Magazin

Sema Aydemir kaç yaşında? Sema Aydemir ikizi var mı?

Reklamlar

Sema Aydemir, Survivor yarışmasında göstermiş olduğu performansı ile tanınmıştır. Survivor All Star 2022 yarışmasında ünlüler arasında yer alan Sema Aydemir, burada göstermiş olduğu oyunlardaki başarıları ile sosyal medya platformlarında da geniş kitleler tarafından takip edilmiştir. Sema Aydemir evli mi? Sema Aydemir kaç yaşında? Sema Aydemir boşandı mı? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazınızda derledik.

Sema Aydemir kimdir?

17 Ağustos 1985 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Sema Aydemir, 4 kız kardeşlerdir. Survivor 2022 All Star yarışmasına katılan Sema Aydemir, özellikle ailesi ve yaşantısı ile merak edilmektedir. 36 yaşında olan Sema Aydemir’in bir ablası bir kardeşi bir de ikizi vardır. Aynı zamanda ikizi Seda Ocak ile Survivor Türkiye-Yunanistan maçına da çıkmıştır. Son dönemler içerisinde ikizi olduğu bilinen Seda Ocak ile aralarındaki gerilim bir hayli artmıştır.

Sema Aydemir kaç yaşında? Sema Aydemir ikizi var mı?
Sema Aydemir kaç yaşında? Sema Aydemir ikizi var mı?

Türk çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile evlenen Sema Aydemir aradan geçen zaman sonrasında eşi Eşref Apak’dan 2016 yılında boşanmıştır. Başarılı yarışmacının bu evlilikten Ali adında bir oğlu dünyaya gelmiştir. 400 metre engelli branşı ile tanınan eski kısa mesafe koşucusu olan Sema Aydemir aynı zamanda 2012 yılında Londra Olimpiyatları’nda milli takımda da yer almıştır. 2017 yılında Survivor ünlüler gönüllüler yapımına katılan ve 4 olan Sema Aydemir, 2018 yılında da Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasına katılmış ve elenmiştir.

Reklamlar

Aynı yıl içerisinde düzenlenen Survivor Panorama ve Survivor Panorama şampiyonun hikayesi yapımlarına konuk olarak gelen Sema Aydemir 2019, 2021 ve 2022 yıllarında da Acun Ilıcalı’nın yapımını üstlendiği Survivor kadrosunda yer almıştır

Sema Aydemir kaç yaşında?

17 Ağustos 1985 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Sema Aydemir 36 yaşındadır.

Sema Aydemir aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz Aydemir’in aslen Bursalı olduğu tahmin edilmektedir.

Sema Aydemir hangi burç?

17 Ağustos 1985 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Sema Aydemir, Aslan burcudur.

Reklamlar

Sema Aydemir boyu ve kilosu

Yaşına rağmen düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkat çeken, Survivor yarışmacısı Sema hakkında sıklıkla sorulmuş olan bir diğer konu ise boyu ve kilosu olmuştur. Başarılı yarışmacı Sema Aydemir, 1.69 boyunda 55 kilodur.

Sema Aydemir kaç yaşında? Sema Aydemir ikizi var mı?
Sema Aydemir kaç yaşında? Sema Aydemir ikizi var mı?

Sema Aydemir mesleği

17 Ağustos 1985 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Sema Aydemir, 400 metre engelli branşı ile tanınan eski kısa mesafe koşucusudur.

Sema Aydemir eşi kim?

Türk çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile evlenen Sema Aydemir aradan geçen zaman sonrasında eşi Eşref Apak’dan 2016 yılında boşanmıştır. Başarılı yarışmacının bu evlilikten Ali adında bir oğlu dünyaya gelmiştir.

Sema Aydemir ikizi var mı?

Survivor 2022 All Star yarışmasına katılan Sema Aydemir, özellikle ailesi ve yaşantısı ile merak edilmektedir. 36 yaşında olan Sema Aydemir’in bir ablası bir kardeşi bir de ikizi vardır. Aynı zamanda ikizi Seda Ocak ile Survivor Türkiye-Yunanistan maçına da çıkmıştır. Son dönemler içerisinde ikizi olduğu bilinen Seda Ocak ile aralarındaki gerilim bir hayli artmıştır.

Sema Aydemir kaç yaşında? Sema Aydemir ikizi var mı?
Sema Aydemir kaç yaşında? Sema Aydemir ikizi var mı?

Sema Aydemir sosyal medya hesapları

2012 yılından bu yana aktif olarak Acun Ilıcalıcalı’nın yapımını üstlendiği Survivor formatlarında gerek oyuncu gerekse konuk olarak yer alan Sema Aydemir, kısa zamanda tüm Türkiye tarafından benimsenmiştir. Başarılı yarışmacının sosyal medya hesapları merak edilmektedir.

Sema Aydemir Twitter hesabı

Survivor yarışmasının başarılı ismi Aydemir, Twitter platformunda da aktif olarak paylaşımlar yapmaktadır. Başarılı isimin 44.5B takipçisi bulunuyor.

Sema Aydemir Twitter hesabı https://twitter.com/semaaydemir1985

Sema Aydemir İnstagram hesabı 1.4

Sema Aydemir, Survivor yarışmasında göstermiş olduğu performansı ile tanınmıştır. Survivor All Star 2022 yarışmasında ünlüler arasında yer alan Sema Aydemir, burada göstermiş olduğu oyunlardaki başarıları ile sosyal medya platformlarında da geniş kitleler tarafından takip edilmiştir. Başarılı eski kısa mesafe koşucusu Sema’nın İnstagramda 1.4M takipçisi vardır.

Sema Aydemir İnstagram hesabı https://www.instagram.com/semaaydemirofficial/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Safa Sarı kimdir? Safa Sarı nereli?  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx