Magazin

Nihal Kanık kimdir? Ojem Rujum Rimelim kimdir?

Reklamlar

Nihal Kanık İnstagram platformunda ojem rujum rimelim kullanıcı isimi ile paylaşımlar yapan çağın influencerlarından birisidir. Yapmış olduğu eşsiz paylaşımlar ile oldukça sevilerek takip edilmeye başlanılan Kanık bir anda viral olmuştur. Güzelliğinin yanı sıra paylaşımları ile de beğenilen sosyal medya fenomeni güzelin takipçileri ise hayatını merak etmeye başladılar bile.

Nihal Kanık kimdir? Ojem Rujum Rimelim kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Nihal Kanık kimdir? Ojem Rujum Rimelim kimdir?
Nihal Kanık kimdir? Ojem Rujum Rimelim kimdir?

Nihal Kanık kimdir?

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel Instagram platformunda paylaşımını yaptığı makyaj ve cilt bakımı tüyoları ile hızla yükselip fenomenler listesinde ilk sıralarda yerini almaya başladı. 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim aslında işletme mezunudur. Radyo ve Televizyon bölümünde yüksek lisans yapan başarılı sosyal medya fenomeni 16 yıl haber spikeri olarak çalıştıktan sonra doktora eğitimi için İstanbul’a taşınmış ancak eğitimle ara vermek zorunda kalmıştır.

Reklamlar

Yaşamına şu an  İnfluencer olarak devam eden başarılı sosyal medya fenomeninin aynı zamanda şu an bir ajansı var ve influencerları içerik üretiyor. Ojemrujumrimelim sosyal medya hesabı ile makyaj ve cilt bakım tüyolarını buradan paylaşımlarını yapan başarılı isim çağın en popüler mesleği olduğunu verdiği bir röportajda dile getirmiştir. Yalnızca Instagram değil YouTube kanalı da olan başarılı isim burada makyaj ve cilt bakım tüyoları ile ilgili videolar yayınlamış ürettiği içerikler ile YouTube’da önemli bir abone sayısına sahip olmuştur.  Özel hayatının sosyal medya dünyasına yansıtmaktan kaçınan başarılı ismi ne yazık ki tam doğum tarihi ve burcu  bilinmemektedir. 

Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni Kanık aslen Ankaralıdır. 3 kardeş oldukları bilinen başarılı sosyal medya fenomeni bir ablası ve bir erkek kardeşi vardır.  Takipçileri tarafından sık sık arama motorlarında estetik yaptırıp yaptırmadığına dair sorular sorulmaya başlanması üzerine başarılı sosyal medya fenomeni burun estetiği olduğunu ancak onun dışında botoks ve başka estetik  yaptırmadığını dile getirmiştir.

Nihal Kanık kaç yaşında?

Ojem Rujum Rimelim kullanıcı isimi ile Youtube ve İnstagram platformunda makyaj tüyoları, cilt bakımlar hakkında bilgi paylaşımlarında bulunan Kanık’ın takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise yaşı oldu. 1982 yılında dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 38 yaşında.

Nihal Kanık aslen nereli?

Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni Kanık aslen Ankaralıdır.

Reklamlar

Nihal Kanık’ın boyu ve kilosu?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Ojem Rujum Rimelim kullanıcı isimli Kanık’ın takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise boyu ve kilosu oldu. Bizler bu konuyu siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Nihal Kanık hangi burç?

Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Kanık’ın burcu oldu. Bizler bu konuyu siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Nihal Kanık kimdir? Ojem Rujum Rimelim kimdir?
Nihal Kanık kimdir? Ojem Rujum Rimelim kimdir?

Nihal Kanık evli mi?

Başarılı sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında sevgilisi var mı? Sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Nihal Kanık’ın mesleği ne?

Radyo ve Televizyon bölümünde yüksek lisans yapan başarılı sosyal medya fenomeni 16 yıl haber spikeri olarak çalıştıktan sonra başarılı sosyal medya fenomeni güzel yaşamına İnfluencer olarak devam etme kararı almıştır. Başarılı sosyal medya fenomeninin aynı zamanda şu an bir ajansı var ve influencerları içerik üretiyor. Ojemrujumrimelim sosyal medya hesabı ile makyaj ve cilt bakım tüyolarını buradan paylaşımlarını yapan başarılı isim çağın en popüler mesleği olduğunu verdiği bir röportajda dile getirmiştir.

Nihal Kanık ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya dünyasının başarılı içerik üreticilerinden olan Kanık üretmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başaran sosyal medya fenomeninin takipçileri sık sık arama motorlarında fenomen isimin sosyal medyadan ne kadar kazandığını sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Nihal Kanık estetik mi yaptırdı?

Takipçileri tarafından sık sık arama motorlarında estetik yaptırıp yaptırmadığına dair sorular sorulmaya başlanması üzerine başarılı sosyal medya fenomeni burun estetiği olduğunu ancak onun dışında botoks ve başka estetik  yaptırmadığını dile getirmiştir.

Nihal Kanık kimdir? Ojem Rujum Rimelim kimdir?
Nihal Kanık kimdir? Ojem Rujum Rimelim kimdir?

Nihal Kanık’ın telefon numarası ne?

Ünlü Youtube fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü sosyal medya fenomeni güzelin telefon numarasını sormuş olmalarına rağmen kayda değer bilgilere ulaşamadık. Güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Nihal Kanık Youtube

9 Mart 2014 tarihinde açtığı Youtube kanalı ile paylaşımlarına başlayan sosyal medya fenomeni isim burada cilt bakımı kozmetik ürünleri ve makyaj videoları çekerek takipçilerinin beğenisine sunuyor. Başarılı isim bu platformda 159B aboneye ulaştı.

Nihal Kanık İnstagram

İnstagram hesabında ojemrujumrimelim hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Kanık’ın instagram da ise 263B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Nisanur Neşeli kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx