Haber

Mohammed Alsaloussi’den Hakan Sabancı İle Aşk Yaşadığı Söylenen Şeyma Subaşı’na Olay Gönderme

Reklamlar

Mohammed Alsaloussi’den Hakan Sabancı İle Aşk Yaşadığı Söylenen Şeyma Subaşı’na Olay Gönderme ! Geçtiğimiz haftalarda ayrılan Mohammed Alsaloussi ile Şeyma Subaşı şimdilerde isimlerin magazin gündeminden düşmüyor. Şeyma Subaşı ile Hakan Sabancı’nın isimleri yan yana anılarak bir süredir beraber oldukları iddia ediliyor. Sürekli bir şekilde aynı mekanlarda beraber görüntülenen ünlü ikili gazetecilerin tüm sorularını cevapsız bırakırken Mohammed Alsaloussi’den konuyla alakalı bir paylaşım geldi.

İnstagram hesabından “Sizden daha fazlasını değil, sizin için daha fazlasını isteyen birini bulun” sözlerini kullanarak Şeyma Subaşı’na paylaşım yapıldığı iddia ediliyor. Acun Ilıcalı’dan boşanmasının ardından Mısırlı milyarder ile beraber olan Şeyma Subaşı, evlilik hazırlığı yaparken kısa bir süre içerisinde ayrılma kararı almıştı. Türkiye’ye geri dönen Şeyma Subaşı sürekli aynı mekanlarda bulunan Hakan Sabancı ile beraberlik yaşadıkları haberi magazin gündemine bomba etkisi yarattı. İki tarafta sessizliğini korurken Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisinden çarpıcı bir paylaşım geldi.

“Sizden Fazlasını Değil, Sizin İçin Fazlasını İsteyen Birini Bulun”

İnstagram sayfasından çarpıcı bir paylaşım yapan Mohammed Alsaloussi, “Sizden daha fazlasını değil, sizin için daha fazlasını isteyen birini bulun. O zamana kadar herkesten önce ben varım” sözlerini kullandı. Mohammed Alsaloussi’nin bu enteresan paylaşımının Şeyma Subaşı’ya gönderme olduğu söyleniliyor.

Reklamlar

Evlilik Kararı Aldığı Sevgilisiyle Ayrıldı

Mısırlımilyarde Mohammed Alsaloussi ile yollarını ayırdıkları haberini İnstagram hesabından paylaşan Şeyma Subaşı şu açıklamalarda bulundu; “Sizlerin de bildiği ve tanık olduğu gibi yaklaşık 1,5 senedir Mohammed Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her ilişkide olabileceği gibi biz de yaşadığımız anlaşmazlıklar sonucu ilişkimizi sürdüremeyeceğimize kara verip saygı çerçevesinde yollarımızı ayırdık.

Aldığımız bu karar ve basın mensuplarının saygı ve anlayışını rica ediyorum.” Şeyma Subaşı’nın bu sözlerinden sonra takipçileri ve sevenleri birçok yorum bırakarak üzüntülerini dile getirdiler. Mohammed Alsaloussi ile Şeyma Subaşı ayrılık kararı aldıktan sonra sosyal medya hesaplarından birbirlerine sık sık gönderme yaptıkları ise gözlerden kaçmadı. Anlaşmazlık yaşayan ünlü çiftin anlaşmazlıklarının neler olduğu da ayrı bir merak konusu oldu. Şimdiler Şeyma Subaşı’nın ismi Hakan Sabancı ile anılıyor. 

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx