Magazin

Meryem Can Kimdir?

Reklamlar

Youtube kanalı ile tanınan Meryem Can kısa bir sürede 3 milyon aboneye ulaşmıştır. Aynı zamanda kim milyoner olmak ister yarışmasına katılmıştır. Kanalında eğlenceli içerikler paylaşmaya devam etmektedir.

Yazımızda Meryem Can kaç yaşında, hangi burç, boyu, kilosu, eğitim hayatı ve hakkında merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

Meryem Can Kaç Yaşındadır?

Meryem Can 1995 yılının 9 Mart tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 2021 itibari ile 26 yaşındadır.

Reklamlar

Meryem Can Hangi Burçtur?

Meryem Can 9 mart doğumludur ve Balık burcudur.

Meryem Can
Meryem Can

Meryem Can’ın Boyu

Meryem Can boyu 1.72 olarak biliniyor.

Meryem Can’ın Kilosu

Meryem Can’ın kilosu 52’dir.

Meryem Can Aslen Nerelidir?

Meryam Can, bazı kaynaklara göre Balıkesir Bandırmalı olduğu söylenmektedir.

Reklamlar

Meryem Can Eğitim Hayatı

Meryem Can lise eğitimini Medine Tayfur Sökmen Lisesinde tamamlamıştır. Sonrasında Yıldız Teknik Üniversitesinde Edebiyat bölümünden mezun olmuştur.

Meryem Can Ailesi

Meryem Can üç kardeştir. Bir erkek kardeşi bir ablası vardır.

Meryem Can
Meryem Can

Meryem Can Youtube

Meryem Can Youtube’a başlamadan önce iyi bir izleyicidir. Yerli ve yabancı kanalları takip etmiştir. Kanal sahipleri tam zamanlı bir iş gibi youtube’de çalıştıklarını gördüğü için kendi kanalı için içerik üretmek istemiştir. Youtube için içerik üretmek çok eğlenceli gelmiştir. Meryem’in en yakın arkadaşı Elif Yalçın’da tanınan bir youtuberdir.

2014 yılının 7 Ağustos tarihinde kanalını açmıştır. Youtube kanalında ilk önce benimle hazırlanın, makyaj tarzlarında içerik üretmiştir. Sonrasında vlog ve tiplemeler tarzında içerik üretmiştir.

Youtube kanalının ismi Meryem Can şeklindedir. Kanalında 3 milyonun üzerinde abonesi vardır. Kanalında paylaştığı 24 saat boyunca her şey siyah, her şey turuncu, her şey pembe tarzında çektiği videolar çok izlenmiştir.

Meryem Can
Meryem Can

Meryem Can Kim Milyoner Olmak İster

Meryem Can 2019 yılında Kim Milyoner Olmak ister yarışmasına katılmıştır. O dönemde programı Murat Yıldırım sunmaktaydı. Meryem ikinci soruda elenmiştir. Elendiği soru ise köpeğin kesik kesik havlaması hangi sözle ifade edilir? Sorusudur. Soruya tıslamak olarak cevap vermiş ancak sorunun cevabı Çemkirmekmiş.

Meryem Can yarışmaya katılma sebebi olarak da daha önce arkadaşının bu yarışmaya katıldığını ve ona destek olmak için stüdyoya geldiğini söylemiştir. Stüdyoda olduğu sürede evine hırsız girerek fotoğraf makinesi, bilgisayar gibi önemli eşyalarını çalmıştır. 10 bin lira kadar kaybı olduğunu ve çıkarmak istediğini söylemiştir.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx