Magazin

Onur Sermik kimdir? Hangi dizi ve filmlerde rol aldı?

Reklamlar

Sosyal medya dünyasının yanı sıra ekranlarında beğenilen ve aranılan yüzü haline gelen Onur Sermik, rol aldığı yapımlarda ki başarıları ile adından sıkça söz ettirmeye başladı. Yakışıklılığı ve oyunculuk yetenekleri ile ekran başındakileri büyüleyen başarılı sosyal medya fenomenin hayran sayısı günden güne artmaya devam ediyor. Kısa zamanda bir çok kişinin gönlünde yer edinen fenomen oyuncunun takipçileri arama motorlarında sık sık fenomen oyuncunun hayatını araştırır oldular.

Onur Sermik kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Hangi yapımlarda rol aldı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Onur Sermik kimdir?
Onur Sermik kimdir?

Onur Sermik kimdir?

Sosyal medya dünyasının yanı sıra ekranların da beğenilen yüzü haline gelen Sermik başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim aslen Kırım Tatarıdır. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa olan ilgisini fark eden başarılı isim 15 yaşında iken Sadri Alışık Kültür Merkezin’de oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Komedyenlik ile de yakından ilgilenen başarılı isim kendisini tam vakitli oyuncu ve komedyen olarak tanımlamaktadır. Sermik soy ismi Tatarca’da ateş manasına gelmektedir. 30 yaşında olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun hayran sayısı ise gün geçtikçe artmaktadır. Ekranlara ilk defa Kaçış Kısa filmi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu daha sonrasında bura da göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ile kısa süre içerisinde yükselmeye başlamıştır. Doksanlar dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan başarılı oyuncu buradan sonra Ne Münasabet dizisine dahil olmuştur. Son olarak 2021 yılında ekranlara gelen başarılı dizi Kolej Rüyasına dahil olan oyuncu burada göstermiş olduğu yetenekleri ve yakışıklılığı ile de adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Reklamlar

Onur Sermik kaç yaşında?

Özellikle sosyal medya kullanıcıları tarafından hayat verdiği karakterleri yaşatması ile sevilen yakışıklı fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise ünlü oyuncunun yaşı oldu. 1991 tarihinde dünyaya gelen başarılı isim 32 yaşında.

Onur Sermik aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler de takipçilerimizin istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni isim aslen Kırım Tatarlıdır.

Onur Sermik hangi burç?

 Takipçileri sık sık arama motorlarında başarılı oyuncunun burcunu sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Onur Sermik’in boyu ve kilosu?

Başarısı ile büyüleyen sosyal medya fenomeni oyuncu, düzgün fiziği ile de akıllarda soru işareti bıraktı. Bir çok gencin idolü aline gelen Sermik’in boyu ve kilosu merak konusu oldu. 1.86cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 72kg ağırlığında.

Reklamlar
Onur Sermik kimdir?
Onur Sermik kimdir?

Onur Sermik’in sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Yenilenen dijital platformlar ile birlikte en çok ilgi gören sosyal mecra Tiktok oldu. Tiktok platformu ile fenomen hale gelen başarılı isim çekmiş olduğu videolar ve yayınlamış olduğu fotoğraflar ile kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaştı. Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgilere ulaşmadık.

Onur Sermik’in mesleği ne?

Rol aldığı yapımlarda ki başarıları ile kısa zaman içerisinde yükselen başarılı isim oyunculuk kariyerinde kayda değer bir noktaya ulaşmıştır.

Onur Sermik’in yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa Kaçış Kısa filmi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu daha sonrasında bura da göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ile kısa süre içerisinde yükselmeye başlamıştır. Doksanlar dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan başarılı oyuncu buradan sonra Ne Münasabet dizisine dahil olmuştur. Son olarak 2021 yılında ekranlara gelen başarılı dizi Kolej Rüyasına dahil olan oyuncu burada göstermiş olduğu yetenekleri ve yakışıklılığı ile de adından sıkça söz ettirmeye başladı.

 • Kolej Rüyası (TV Dizisi 2021) (bıçkın delikanlısı)
 • Şeref Sözü (Komiser, TV Dizisi 2020)
 • Şampiyon (TV Dizisi 2019)
 • Kim Daha Mutlu? (Sinema Filmi 2019)
 • Cin-si Bozuk (Sinema Filmi 2019)
 • Hep Yek 3 Titrettin Beni (Sinema Filmi 2019)
 • Akıllara Seza (Hikmet, Sinema Filmi 2019)
 • Dalavere (Sinema Filmi 2018)
 • Çocuklar Duymasın (Mert, TV Dizisi 2018)
 • Hangimiz Sevmedik (Halit Güney, TV Dizisi 2016)
 • Pamuk Prens (Senarist Onur, Sinema Filmi 2016)
 • Ne Münasebet (TV Dizisi 2015)
 • Doksanlar (Alper, TV Dizisi 2013)
 • Kaçış (Kısa Film 2008)
Onur Sermik kimdir?
Onur Sermik kimdir?

Onur Sermik ne kadar kazanıyor?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin ne kadar kazandığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgilere ulaşmadık.

Onur Sermik İnstagram

 İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Sermik’in instagram da ise 68B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx