Magazin

Özge Oktar Kimdir?

Reklamlar

Ankara’da dünyaya gelen konservatuvar bölümü mezunu devlet tiyatrosu oyuncusu ve youtuber Özge Oktar hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Özge Oktar Kaç Yaşında?

Özge Oktar Besen, 32 yaşındadır. Ankara’da dünyaya gelmiştir.

Özge Oktar Hangi Üniversiteden Mezun?

2008 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde okumuş 2012 yılında mezun olmuştur.

Reklamlar
Özge Oktar Besen
Özge Oktar Besen

Özge Oktar Kariyeri

Mezun olduktan sonra İstanbul’a gelerek İstanbul Devlet Tiyatrosunda çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda frelanse işler yapmıştır. 1 yıl kadar internet üzerindeki facebook, twetter, instagram hesaplarını yönetmiştir. İstanbul devlet tiyatrosunda Hamlet Makinesi isimli oyunda oynamıştır. Bir kolejde drama eğitimi vermiştir.

Özge Oktar Ailesi

Annesi ve babası Ankara’da yaşamaktadır. Annesi emekli teknik ressamdır. Babası özel bir boya şirketinde bölge müdürüdür. Ailesinin İstanbul’a gelmesini istediğini söylüyor. Kendisinden 4 yaş küçük kız kardeşi vardır. Kardeşi de Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman bölümünden mezundur. Kardeşi de İstanbul’dadır. Keman hocalığı yapmaktadır ve özel bir tiyatroda keman çalıp oyunculuk yapmaktadır.

Özge Oktar Kimdir? 2024 özge oktar

Özge Oktar Evli Mi?

2016 yılında 1,5 yıldır evli olduğunu söylemiştir. 11 senelik erkek arkadaşı ile evlenmiştir. Eşinin ismi Can’dır. Eşi sosyal medya üzerine çalışmaktadır. Özge Oktar evlendikten sonraki soyadı Özge Oktar Besen’dir. Özge Oktar ve Can Besen çiftinin 25 Ocak 2020 tarihinde kızları dünyaya gelmiştir. Kızlarının ismi Mavi’dir. İsmi gibi mavi gözleri vardır.

Özge Oktar Youtube

Özge youtube’ye başlangıç serüveni için de makyaja zaten ilgisi olduğunu ve okulda da sahne makyajı dersi gördüklerini bir instagram hesabı açarak göz makyajı konusunda içerik ürettiğini ve hesabının büyüdüğünü söylüyor. Sonra bir kamera alarak youtube için video çekmeye göz makyajı ile başlayıp içerik alanını genişletmiştir.

Reklamlar
Özge Oktar Besen
Özge Oktar Besen

Özge Oktar Hakkında

Özge Oktar Eskişehir’i çok sevdiğini orada okuduğu için kendisini çok şanslı hissettiğin söylüyor. Bisiklete binmeyi çok sevdiğini ve Eskişehir’de çok sürdüğünü ancak İstanbul’da bunları yapamadığı için üzüldüğünü söylüyor.

Eşi ve arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi ve evinde zaman geçirmeyi çok sevdiğini söylüyor. Türkiye’de oyunculuk eğitimi almanın çok keyifli bir şey olduğunu çok istediği ve sevdiği bir bölüm olduğunu söylüyor. Ancak mezun olduktan sonra Türkiye’de oyunculuk yapmanın zor olduğunu dile getiriyor.

Özge Oktar’ın Oynadığı Tiyatro Oyunları

  • Muhteşem Gatsby /  2015 Sona Erdi
  • Hamlet Makinesi

Özge Oktar’ın youtube kanalındaki ismi Özge Oktar şeklindedir. Kanalını 16 Haziran 2015 yarihinde açmıştır. Kanalının 49 bin abonesi vardır. Makyaj, güzellik, saçi moda hakkınlar içerikler paylaşıyor. Instagram hesabı ise oktarozge şeklindedir. 143 bin takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx