Magazin

Naz Frambuaz Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Naz Frambuaz Kimdir? Kaç Yaşında?

Reklamlar

Sosyal medyada binlerce takipçisi bulunan Naz Frambuaz hakkında merak ettiğiniz soruları cevapladık. Naz Frambuaz’ın hayatı ile ilgili tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Naz Frambuaz kimdir, kaç yaşındadır, burcu ne, ne iş yapıyor gibi hakkında merak edilen konuları ele aldık.

Naz Frambuaz Kimdir?

Naz Frambuaz Twitch ve Youtube üzerinden paylaşımlar yaparak ünlenmiş sosyal medya fenomenidir.

Naz Frambuaz
Naz Frambuaz

Naz Frambuaz Kaç Yaşında?

1994 yılında doğan Naz Frambuaz, 28 yaşındadır.

Reklamlar

Naz Frambuaz’ın Burcu Ne?

Naz Frambuaz Terazi burcudur.

Naz Frambuaz
Naz Frambuaz

Naz Frambuaz’ın Boyu Ve Kilosu Kaç?

1.65 cm olan Naz Frambuaz, 50 kilodur.

Naz Frambuaz ne mezunu?

Naz Frambuaz İzmir Ege Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Bölümü’nden mezundur.

Naz Frambuaz’ın Dövmeleri

Naz Frambuaz’ın kendi ifadesine göre 2,5 tane dövmesi vardır. Bunların birisi sağ kolunda, birisi belinde, birisi de ensesindedir.

Reklamlar

Elraen Ve Naz Frambuaz 

Twitch platformunun iki gözde isimlerinden birisi olan Naz frambuaz ve Elraen aşk mı yaşıyor? Başarılı iki yayıncının aşk yaşadığına yönelik çıkan iddialar bir hayli fazladır. Başarılı sosyal medya fenomeni Naz Frambaz’ın Instagram hesabı içerisinde bir  fotoğrafında yüzü belli olmayan bir kişi tarafından saçlarının sevildiği görülmektedir. Bu kişinin Elraen, olduğu düşünülmüş olsa da başarılı fenomen güzel bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştır

Naz Frambuaz
Naz Frambuaz

Naz Frambuaz Oyuncu Mu?

Sosyal medyada aktif olarak içerik üreten Naz Frambuaz 2019 yılında oyunculuk denemesinde de bulunmuştur. 2019 yapım olan ve yönetmenliğini Berk Alan’ın üstlendiği Sar Başa isimli sinema filminde rol almıştır. Filmde Alper Rende, Kemal Can Parlak, Ali Biçim, Bilge Su Işık ve Alparslan Özmol gibi usta oyuncular ile birlikte oynamıştır.

Naz Frambuaz İnstagram

Twitch platformunda elde ettiği geniş hayran kitlelerini Instagram platformuna da aktarmayı başaran Naz Frambuaz, İnstagram platformunda 122B takipçiye ulaşmıştır.

Naz Frambuaz
Naz Frambuaz

Naz Frambuaz Twitch 

Sosyal medya platformlarında geniş kitleler tarafından takip edilen Naz Frambuaz, Twitch platformunda açmış olduğu canlı yayınlar ile Bir hayli sevilmektedir. Başarılı sosyal medya fenomeni güzellerini bu platformda 107, 4B takipçisi bulunmaktadır.

  • Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz: https://www.instagram.com/nazframbuaz/?hl=tr
  • Twitch kanalına buradan ulaşabilirsiniz: https://www.twitch.tv/nazframbuaz?lang=tr

Bu yazımızda Naz Frambuaz kimdir, kaç yaşındadır, burcu ne, ne iş yapıyor gibi hakkında merak edilen konuları ele aldık. Sorularınız ve yorumlarınız varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

Daha güncel içerikleri kaçırmamak için bizi Begonya Magazin adlı Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyamagazin/?hl=en

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx