Magazin

Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

Reklamlar

Kuzey Yıldızı İlk Aşk final verdi! Ekranların beğenilen dizisi dün seyircisine veda etti. Nilsu Berfin Aktaş’ın oynadığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi görüyor. Oyuncu kadrosunda olan Berfin Aktaş , güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile ekran başındakileri büyülemeye devam ediyor. Son zamanların popüler dizisi olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk, eşsiz bir oyuncu kadrosu ile yayınlanmaya başlanmıştı. O günden bu güne oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken dizinin en sevilen oyuncusu ise Nilsu Berfin Aktaş oldu. Kısa zamanda bir çok kişinin gönlünde yer edinen fenomen oyuncunun takipçileri arama motorlarında sık sık fenomen oyuncunun hayatını araştırır oldular.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin Gökçe’si Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Kuzey Yıldızı dizisinin Gökçe'si kimdir?
Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Kuzey Yıldızı dizisinin Gökçe’si kimdir?

Nilsu Berfin Aktaş kimdir?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların beğenilen ismi haline gelen Berfin Nilsu Aktaş 17 Ağustos 1998 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Aslan burcu olan başarılı sosyal medya fenomeni güzel doğma büyüme Ankaralı olmasının yanı sıra yaşamına şu an İstanbul’da devam etmektedir. Okul yıllarında iken oyunculuğa ilgi duymaya başladığını dile getiren başarılı sosyal medya fenomeni isim daha sonrasında bu kararın arkasında durmaya karar vermiş Yetenek Evi Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır.

Reklamlar

Ekranlara İlk zamanlar sadece reklam projeleri ile çıkan başarılı sosyal medya fenomeni isim 2017 yılında Çetmen mobilya ile birlikte oyunculuğa başlamış daha sonrasında Fuse Tea ve Pantene reklamların oynamaya devam etmiştir. 2018 yılında ise geleceğin starı isimli yarışmaya katılan başarılı sosyal medya fenomeni güzel bu yarışmada göstermiş olduğu performansı ile yürü ekibi olmak üzere ekran başındakiler de dahil herkes tarafından büyük övgü toplamıştır.

Ekranlarda tam anlamı ile tanışması ve başarılı bir dizide rol alması ise Kuzey Yıldızı dizisine oyuncu bünyesine Gökçe karakteri ile dahil olması ile başladı. Kuzey Yıldızı dizisinde göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ve güzelliği ile sosyal medyada adeta yankı uyandıran başarılı sosyal medya fenomeni güzelim burada takipçi sayısı hızla yükselmiş adına fan sayfaları açılmaya başlanmıştır. Son olarak ise Acun Ilıcalı’nın yapımını üstlendiği Exxen programında Mert Yazıcıoğlu ile başrol oynayacağı konuşulan başarılı sosyal medya fenomeni güzel Ölüm Zamanı adlı dizide yer alacağını duyurdu.

Nilsu Berfin Aktaş kaç yaşında?

Oyunculuk yetenekleri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu İnstagram paylaşımları ile de adından sıkça söz ettiremeye başladı. Fenomen haline gelen Berfin Aktaş’ın takipçilerinin en çok merak ettiği konu ise oyuncunun yaşı oldu. Bizler sizin için araştırdık bulduk 17 Ağustos 1998 tarihinde dünyaya gelen fenomen oyuncu 23 yaşında.

Nilsu Berfin Aktaş aslen nereli?

Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Kuzey Yıldızı dizisinin Gökçe'si kimdir?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler de takipçilerimizin istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni isim aslen Ankaralı.

Reklamlar

Nilsu Berfin Aktaş hangi burç?

Sosyal medyanın adeta göz bebeği haline gelen ve kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşan oyuncu Berfin Aktaş’ın takipçileri en çok sosyal medyada oyuncu güzelin burcunu sorar oldular. Bizler sizin için araştırdık bulduk. 17 Ağustos 1998 tarihinde dünyaya gelen fenomen isim aynı zamanda bir Aslan burcu kadını.

Nilsu Berfin Aktaş’ın boyu ve kilosu?

Güzelliğinin yanı sıra fiziği ile de gündeme olmayı başaran ve birçok gencin idolü haline gelen sosyal medya fenomeni oyuncunun sık sık arama motorlarında boyunu ve kilosunu aratan takipçiler için bizler araştırdık ve bulduk. 1.69cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni 53kg ağırlığında.

Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Kuzey Yıldızı dizisinin Gökçe'si kimdir?
Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Kuzey Yıldızı dizisinin Gökçe’si kimdir?

Nilsu Berfin Aktaş’ın sevgilisi var mı?

Berfin Aktaş’ın takipçileri sosyal medya fenomeninin hayatında birisi olup olmadığı konusunda ikiye bölündü bile. Kısa zamanda geniş hayran kitlelerine hitap etmeye başlayan sosyal medya fenomeni oyuncunun hayatında şu an biri olup olmadığı konusunu sizler için araştırdık ancak kayda değer bilgilere ulaşamadık. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Nilsu Berfin Aktaş’ın mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Berfin Aktaş, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Nilsu Berfin Aktaş’ın yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara İlk zamanlar sadece reklam projeleri ile çıkan başarılı sosyal medya fenomeni isim 2017 yılında Çetmen mobilya ile birlikte oyunculuğa başlamış daha sonrasında Fuse Tea ve Pantene reklamların oynamaya devam etmiştir. Ekranlarda tam anlamı ile tanışması ve başarılı bir dizide rol alması ise Kuzey Yıldızı dizisine oyuncu bünyesine Gökçe karakteri ile dahil olması ile başladı. K

  • 2019 – Kuzey Yıldızı İlk Aşk
  • 2019 – Rastlantı
  • 2018 – Geleceğin Starı

Nilsu Berfin Aktaş ne kadar kazanıyor?

Kuzey Yıldızı dizisinde hayat verdiği Gökçe karakteri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık. Son olarak ise Acun Ilıcalı’nın yapımını üstlendiği Exxen programında Mert Yazıcıoğlu ile başrol oynayacağı konuşulan başarılı sosyal medya fenomeni güzel Ölüm Zamanı adlı dizide yer alacağını duyurdu.

Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Kuzey Yıldızı dizisinin Gökçe'si kimdir?
Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Kuzey Yıldızı dizisinin Gökçe’si kimdir?

Nilsu Berfin Aktaş yeni bir dizide oynayacak mı?

Kuzey Yıldızı dizisinde hayat verdiği Gökçe karakterinden sonra sosyal medya kullanıcılarının yanı sıra ekranlarından aranılan isimlerinden birisi haline gelen sosyal medya fenomeni isim hakkında merak edilen bir diğer detay ise yeni bir dizide rol alıp almayacağı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Berfin Aktaş kendisi gibi oyuncu olan Mert Yazıcıoğlu ile birlikte Exxen’de yayınlanacak olan Ölüm Zamanı adlı dizide yer alacakları söyleniyor. Ancak bu konu hakkında henüz bir netlik yok.

Nilsu Berfin Aktaş telefon numarası ne?

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin telefon numarası oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Nilsu Berfin Aktaş Deniz Can Aktaş kardeşi mi?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında Deniz Can Aktaş kardeşler mi? Sorusunu aratmaya başladılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Nilsu Berfin Aktaş Can Kızıltuğ

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Berfin Aktaş kendisi gibi oyuncu olan Can Kızıltuğ ile birlikte açtıkları bir canlı yayında yar seninse bu ne adlı parçayı seslendirdiler.

Nilsu Berfin Aktaş Güldür Güldür

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Berfin Aktaş, ekranların vazgeçilmez komedi programı olan Güldür Güldür’e konuk oyuncu olarak dahil olmuştu.

Nilsu Berfin Aktaş Mert Yazıcıoğlu

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Berfin Aktaş kendisi gibi oyuncu olan Mert Yazıcıoğlu ile birlikte Exxen’de yayınlacak olan Ölüm Zamanı adlı dizide yer alacakları söyleniyor. Ancak bu konu hakkında henüz bir netlik yok.

Nilsu Berfin Aktaş İnstagram

İnstagram hesabında nilsuberfinaktas hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Berfin Aktaş’ın instagram da ise 1.7M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx