Magazin

Nurcan Şencan Kimdir?

Reklamlar

Biz onları aslında Aycan-Nurcan Şencan kardeşler olarak tanıdık. Bu Tarz Benim adıyla Tv 8’de yayınlanmaya başlayan moda programının ilk sezonunun şampiyonu Şencan kardeşler olmuştu. Onları tüm Türkiye bu sayede tanıdılar.

Nurcan Şencan kimdir? kaç yaşında? aslen nereli ? burcu ne? merak edilen bütün soruların detaylarını sizler için yazımızda derledik.

Nurcan Şencan Kimdir?

Nurcan Şencan Kimdir?

Güzel fenomenin hayatının biraz daha derinlere inecek olursak İsveç doğumlu olan güzel üç dil biliyor 1987 doğumlu olan Şencan 36 yaşında. Babası ve Annesi moda tasarımcısı olan güzelin daha 9 yaşındayken bu defilelerde kardeşi Aycan ile yer almaya başlamış.

Reklamlar

Nurcan Şencan’ın boyu ve kilosu?

En çok merak edilen konulardan biri olan ve takipçileri tarafından da arama motorlarında sık sık aranan güzelin boyu 1.73cm uzunluğunda 53kg ağırlığında.

Nurcan Şencan hangi burç?

Güzelliğiyle ve yaptığı paylaşımlarla magazin gündeminden düşmeyen Şencan’ın takipçileri güzel fenomen hakkında bütün detayları bilmek istiyorlar. 28 Eylül doğumlu olan Şencan Terazi burcu.

Nurcan Şencan kimdir?
Şencan kimdir?

Eğitim hayatı ve kariyeri

Lise eğitimini İsveç te tamamlayan ünlü fenomen üniversite eğitimi için Amerika ya gitti. Uzun bir süre Amerika da ikamet eden Şencan grafik üzerine eğitim alırken Kardeşi Aycan ise oyunculuk dalında eğitimini tamamlamış. İkizler Türkiye ye dönme kararı aldıktan sonra Bu Tarz Benim yarışmasına katıldılar. Sunuculuğunu Öykü Serter in yaptığı programda Nur Yerlitaş , İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez gibi ünlü jüri üyeleri vardı. 20 Aralık 2014 tarihinde yapılan final gecesinde Aycan-Nurcan Şencan kardeşler almıştı. İkizler 100 bin liralık büyük ödülün sahibi oldular.

Nurcan Şencan’nın Son Hali Görenleri Hayrete Düşürdü

Televizyonların başına kitlenmemize neden olan moda programı Bu Tarz Benimin şampiyonu Aycan-Nurcan ikizlerinin son halleri hayranlarını şaşkınlığa uğrattı. Yarışmada kilolarıyla sık sık gündeme gelen Şencan verdiği kilolarla hayranlarına -bu sen misin? dedittirdi.

Reklamlar
Nurcan Şencan Kimdir? 2024 nurcan şencan

Günden güne değişen Nurcan Şencan yarışmada kullandığı koyu renk saçlarını sarıya boyatarak uzatmayı da tercih etti. Yüzündeki değişimlerle de adından bahsettiren güzelin çok sayıda estetik operasyon geçirdiği iddia edildi.

Nurcan Şencan Kimdir? 2024 nurcan şencan

Nurcan Şencan Sevgilisi

İşte Benim Stilim Yarışması’nda boy gösteren ikiz kardeşler Aycan ve Nurcan yarışmadan sonra da sosyal medyada geniş kitlelere hitap etmeye başlamış ve fenomen hale gelmişlerdir. Başarılı sosyal medya fenomeni Nurcan Şencan, hakkında özel hayatı sıklıkla sorulmuş ancak kendisi özel hayatın sosyal medya yansıtmadığı için herhangi bir bilgi bulunamamıştır. 

Nurcan Şencan Ekşi Sözlük Yorumları

Magazin gündeminin adeta nabzı gibi olan ekşi de Aycan ve Nurcan kardeşler için neler dendi?

  • Bu tarz benim yarışması gerçekten bir tarz yarışması olsaydı kazanacak olan kişilerdi.
  • Aycan 22 Kasım eleme gecesinde leo olmuş ama Atatürk’e benzettim ben hatta nasıl cesaret etmiş filan dedim kendimce ki ben yanlış anlamışım. İkisi de aşırı güzel değil ama hoş kızlar elit havaları özellikle dikkat çekiyor.
  • Bu ülkeye böylesi yakışır, hayırlı olsun.

Nurcan Şencan Babası

Sosyal medya platformlarında yapmış oldukları paylaşımları ile adeta gündemden düşmeyen kardeşlerin babaları da bir hayli merak edilmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni Nurcan Şencan’ın babasının ismi Oğuz Şencan anneleri ise Zuhal Günaç tır.

Aycan Nurcan Şencan Kardeşler Şimdi Ne Yapıyor?

Döneme damgasını vuran Bu Tarz Benim Yarışmasında şampiyon olan ikizler değişimleri ile olay oldular. Sosyal medya platformlarında da sıklıkla yer alan ikiz kardeşler yarışma sonunda eski hallerinden eser bırakmadılar. Sosyal medyaya attıkları fotoğraflar ile gündemi karıştıran ikiz kardeşlerin estetik yaptırdı iddiaları ise güçlendi

Şencan’ın sosyal medya hesapları

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Selen Yakıcı hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx