Sağlık

Meme Küçültme

Reklamlar

İri yapılı göğüsler beraberinde sağlıksız cinsel hayatın oluşmasına sebep olur, bu nedenle meme küçültme ameliyatı yaptırılması tavsiye edilir. Profesyonel doktor tarafından uygulanan bu cerrahi işlem üzerinden, büyük göğüsler birkaç seans içerisinde, orantılı bir şekilde küçültülür. Bu kapsamda, daha estetik ve kusursuz göğüsler elde edilir.

Göğüs küçültme ameliyatları, geçmişten günümüze dek ülkemiz genelinde garantili bir şekilde uygulanıyor. Bu özel ameliyat üzerinden, kadınlarda özgüven yüksekliği elde edilir.

Çünkü bilinenin tam aksine iri göğüsler, beraberinde kadınlarda özgüven düşmesine neden olur. Bu kapsamda, meme küçültme ameliyat ile, kadınların iş ve sosyal hayatta kendilerini yeteri düzeyde ifade etmesi de kolaylaşacaktır.

Reklamlar
Meme Küçültme

Meme Küçültme Öncesi Hazırlık Detayları Nelerdir?

Göğüs küçültme öncesi hazırlık detayları önemlidir. Doktorunuz tarafından meme dikleştirme öncesinde yapmanız gerekenler doğrudan, listeli olarak sizlere sunulacaktır. Bu doğrultuda, göğüs küçültme ameliyatından en az 8 saat öncesinden yeterli uyku almanız, sigara ve kafeinden uzak durmanız ve kullandığınız her türden doğal ve tıbbi ilaçlar hakkında doktorunuza bilgi aktarmanız gerekir.

Meme Küçültme Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Göğüs küçültme sonrasında, en az 15 gün boyunca spor yapmamanız, göğüs ve yüzüstü yatış pozisyonlarından uzak durmanız, ağır işlerden uzak durmanız ve verilen ilaçları doğru ve günlük düzenli olarak kullanmanız gerekir.

Göğüs küçültme ve meme dikleştirmeameliyatlarında riskler olmadığından, herhangi ağrı hissetmeniz söz konusu değildir. Bu ameliyat üzerinden daha estetikli göğüslere sahip olursunuz.

Meme Büyütme Estetiği

2021 yılında meme büyütme estetiği beklentilere hitap eder. Bu cerrahi uygulama, modern ameliyathane ortamında gerçekleştirilir.

Reklamlar

Bu kapsamda meme büyütmeişlemlerinde, hastaların enfeksiyon kapması mümkün değildir. Göğüs büyütme estetiğinde, doğru klinik merkezinin tercih edilmesi önemlidir. Bu ameliyatta yapılan küçük hatalar, beraberinde hasta memnuniyetsizliğine neden olur. Bu sebeple, kaliteli ve en uygun fiyatlı klinik merkezinden göğüs büyütme ameliyatı yaptırmanız önerilir.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Göğüs büyütme daha çok, küçük ve sarkık göğüslere sahip olunması durumunda yapılabilir. Bunun haricinde meme dikleştirme konusunda da cerrahi uygulama yapılabilir.

Bunlarla birlikte; göğüslerin normalden daha düşük düzeyde dik olması da kadınların korkulu rüyası haline gelmiştir. Bu sorunların önüne geçebilmek için, meme dikleştirme güvenle önerilir.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Göğüs büyütme yöntemleri oldukça çoktur. Bu yöntemler arasında meme büyütme içincerrahi müdahale, ilk sırada yer alır. Çünkü cerrahi uygulama diğer tedavi seçeneklerine oranla daha etkin ve pratik sonuçlar sunar. Bunun haricinde; ilaç tedavisi, doğal tedaviler, göğüs büyütücü vakumlar gibi birçok tedavi seçeneği de mevcuttur. Doktorunuz tarafından en uygun tedavi seçeneği sunulacaktır.

Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Göğüs dikleştirme ve meme büyütme doğrudan ameliyathane ortamında, hafta içi 5 gün boyunca yapılır. İlk olarak, göğüs uç kısmı doktorunuz tarafından incelenir. Hemen akabinde, en uygun tedavi uygulaması belirlenir. Göğüs dikleştirmede genellikle, meme uç kısımlarından kaliteli ve yumuşak dokuda silikon maddesi ilave edilir.

Meme Dikleştirme Kimler Olmalı?

Göğüs dikleştirme ve meme büyütmeameliyatını, özellikle sarkık göğüslere sahip olanlar olmalıdır. Bu kapsamda, bu kaliteli ameliyattan maksimum başarılı netice elde edilir. Göğüs dikleştirme ameliyatlarında, yaş sınırlaması söz konusu değildir. Dolaysıyla, her yaştan kadınlar bu ameliyata girebilir.

Göğüs dikleştirme ve büyütme ameliyatları, bugün daha modern teknikler üzerinden gerçekleştirilir. Bu doğrultuda, birey sağlığı maksimum düzeyde güvence altına alınır. Bu ameliyatı olmak istediğinizde doğrudan evinizin konforunda da doktorunuzun kurumsal web sayfası üzerinden randevu alabilirsiniz. Bu kapsamda, sıra beklemeden belirtilen süreçte ameliyatınızı güvenle olabilirsiniz.

Göğüs ameliyatları, bugün her bütçeye hitap eden fiyatlar üzerinden gerçekleştirilir. Bu doğrultuda, sizler de ek hizmet bedeli ödemeksizin bu ameliyattan faydalanabilirsiniz. Meme büyütme ameliyatları olmak için, birçok neden söz konusudur.

Öncelikle, daha sağlıklı bir cinsel hayat için meme dikleştirme operasyonu geçirmenizde faydalar bulunur. Bu ameliyatlar hakkında ayrıca, merak ettiğiniz tüm bilgileri doktorunuzdan kapsamlı bir şekilde alabilirsiniz. Göğüs estetiği ameliyatları ve meme küçültme sizlere maksimum yaşam konforu sunar.

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx