Magazin

Mustafa Seven kimdir?

Reklamlar

Mustafa Seven kimdir? Instagram platformunun son zamanlarda popüler içerik üreticilerinden olan Mustafa Seven diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselen ve fenomen listelerine giren isim haline geldi. Türkiye’nin yaşam öncülerinden biri olarak adından söz ettiren Mustafa Seven, kitlesini hızla arttırmaya devam ediyor. Instagram platformunda paylaştığı içerikler ile oldukça sevilen bir isim haline gelen Seven’in takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Mustafa Seven kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Mustafa Seven kimdir?
Mustafa Seven kimdir?

Mustafa Seven kimdir?

Sosyal medya üzerinden ismini daha geniş kitlelere ulaştıran başarılı fotoğrafçı ününü çoktan dünyaya duyurmayı başardı. Günümüzde fotoğraf çekimi işini herkes yapsa da Mustafa Seven’in yapmış olduğu çekimler bir sanat eseri niteliğinde olup eşsiz yapılara sahiptir. Mustafa Seven fotoğrafları ile milyonlarca insanı kendisine hayran bıraktırmıştır. Instagram hesabında 1.6 milyon takipçisi olan sosyal medya fenomeni işini tutku ile yaptığını dile getirmiştir.

Reklamlar

Ününü dünyaya duyurmayı başaran fotoğrafçı 1974 yılında Sivas’ta dünyaya geldi. Büyük bir tutku ve özveriyle başladığı fotoğrafçılık mesleğine henüz 20 yaşındayken gönül verdi. Başlarda sosyal medya fenomeni aslında karikatürist olmak istese de tesadüfen eline almış olduğu fotoğraf makinesi bu işi aşkla yapmasına ve eşsiz sanat eserlerini ortaya çıkarmasına vesile oldu. Ankara’da yaşadığı dönemde fotoğraf makinesi için film alan eşsiz fotoğrafları çekmeye başlayan başarılı sosyal medya fenomeni çektiği fotoğraflar ile kitapçılardan bilgi edinebilmek için kitap arar.

  Aynı zamanda burada gazeteci arkadaşları sayesinde küçük haberlerde yapmaya başlar. Burada edindiği deneyimlerin sonrasında İstanbul’a gelir ve Günaydın gazetesinde işe başlar. Fotoğrafçılık hayatı ise Sabah Dergisi grubunun seçmesi ile başlamıştır. Hürriyet, Milliyet ve Akşam gazetelerinde fotoğraf editörlüğü ve sokak fotoğrafçılığı da yapmış olan başarılı sosyal medya fenomeni aynı zamanda sayısız ödüle layık görülmüştür.

2013 yılında ise “Tek” adlı bir kişisel sergi açmış fotoğraflarını Instagram üzerinden de paylaşmaya başlamıştır. Dijital platformda ki dönüm noktası da bu an olmuştur. Tam bir İstanbul aşığı olan başarılı fotoğrafçı her karesi ile insanları ayrı duygularla tanıştırmış başarılı kareleriyle en çok İstanbullu fotoğraflamayı sevdiğini dile getirmiştir. Ayrıca seminerlere katılan ve çeşitli üniversitelerde eğitim veren başarılı sosyal medya fenomeni yanına aldığı fotoğraf makinesi ile dünyayı gezip bu karelerini sosyal medyada hayranlarıyla paylaşmaya devam ediyor. Sosyal medyada fotoğraflarını takip eden milyonlarla serüvene devam eden sosyal medya fenomeni isim başarıdan başarıya koşuyor.

Mustafa Seven kaç yaşında?

Kısa zamanda büyük bir kitleye hitap etmeye başlayan Seven hakkında merak edilen bir çok detay ortaya çıktı. Takipçileri ve adına açılan fan sayfaları sık sık arama motorlarında güzel fenomenin hayatı hakkında sorular sormaya başladılar. En merak edilen soruların başında ise sosyal medya fenomeninin yaşı oldu. 1974 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni 46 yaşında.

Reklamlar

Mustafa Seven aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında nereli olduğuna dair sorular sordular. Bizler de siz değerli okurlarımız için araştırdık ancak ne yazık ki bu konu hakkında kapsamlı bilgilere ulaşamadık.

Mustafa Seven hangi burç?

Özel hayatını sosyal medya dünyasına yansıtmaktan kaçınan başarılı sosyal medya fenomenin doğum tarihi bilgisine sahip olamadığımız için ne yazık ki burç bilgisini şu an sizler ile paylaşamıyoruz. Güncel bilgiler ile siz değerli takipçilerimizin karşısında olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayınız.

Mustafa Seven’in boyu ve kilosu?

Hakkında tam bilgi sahibi olmadığımız ünlü sosyal medya fenomenin ne yazık ki boy ve kilo bilgisini şuan sizler ile paylaşamıyoruz. Özel hayatını sosyal medya dünyasına yansıtmayan ünlü güzelin boy ve kilo bilgisi hakkında yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Sosyal medya dünyasının başarılı içerik üreticilerinden olan ünlü fotoğrafçı Mustafa Seven özel hayatı ile de takipçilerinin kadrajına girdi. Başarıları, aldığı ödüller ve çektiği fotoğrafları ile dijital platformların yanı sıra gündemde de sıkça yer alan sosyal medya fenomeni evliliğinin 1. yılını eşi ile olan fotoğrafını Instagram platformuna koyarak kutladı. Evlilik yıldönümleri için Mustafa Seven şunları dile getirdi:

” Bugün bizim en güzel günümüz. Tanışalı 3 yıl, evleneli tam 1 yıl olmuş. Kutlamak için her şeyin başladığı yer Kapadokya’dayız yine. Geçen yıl bugün ömrümüzün kalanını beraber geçirmeye karar verdik. Bu kısacık zaman bile ne kadar doğru bir karar verdiğimi bana gösterdi. O kadar çok şey öğrendim ki eşimden bu bile tek başına ona bir hayatı borçlu olmam için yeterli. Boşuna 45 yıl beklemedik.

Ben hayatımda bu kadar güçlü bu kadar eğlenceli bu kadar enerjik bir insan tanımadım. Duyguları kelimelerle doğru biçimde ifade etmek benim için gerçekten çok zor. Keşke yetenekli olabilseydim de size eşime her saniyeyi bir mucizeyi tüm hislerimle anlatabilseydim. Beni yeniden her şeye mümkün olabileceğini inandırdığın için, sevmenin yan yana dura bilmenin gücüne kavuşturduğun için her anımı seninle geçmesi arzusunu hissettirdiğin için hayata değer kattığın için neşe ne enerjini ortak ettiğim için en önemlisi beni kendine eş kabul ettiğin için binlerce kere teşekkür ederim. Seni çok seviyorum sevgilim.”

Evlilik fotoğraflarından bir kareyi yayınlayıp altına yazdığı Bu duygu yüklü mesaj ile eşi Tuğba Cubukcu Seven‘in gönlünü fetheden başarılı sosyal medya fenomeni evlilikleri ile sosyal medya kullanıcılarının idolü olmaya devam ediyor.

Mustafa Seven’in mesleği ne?

Hürriyet, Milliyet ve Akşam gazetelerinde fotoğraf editörlüğü ve sokak fotoğrafçılığı da yapmış olan başarılı sosyal medya fenomeni aynı zamanda sayısız ödüle layık görülmüştür. 2013 yılında ise “Tek” adlı bir kişisel sergi açmış fotoğraflarını Instagram üzerinden de paylaşmaya başlamıştır. Sosyal medyada fotoğraflarını takip eden milyonlarla serüvene devam eden sosyal medya fenomeni isim başarıdan başarıya koşuyor.

Mustafa Seven kimdir?
Mustafa Seven kimdir?

Mustafa Seven ne kadar kazanıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni şuan ağırlıklı olarak dijital platformlarda yer alıyor. Takipçileri sık sık arama motorlarında sosyal medya fenomeni oyuncu ne kadar kazanıyor diye aratmış olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. 

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Seven’in instagramda ise 1.6M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx