Magazin

Kemal Ekmekçi Kimdir?

Reklamlar

İş adamı olan Kemal Ekmekçi İzmirlidir. İzmir’de yaşamını devam ettirmiş olan Kemal Ekmekçi aslen Rize Çamlıhemşinli bir ailenin evladıdır. Kemal Ekmekçi’nin ismini Gizem Karaca’nın sevgilisi olunca daha sık duyulmaya başladı. Gizem Karaca ile beraberliklerini görkemli bir düğün ile mutlu sona erdirmiş olan iş adamı Kemal Ekmekçi Bodrum ve çeşme gibi tatil beldelerin en popüler mekânlarından biri olan tren beach’lerin işletmeciliğini gerçekleştiriyor. Bu işletmenin bir diğer şubesi İstanbul’da yer alan ünlü tren kulüplerinin işletmecisi olarak çalışma gerçekleştiren Kemal Ekmekçi genç yaşına rağmen iş yaşantısında hızlı bir şekilde yükseliyor.

İş yaşamında başarılı olan işletmeci ve iş adamı Kemal Ekmekçi sevgilisine her yeni projesinde çeşitli jestleri ile tanınıyor. Kullanıcı adı olarak “Kemalekmekçi” olan sosyal hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanıyor. Kız istemeye gittiklerinde klasik olan tuzlu kahve ikramına ilave olarak sevgilisinin turşu ile geldiğini ifade eden Kemal Ekmekçi, “Ben asla turşu yiyemiyorum o yüzden güzel aşkımı ispatlamak için tuzlu kahvenin beraberinde bana turşu da yedirmiştir.” diyerek bu durumu sevenleri ile paylaşmıştır.

Kemal Ekmekçi Boyu Kilosu
Kemal Ekmekçi Boyu Kilosu

Kemal Ekmekçi Boyu Kilosu

Kemal Ekmekçi gerçek adı Kemal Ekmekçi’dir doğum tarihi 01.01.1989 olan başarılı iş adamı 34 yaşındadır. Burcu oğlak burcudur. Medeni hali evlidir eşi Gizem Karaca’dır mesleği iş adamı doğum yeri ise İzmir’dir. Başarı ve genç iş adamı Kemal Ekmekçi’nin boyu ve kilosu hakkında bir bilgiye rastlanılmamıştır. Kemal Ekmekçi’nin eşi Gizem Karaca geçmiş senelerde yani 2011 senesinde güzellik yarışmasında ikinci olmuştur. Kemal Ekmekçi güzel oyuncu Gizem Karaca ile 2017 senesinde dünya evine girmiştir.

Reklamlar

Kemal Ekmekçi son tatilinde almış olduğu kiloları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. İş yaşamında sürekli yükselişte olan Kemal Ekmekçi başarılı bir iş adamıdır. Kemal Ekmekçi Bodrum ve çeşme gibi tatil beldelerinde en popüler mekânlardan bir tanesinin işletmeciliğini gerçekleştiriyor. Aynı işletmenin diğer bir şubesi de İstanbul’da aktif bir şekilde yer alıyor.

Kemal Ekmekçi Hayatı

Kemal Ekmekçi İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir’de yaşamını devam ettiren Kemal Ekmekçi aslen Rize Çamlıhemşinli bir ailenin oğludur. İsmi, daha çok ünlü oyuncu Gizem Karaca’nın sevgilisi olarak duyulmuş olan ve güzel oyuncu ile uzun süren beraberliklerini ihtişamlı bir düğün ile mutlu sona erdirmiş olan genç iş adamı Kemal Ekmekçi Bodrum ve çeşme gibi tatil yörelerinin en popüler mekân sahibi olarak biliniyor. Mekân sahibi olan Kemal Ekmekçi oyuncu eşi Gizem Karaca ve dostları ile eğlendiği esnada eğlenceli dakikalar yaşandı. Genç iş adamının arkadaşları Kemal Ekmekçi’nin başından aşağı ellerindeki un yumurta ve şampanyayı dökerek hareketli dakikalar yaşanmasına neden oldu.

Kemal Ekmekçi’nin başından aşağı 1000 liralık şampanya onlarca yumurta ve kilolarca unun döküldüğü video sosyal medyada paylaşıldı. 4 sene önce nikâh masasına sevdiği kadınla oturan Kemal Ekmekçi güzel oyuncu Gizem Karaca ile ayaküstü sohbet ettiği muhabirlerin bebek soruları üzerine şu an için ikimiz de istemiyoruz. Ama şu an değil diyerek sevenlerini umutlandırmıştır. 2011 senesinde Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci olan ünlü oyuncu Gizem Karaca Eylül 2017’de Kemal Ekmekçi ile nikâh masasına oturmuştur. Tatil sezonunu açmış olan güzel oyuncu Alaçatı da eşi Kemal Ekmekçi ile yaz aylarının keyfini en üst seviyede çıkarıyor.

Kemal Ekmekçi Eşi
Kemal Ekmekçi Eşi

Kemal Ekmekçi Eşi

Başarılı bir iş adamı ve Gizem Karaca’nın eşi olarak tanınıyor. Ayrıca Kemal Ekmekçi 3 dünyasında genç başarılı bir iş adamı olarak dikkatleri üzerine çekiyor. İşletmeciliğini yapmış olduğu mekânın bir diğer şubesi de İstanbul’da bulunuyor. Kemal Ekmekçi eşi Gizem Karaca ile mutlu bir evlilikleri vardır. Gizem Karaca ile Kemal Ekmekçi’nin mutlu olan evlilikleri sosyal medyaya yansıyor. Kemal Ekmekçi azimli çalışkan ve eğlenceli kişiliği ile tanınıyor. Kemal Ekmekçi oğlak burcunun özelliklerini yansıtıyor.

Reklamlar

Kemal Ekmekçi ve eşi Gizem Karaca bir röportaj sırasında çocuk istiyor musunuz diye muhabirin sorusuna ikisinin de yanıtı, şu an için istemedikleri fakat şu an değil diye yanıtını vermişlerdir. Şu an için çocuk istemediklerini ifade eden çift, ilerleyen zamanda olabileceğinin sinyalini vermiş bulunuyorlar.

Youtube kanalına abone olun, birbirinden güzel videoları kaçırmayın https://www.youtube.com/c/begonyakadin

Öner Ünlü

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx