Pratik Bilgiler

Ayakkabı Temizleme Köpüğü Önerileri

Reklamlar

Bu yazımızda sizlere ayakkabı temizleme köpüğü önerilerinde bulunacağız. Ayakkabı temizleme nereden bakarsanız bakın zor iştir. İster çok pahalı ve markalı ayakkabılar ister ucuz ayakkabılar olsun, tüm spor ayakkabıların ortak bir yanı vardır: Kirlenirler. Bunu önleyecek mucizevi bir ürün yok. Üstlerine bir çanta koymadıkça, orada gerçekten hiçbir şey yok. Kir kirdir. Sokakta yürürseniz, ayakkabınıza bulaştıracaksınız.

Kirlenmelerini gerçekten engelleyemeseniz bile, spor ayakkabılarınızı yeni gibi görünecek şekilde temizleyebilirsiniz. Renk atması gibi daha ciddi hasarlarda, onları özel bir boyayı karıştırarak gizleyebilecek bir profesyonele götürmeniz daha iyi olur, ancak günlük aşınma ve lekeler için evde deneyebileceğiniz birçok temizleme yöntemi vardır.

Ayakkabı Temizleyici Çeşitleri
Ayakkabı Temizleyici Çeşitleri

Ayakkabı Temizleyici Çeşitleri

Sprey ve sıvı ayakkabı temizleyicileri, ayakkabının tamamını temizlerken kullanımı kolaydır, ancak yalnızca küçük bir alanı temizliyorsanız dağınık olabilir. Krem veya macun temizleyiciler, aşırı doygunluğu önlemek için deri ayakkabılarda en iyi sonucu verir. Mendiller en hızlı ayakkabı temizleyicisidir ancak inatçı lekeleri çıkarmayabilir.

Reklamlar

Ayakkabılarınız çok çeşitli malzemelerden yapılmışsa, deri, suni malzemeler ve kumaş için uygun bir temizleyici seçin. Süet ayakkabılarınız veya pahalı egzotik deri ayakkabılarınız varsa, bu hassas yüzeyler için özel temizleyicilere yatırım yapın.

Bir ayakkabı temizleme seti satın alırken, aplikatör bezleri veya fırçaları, parlayan bezleri ve gevşek kirleri çıkarmak için fırçaları arayın. Yalnızca bir ayakkabı temizleyicisi alıyorsanız, görünen kiri temizlemek için eski bezler ve son parlaklığı tamamlamak için mikrofiber bez kullanın. Süet ayakkabıları temizlerken, ayakkabıların en iyi şekilde görünmesini sağlamak için özel kıllı bir süet fırçasına sahip olmak çok önemlidir.

Reshoevn8r Shoe & Sneaker Cleaner

Reshoevn8r Shoe & Sneaker Cleaner, uzmanların en sevdikleri çok amaçlı spor ayakkabı temizleyicisi olarak bilinir. Bu çözüm çoğunlukla tüm malzemelerde (deri, süet, nubuk) iyi çalışıyor ve spor ayakkabı temizliği söz konusu olduğunda işi hallediyor. Yumuşak ve çok sabunlu kalıntı bırakmayan, her gün çok amaçlı bir temizleyicidir. Orta sertlikte bir ayakkabı fırçası veya diş fırçası ile birlikte kullanıldığında ürünün deri, nubuk ve kauçuk gibi spor ayakkabılarda en sık kullanılan ürünlerde temiz bir yıkama ve maksimum kir çıkarma sağladığını da belirtelim. Temizleyiciyi kullanmak için suyla seyreltmeyi, ardından temizleme fırçanızı solüsyona batırın ve ayakkabıların üzerindeki kiri nazikçe ovalayarak, ayakkabıların su birikmesini önlemek için hızlı bir durulama yapmalısınız.

Beyaz Ayakkabı Temizleme Köpüğü
Beyaz Ayakkabı Temizleme Köpüğü

Beyaz Ayakkabı Temizleme Köpüğü

Ayakkabı ve leke ne olursa olsun, Jason Markk Shoe Cleaning Essentials tüm ayakkabıların temizlenmesini sağlar. Birinci sınıf ayakkabı temizleyicileri, deri, süet, nubuk, kanvas, vinil, naylon, pamuk, ağ ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm renk ve malzemelerde çalışır.

Reklamlar

Doğal, biyolojik olarak parçalanabilen bileşenlerden üretilen bu ürün, elleriniz ve ayakkabılarınız için güvenlidir ve çevre dostudur. Ayrıca, birçok ayakkabı temizleyicisine eşlik edebilecek aşırı derecede kimyasal bir kokuya sahip değildir. Yeni temizlenmiş spor ayakkabılarınız hafif ve hoş bir şekilde kokar. Çünkü bu ürünün hafif hijyenik bir aroması vardır.

ShoeAnew Cleaner Kit

Bir çift ayakkabı için tonlarca para ödedikten sonra, hiç kimse sadece onları temiz tutmak için daha fazlasını ödemek istemez. Bir servet harcamadan ayakkabılarınızın yepyeni görünmesini sağlamak için ShoeAnew Ayakkabı Temizleme Kitini öneriyoruz. Her şey dahil kitleri, düşük fiyatının yanı sıra kapsamlı ve güvenilir onarımı nedeniyle mevcut en popüler ürünlerden biridir.

ShoeAnew, daha pahalı ayakkabı temizleyicileri ile aynı birinci sınıf kaliteyi sağlamasa da, her yönden harika bir seçim olmaya devam ediyor. Bu ürün deri, kanvas, vinil, ağ, pamuk, plastik, naylon ve kauçuk üzerinde çalışır, bu nedenle spor ayakkabılı koşuculardan yüksek topuklu ofis çalışanlarına kadar herkes mutlu olacaktır. Su bazlı bir formüle sahiptir ve kokuyu gidermek için ayakkabınıza bile püskürtebilirsiniz.

Alloda Shoe Cleaner
Alloda Shoe Cleaner

Alloda Shoe Cleaner + White Shoe Polish

Çok yönlü ve şık beyaz spor ayakkabılar tüm yıl boyunca modanın temel unsurudur, ancak çoğu kişi beyaz ayakkabıları giymekten çekinir çünkü çok kolay kirlenir ve pislenir. İşte burada Alloda gibi yüksek kaliteli bir ayakkabı temizleyici devreye giriyor. Kitlerinde geleneksel bir temizleme serumu ve ayakkabıları beyazlatmak için özel olarak tasarlanmış bir cila bulunur. Alloda, bu ürünle yirmi beş ila otuz beş çift ayakkabıyı temizleyebileceğinizi ve hatta mikrofiber havlu ve tahta temizleme fırçasına bile atabileceğinizi söylüyor.

Temizleyici spor ayakkabı, deri, kanvas, ağ, naylon, kauçuk ve süet üzerinde çalışır, ayakkabı beyazlatıcı herhangi bir beyaz deri ürün veya spor ayakkabı için uygundur. Ancak, ayakkabı beyazlatıcının yalnızca spor ayakkabıların kenarlarını temizlemek için kullanılması gerektiğini unutmayın.

Ayakkabı beyazlatıcıyı kullanmak için şişenin süngerini ayakkabınıza bastırın, eşit şekilde uygulayın ve ardından parlaklığı görmek için bir havluyla ovalayın ve standart ayakkabı temizleyicisini kullanmak için süngeri ayakkabınıza bastırın, eşit şekilde uygulayın, tahta fırça ile ovalayın ve fazla ayakkabı temizleme köpüğünü havluyla alın.

Shacke Suede & Nubuck 4-Way Leather Brush Cleaner

Süet hassas bir malzemedir, lekelenmesi kolaydır, çizilmesi kolaydır. Bu ayakkabı temizleme ürünü, çeşitli nedenlerle süet ayakkabılarınızı temizlemek için mükemmel bir üründür. Malzemeye karşı naziktir, birden fazla fırça seçeneği sunar ve belki de en iyi yanı, herhangi bir ek temizlik ürünü gerektirmez.

Bu ürünle elde edeceğiniz dört fırça seçeneği şunlardır: daha ağır sürtünme izleri ve lekeler üzerinde daha güçlü temizlik için kenarlı bir yüzey; hafif sürtünme izleri veya ince süet ve nubuk üzerinde daha nazik bir temizlik için naylon kıllar; yuvarlak köşeleri temizlemek için kemerli yarım daire fırçası ve son olarak, ulaşılması daha zor olan yarıkları ve olukları temizlemek için ince bir çıkıntılı fırça.

Bu fırça sadece ayakkabıları temizlemekle kalmaz, süet ceketler, montlar ve hatta mobilyalar üzerinde de çalışır. Uygun fiyata çok yönlü bir ürün olan bu, süet onarımı için ihtiyaç duyacağınız tek fırçadır.

Pink Miracle Shoe Cleaner
Pink Miracle Shoe Cleaner

Pink Miracle Shoe Cleaner

Süet gibi, kanvas da o mükemmel temizleyiciyi, kiri çıkaracak kadar güçlü, ancak kumaşı lekelemeyecek kadar yumuşak bir şey gerektirir. Pink Miracle Shoe Cleaner bu kutuları ve daha fazlasını kontrol eder. Sabun, yumuşak yağlar ve birinci sınıf yumuşatıcılardan oluşan hepsi bir arada ayakkabı temizleyicisidir.

Bu ürün tüm yıkanabilir derileri, vinil, nubuk, süet, kanvas ve kumaş ayakkabıları parlatacak ve bir süre evinizde kalacak. Kullanmak için, kit ile birlikte verilen ücretsiz fırçayı nemlendirin, fırçaya az miktarda temizleyici uygulayın ve ovmaya başlayın. Ayakkabılarınız tamamen köpürdükten sonra, fazla sabun veya suyu silmek için bir bez kullanın.

Crep Protect Wipes, 12-Pack

Bu ayakkabı mendilleri, hareket halindeyken hızlı bir spor ayakkabı temizliği veya temizliği için mükemmel bir üründür. Her mendil ayrı ayrı paketlenir, böylece bir mendili çantanızda, cüzdanınızda, spor çantanızda veya bavulunuzda bulundurabilirsiniz. Ve temizleme işleminin kendisi basittir: mendili açın ve fırçalayın.

Crep, ayakkabı mendillerini çift taraflı yapar ve genel temizlik için ideal olan pürüzsüz bir taraf ile daha zorlu lekelerde harika çalışan dokulu bir taraf arasında seçim yapmanızı sağlar. Müşteriler, mendillerin temiz, pamuklu taze aromasının yanı sıra çok yönlülüğünü de seviyor. Deri çizmelerden naylon spor ayakkabılara kadar tüm ayakkabılar üzerinde çalışırlar.

Krep mendillerinin tek dezavantajlarından biri maliyettir. Bu mendillerden geleneksel bir sıvı ayakkabı temizleyicisinde alacağınız kadar çok temizlik elde edemezsiniz, ancak yapabileceğiniz kullanımı kolay bir ayakkabı temizleyicisi arıyorsanız ekstra fiyat buna değer olacaktır.

KIWI Select Shoe Care Valet Kit

Vintage estetiği, sayısız ürünü ve birinci sınıf kalitesiyle bu ürün, bir ayakkabı bakım setinden isteyebileceğiniz her şeye sahip. İki sağlam at kılı fırçası, iki yumuşak parlak bez, iki sünger sünger, iki kutu birinci sınıf macun (biri siyah ayakkabılar için, biri kahverengi için) ve tümü zengin bir ahşap kutuya sarılmış bir ayakkabı çekeceği ile birlikte gelir.

Spor Ayakkabı Temizleme Köpüğü Önerileri
Spor Ayakkabı Temizleme Köpüğü Önerileri

Spor Ayakkabı Temizleme Köpüğü Önerileri

Spor ayakkabı temizleme köpüğü önerilerini bu bölümde bulabilirsiniz.

Jason Markk 8 oz. Premium Shoe Cleaner

İçinde hindistan cevizi yağı bileşeni var, aynı zamanda tamamen doğal bir formül ve gerçekten iyi kondisyonlama özelliklerine sahiptir. Rengi ortaya çıkarıyor ve güzel bir parlaklık veriyor ve eğer deri üzerinde kullanıyorsanız, onu bir nevi koşullandırıyor ve tekrar yumuşak ve esnek hale getiriyor.

Bu çözüm deri spor ayakkabılarda işe yarıyor ve hoş bir kokusu var. Gün içinde her türlü pislik seviyesiyle karşılaşıyoruz ve bunu son iki haftadır sürekli olarak kullanıyoruz ve her şeyi hallediyor.

Angelus Foam Tex Sneaker Cleaning Kit

Hala biraz şüpheciyseniz ve süete özgü bir şey istiyorsanız, Tran Angelus Foam Tex kullanmanızı öneriyoruz. Bu, aşırı derecede doygun olmaması gereken hassas malzemeler üzerinde kullanmayı sevdiğimiz bir köpük çözümü. Malzemenin suya aşırı derecede doygun hale gelmemesi ve malzemeye zarar vermemesi gereken süet üzerinde iyi çalışır. Ayrıca bunu UGG boyları temizlemek için kullanabilirsiniz.

Saphir Medaille d'Or Leather Renovator
Saphir Medaille d’Or Leather Renovator

Saphir Medaille d’Or Leather Renovator

Bir temizleme solüsyonu veya temizleme kremi kullanıp kullanmamanız kişisel tercihinize bağlıdır, çünkü ikisi de ayakkabınızdaki kiri temizlemeye yardımcı olacaktır. Genelde krem ​​bazlı ürünleri tercih ediyorsanız, Saphir’i deneyebilirsiniz. Kremi spor ayakkabılara uygulamak için bir bez veya eski bir gömlek kullanır (mikrofiber bez de işe yarar) ve ardından kir çıkana kadar spor ayakkabılarını bezle ovalayın.

Jason Markk Starter Set

Spor ayakkabılarınızı temizlemek için iyi bir sabundan daha fazlası gerekir. Fırçalara ve havlulara ihtiyacınız olacak ve neyse ki bunlar satın alınması kolay kitlerde mevcut. Bu Jason Markk başlangıç ​​kiti, spor ayakkabılarının bakımını evde yapan tüketiciler açısından en eksiksiz bakım sistemidir. Kit bir fırça, temizleyici ve mikrofiber havluyla birlikte gelir. Mikrofiber bezler spor ayakkabılarınızı temizlerken kullanmak istediğiniz şeydir çünkü tiftik ve benzeri şeyler bırakmaz. Süper emici ve biraz tutuşu var, böylece gerekirse detaylı temizlik yapabilirsiniz. Kit, standart ve premium versiyonlar olmak üzere iki farklı fırça ile birlikte gelir. Premium versiyonu, süet ve daha hassas malzemeler için daha iyidir.

Reshoevn8r Executive Cleaning kit

Temizliğinizi biraz hızlandırmak istiyorsanız, Reshoevn8r’den bu ürünle dolu kiti öneriyoruz. Kendi spor ayakkabı temizleme işine başlayanlar için tasarlandı, ancak her pazar spor ayakkabılarını temizleyen insanlar için de faydalı olacaktır. Kit, ek olarak, spor ayakkabıya özel çamaşır deterjanı bölmeleri, süet seti, çamaşır torbası, fırçalar, mendiller, paspas, kurutma rafı ve bir kase içerir.

İlginizi çekebilir: Ayakkabı Temizleme Yöntemleri Nelerdir?

Daha fazla içerik için bizi Instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx