Reklamlar
Magazin

Ömür Akkor kimdir?

Reklamlar

Sosyal medya fenomeni Şef Ömür Akkor kimdir? Yemek ve tatlı tarifi kitapları içerikleri ile sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça sevilen isimler arasında hızla yükselen ve başa gelen Akkor, Youtube platformunun yanı sıra İnstagram platformunda da geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor. Sempatikliği ve ödüllü tarif kitabı ile kısa süre de tüm sosyal medya kullanıcıları tarafından sevilen Ömür Akkor’un takipçileri ise merakta.

Sosyal medya fenomeni Şef Ömür Akkor kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Ömür Akkor kimdir?
Ömür Akkor kimdir?

Ömür Akkor kimdir?

Sosyal medya dünyasının başarılı içerik üreticilerinden olan Ömür Akkor yaptığı işler ile sosyal medya kullanıcılarından tam not aldı. Yazar yemek şefi danışmanlık hizmetleri ve hatta yazdığı kitaplar ile farklı meslek dallarında başarı gösteren sosyal medya fenomeninin Anadolu ve Türk mutfağını anlattığı 26 adet kitabı ve 200’ü aşkın makalesi bulunuyor.

Reklamlar

Aynı zamanda dünyanın en iyi mutfak tarihi kitabı ödülüne layık görülen sosyal medya fenomeni 20 seneden uzun bir zamandır kariyerine bu yönde devam ediyor. Yemekleri ve yazdığı kitapları ile adından sıkça söz ettiren sosyal medya fenomeni Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Gastronomi Bölümünde Anadolu mutfak tarihi Osmanlı mutfağı ve Türk mutfağı derslerini öğrencilere veriyor. Bursa mutfağı kitabı ile dünyanın en prestijli yemek kitabı yarışmasında Gourmand World Cookbook Awards ödülüne layık görülen başarılı sosyal medya fenomeni  aynı zamanda Türkiye’nin illerini gezerek yemek bilgisini geliştirmiştir.

1975 tarihinde Kilis’te dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni Uludağ Üniversitesi’nde İktisat Bölümünü tamamladı. 105 yıldır devam eden ve Türkiye’nin en eski arkeoloji kazısı yapılan Alaca Höyük’te kazı çalıştığı ekibinde şef olarak bulunmakta ve 4000 yıllık yemekleri günümüze taşımaya devam etmektedir.  Uzun zamandır Türk mutfağını geliştirmek için 81 ili gezmiş ve çeşitli yemek kültürlerini hayata geçirmiştir.  Daha sonrasında ise Bursa’nın 500 yıllık yemek kültürüne ilk defa bu kadar detaylı değindiği  Bursa Mutfağı kitabını hazırladı.  140 tarifin yer aldığı bu kitap sayesinde bir çok ödüle layık görülmüştür. 

Ömür Akkor kaç yaşında?

Yemek dünyasının dijital platform fenomenlerinden olan başarılı sosyal medya fenomeni isim verdiği tarifler ve ince detaylar ile kısa süre içerisinde fenomen hale geldi. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise sosyal medya fenomeni güzelin yaşı oldu. Bizler siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. 1975 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 45 yaşında.

Ömür Akkor aslen nereli?

Tarifleri ile kısa zamanda geniş kitlelere yayılmaya başlayan ve herkes tarafından sevilerek takip edilen sosyal medya fenomeni isim ürettiği içerikte bile fenomen ilk basamaklarını hızla tırmandı. 1975 tarihinde Kilis’te dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomenin ne yazık ki aslen nereli olduğu bilgisine ulaşamadık. Güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar

Ömür Akkor hangi burç?

Hakkında tam bilgi sahibi olmadığımız usta şef fenomenin ne yazık ki burç bilgisini şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Ömür Akkor’un boyu ve kilosu?

Hakkında tam bilgi sahibi olmadığımız başarılı Türk mutfağı ustası olan fenomenin ne yazık ki boy ve kilo bilgisini şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Başarılı oyuncunun gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Ömür Akkor kimdir?
Ömür Akkor kimdir?

Ömür Akkor’un mesleği ne?

Yazar yemek şefi danışmanlık hizmetleri ve hatta yazdığı kitaplar ile farklı meslek dallarında başarı gösteren sosyal medya fenomeninin Anadolu ve Türk mutfağını anlattığı 26 adet kitabı ve 200’ü aşkın makalesi bulunuyor. Aynı zamanda dünyanın en iyi mutfak tarihi kitabı ödülüne layık görülen sosyal medya fenomeni 20 seneden uzun bir zamandır kariyerine bu yönde devam ediyor.

Aldığı ödüller

Anadolu ve Türk mutfağını anlattığı 26 adet kitabı ve 200’ü aşkın makalesi bulunuyor. Aynı zamanda Dünyanın En İyi Mutfak Tarihi kitabı ödülüne layık görülen sosyal medya fenomeni 20 seneden uzun bir zamandır kariyerine bu yönde devam ediyor.

Bursa mutfağı kitabı ile dünyanın en prestijli yemek kitabı yarışmasında Gourmand World Cookbook Awards ödülüne layık görülen başarılı sosyal medya fenomeni  aynı zamanda Türkiye’nin illerini gezerek yemek bilgisini geliştirmiştir.

Ömür Akkor ne kadar kazanıyor?

Tüm dünyayı tarifleri ile etkileyen hatta dijital medyanın da dikkatini çeken başarılı şefin takipçileri sık sık arama motorlarında sosyal medya fenomeni ne kadar kazanıyor diye aratmış olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. 

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Akkor instagramda ise 540B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Reklamlar

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x