Haber

Şarkıcı Sibel Alaş’tan çok konuşulacak çıkış: Her gece korkunç davul sesiyle uyanıyorum !

Reklamlar

Şarkıcı Sibel Alaş’tan çok konuşulacak çıkış: Her gece korkunç davul sesiyle uyanıyorum ! Şarkılarıyla 90’lı yıllara damga vuran Sibel Alaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ramazan ayında davulcuların davul çalmasından çok rahatsız olduğunu dile getirerek “Neden her gece korkunç bir davul sesiyle uyanmak ve uzun süre o sese maruz kalmak zorundayım?”

Ünlü şarkıcının sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı kısa sürede gündeme bomba gibi düşerken diğer yandan tepkilerde gelmeye başladı. Adam, Fem ve Bende Hüküm Sür gibi şarkılarıyla 90’lı yıllardan bugüne kadar damgasını vuran ünlü şarkıcı Sibel Alaş, sosyal medya hesabından Ramazan davulunun çalınmasından rahatsız olduğunu dile getirdi.

“Neden Korkunç Davul Sesiyle Uyanmak Zorundayım”

Ünlü şarkıcı, Twitter hesabından paylaşım yapan şarkıcı, “Neden her gece korkunç bir davul sesiyle uyanmak ve uzun süre o sese maruz kalmak zorundayım? Tamam, Ramazan davulu eski bir gelenektir ama alarmımızı kurup uyanabildiğimiz bu çağda gerçekten gerekli midir? Bazı şeyler zaman içinde ve zamana uygun şekilde değişmemeli midir?” sözlerini dile getirerek rahatsızlığını dile getirdi.

Reklamlar

Sibel Alaş Twitter’da Tepki Çekti

Ünlü şarkıcının yaptığı paylaşımı Ramazan davulu için dile getirdiği tepki kısa sürede gündem olmayı başardı. Sibel Alaş’ın paylaşımından rahatsız olan birçok sosyal medya takipçisi “Sabaha kadar çalan müzikten rahatsız olmuyorsanız yılda bir ay çalan davuldan da rahatsız olmayın” yorumları yaparak ünlü şarkıcının paylaşımını eleştirdiler. Ünlü şarkıcı Sibel Alaş’a tepkilerin yanı sıra haklı olduğunu savunan yorumlarda geldi. Sibel Alaş’ın paylaşımının altına yapılan yorumların çoğu ünlü şarkıcının haksız olduğu ile ilgili yorumlar geldi.

Sosyal medya takipçilerinin çoğunluğu “bizi biz yapan gelenek ve göreneklerimizdir” yorumu oldu. Ünlü şarkıcının bu paylaşımından sonra gündeme bomba gibi düşüp birçok sosyal medya hesabı ve magazin sayfaları anında haber yapmış ve ünlü şarkıcıya adeta linç girişiminde bulunulmuştur. Eleştirilerin yanı sıra ünlü şarkıcı Sibel Alaş’ın haklı olduğu oruç ile davul sesinin bir alakasız olmadığını dile getirerek ünlü sanatçıya birçok destek mesajı geldi. Ünlü sanatçı tepkilere cevap vermeyerek sessizliğini koruyor.  

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx