Magazin

Mehtap Algül ve Reynmen sevgili mi?

Reklamlar

Mehtap Algül tam ismi ile Mehtap Naz Algül 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çocukluk yılları İstanbul’da geçen Algül lise eğitimini burada tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından eğitimine Uluslararası İlişkiler Bölümünde devam etmiştir. Bunun ardından ise lisans eğitimini Pazarlama ve Marka Yönetimi dalında yapmıştır. 

İş hayatında birçok sektörde boy göstermiştir. İhracat genel müdürlüğü, uluslararası projeler, taktiksel şirket idaresi, plan koordinatörlüğü ve sosyal medya direktörü olarak çalışmıştır.

YouTube video içerikleri ile bir anda geniş kitlelere ulaşmış ve birçok ünlü isim ile çalışma fırsatı yakalamıştır. Bir dönem Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşadığı iddiaları ile gündeme gelmiştir. Kendisi Berkcan Güven, Efe Uygaç, Reynmen (Yusuf Aktaş) gibi sosyal medya fenomenleri ile verdiği pozları hesabında paylaşması ile bilinmektedir. Birçok sosyal medya fenomeni ile arkadaşlık yapmaktadır. Detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Keyifli okumalar… 

Reklamlar
Mehtap Algül ve Reynmen sevgili mi?
Mehtap Algül ve Reynmen sevgili mi?

Mehtap Algül kimdir?

Mehtap Naz Algül 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise ve üniversite eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra iş hayatına atılmış ve birçok farklı alanda tecrübe sahibi olmuştur. Lisans eğitimi sonrasında doktora yapan başarılı İnfluencer şuan Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi ismi altında kurulmuş olan BAU NEXT’in yöneticiliğini yapmaktadır.

Kendisinin Uraz Kaygılaroğlu ile sevgili olduğu iddiaları ile gündeme geldiği bilinmektedir fakat bu iddiaların gerçeklik payı olmadığı bilinmektedir. Aynı zamanda Reynmen ile verdiği pozu hesabında paylaşması ile bir dönem ikilinin aşk yaşadığı konuşulmuştur. Fakat bu iddiaları yalanlamıştır. Aynı zamanda bir dönem kaza geçirmiş olan Algül bu kazadan sonra toparlanamamış ve vücudunun belirli kısımlarına estetik yaptırmıştır.

Mehtap Algül kaç yaşında?

1989 doğumlu olan Mehtap Algül 2022 yılı itibariyle 33 yaşındadır.

Mehtap Algül boy

Sosyal medya paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken İnfluencer 1.69 boyunda ve 52 kg ağırlığındadır.

Reklamlar

Mehtap Algül burç

Sosyal medya fenomeni isim Oğlak burcudur

Mehtap Algül Reynmen?

Mehtap Algül’ün sevgilisinin olmadığı bilinmektedir. Her ne kadar sosyal medyada Reynmen ile ismi anılsa bile kendisi “Reynmen ile sevgili misiniz?” sorusuna ‘İyi bir arkadaşız’ cevabını vermiştir. İlerisi için ne olur sorusunu ise yanıtlamamıştır. Kendisi Reynmen dışında Berk Keklik, Berkcan Güven, Efe Uygaç gibi fenomen isimlerle de arkadaşlık yapmaktadır.

Mehtap Algül Berk Keklik?

Algül mesleği gereği birçok fenomen ile arkadaşlık kurmuştur. Günümüzde popüler olan birçok internet fenomeni ile iletişim halindedir. Bunlardan biri ise Berk Keklik yani sosyal medya ismi ile ‘uberkuloz’ olarak bilinen fenomendir. İkilinin internet üzerinde birçok videosu bulunmaktadır.

Algül’ün paylaşımlarında yola çıkarsak Berk Keklik ile samimi arkadaş oldukları görülmektedir. 

Mehtap Algül ve Reynmen sevgili mi?
Mehtap Algül ve Reynmen sevgili mi?

Mehtap Algül sevgilisi?

İsmi bir dönem Uraz Kaygılaroğlu ve Reynmen ile anılan güzel fenomenin şuan sevgili olup olmadığı bilinmemektedir. Ferit Karakaya ile ayrıldıktan sonra herhangi biri ile ilişkisinin olduğunu açıklamamıştır.

Mehtap Algül eski sevgilisi?

Algül’ün eski sevgilisi, Türkiye’nin en ünlü Twitch yayıncılarından biri olan Ferit Karakaya’dır. İkili aşk yaşadıkları dönemde aynı evi paylaşmıştır fakat ikili bir süre sonra ayrıldıklarını açıklamışlardır. Ferit Karakaya bu kararlarını Twitter üzerinden takipçileri ile paylaşsada Algül konuyla ilgili konuşmamayı tercih etmiştir. Ayrılık sebepleri ise hala bilinmemektedir.

Mehtap Algül Ferit Karakaya(wtcn)?

Mehtap Algül Türkiye’nin en ünlü Twitch yayıncılarından biri olan Ferit Karakaya ile ilişki içerisindeydi. Fakat çift geçtiğimiz dönemlerde ayrıldıklarını açıkladı. Gündeme bomba gibi düşen bu karar hayranlarında derin bir merak ve üzüntü uyandırdı. İkilinin aynı evde yaşadıkları bilinmekteydi. Ayrılık sonrası Ferit Karakaya Twitter üzerinden yaptığı açıklamada ‘Biliyorsunuz bir ilişkim vardı. Ayrılma kararı aldık. Taşınma sürecine girdim ve bir süre yayın açamıyacağım. Anlayışınız için teşekkür ederim sevgili dostlarım’ ifadelerini kullanırken, Algül sessizliğini bozmadı. İkilinin hala neden ayrıldığı soru işaretidir.

Mehtap Algül ve Reynmen sevgili mi?
Mehtap Algül ve Reynmen sevgili mi?

Mehtap Algül Instagram adresi

Sosyal medyada oldukça aktif olan ve sosyal medya sayesinde kısa sürede geniş kitlelere ulaşarak fenomenler ile arkadaşlık kuran Algül’ün Instagram hesabında 416B takipçisi bulunmaktadır. İnfluencer olarak bilinen ve aynı zamanda daha farklı mesleklere de sahip olan güzel fenomen i̇nstagram hesabında günlük yaşantısı dışında fenomenler ile çektiği fotoğraf ve videoları da hesabında paylaşmaktadır. Mehtap Naz  Algül’ün İnstagram profiline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Mehtap Algül Instagram adresi https://www.instagram.com/mehtapalgul/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Emin Oğuz Çelebi eşi kim? Emin Oğuz Çelebi nereli? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx