Magazin

Pelin Öztekin kimdir?

Reklamlar

Pelin Öztekin usta sanatçı Rasim Öztekin’in kızıdır. Dijital platformların yanı sıra yetenekleri ile de başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Sosyal medya platformlarında elde ettiği hayran kitlesinin yanı sıra aile yaşantısı ve başarıları ile de oldukça beğenilen bir isim haline gelen Pelin Öztekin, takipçileri ise ünlü sosyal medya fenomeni oyuncuyu yakın kadraja aldılar bile. Pelin Öztekin’in takipçileri sık sık arama motorlarında fenomenin hayatı hakkında sorular sormaya başladılar.

Pelin Öztekin kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Pelin Öztekin kimdir?
Pelin Öztekin kimdir?

Pelin Öztekin kimdir?

Mizahi yeteneğinin yanı sıra oyunculuğu ve verdiği kilolar ile de gündem nereden düşmeyen ünlü sanatçı Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin 17 Şubat 1987 tarihinde İzmit’te dünyaya geldi. Babası oyuncu Rasim Öztekin annesi Zeynep Aslıhan İşhandır. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu ilk ve orta öğretimini İstanbul’da Nurettin Teksan okulunda bitirdi. Liseyi Fenerbahçe lisesinde bitiren başarılı sosyal medya fenomeni Güzel Sanatlar Lisesinde Tiyatro eğitimi aldı. Ekranlara ilk defa 2005 yılında Hayat Bilgisi adlı dizide Demet karakteri ile merhaba diyen güzel sosyal medya fenomeni buradaki oyunculuğu ve yetenekleri sayesinde birçok başarılı yapımda rol almaya başladı. Ancak tüm dünya tarafından tanınması ise 2008 ile 2010 yılları arasında Çok Güzel Hareketler Bunlar yapımında yer alması ile başladı. 2006 yılında katıldığı BKM Mutfaktan 2010 yılında ayrılan başarılı sosyal medya fenomeni güzel buradaki yeteneğini dizi ve filmlere yansıtarak birçok başarılı yapıma imza attı.

Reklamlar

Pelin Öztekin kaç yaşında?

Sosyal medya platformlarında ki başarılarının yanı sıra oyunculuk yetenekleri ile de beğenilen isimler arasında yerini almaya başlayan Öztekin, başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Özellikle sosyal medya platformlarındaki ürettiği içerikler ile geniş hayran kitlelerini ulaşmayı başaran sosyal medya fenomeni takipçilerinin en çok merak ettiği konu ise başarılı fenomenin yaşı oldu. Bizler siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bulduk. 17 Şubat 1987 tarihinde dünyaya gelen başörtülü fenomen 34 yaşında.

Pelin Öztekin aslen nereli?

Takipçileri tarafından sık sık arama motorlarında ünlü fenomen oyuncunun aslen nereli olduğu sorulmuş olsa da ne yazık ki bu konu hakkında araştırma yapmamıza rağmen bir bilgiye sahip olamadık. En Kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Pelin Öztekin hangi burç?

Usta oyuncu Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin mizahi yetenekleri ile kısa süre içerisinde dijital platformlarında beğenilen isimleri arasında yerini aldı. Takipçilerinin merak ettiği konular arasında ünlü sosyal medya fenomeni güzelin burcu da yer aldı. 17 Şubat 1987 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel aynı zamanda bir Kova burcu kadını.

Pelin Öztekin’in boyu ve kilosu?

İnstagram platformunun yanı sıra oyunculuğu ile de dikkatleri üzerine çeken ve günden güne geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam eden başarılı sosyal medya fenomenin adına açılmış bir çok fan sayfası da bulunuyor. Takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü sosyal medya fenomeni oyuncunun boyunu ve kilosunu arattılar. 1.72cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 60kg ağırlığında.

Reklamlar
Pelin Öztekin kimdir?
Pelin Öztekin kimdir?

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Paylaşımları ve güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin hayatı aynı zamanda takipçileri tarafından da oldukça merak ediliyor. Bekar olan sosyal medya fenomeni oyuncunun şuan hayatında birisi olup olmadığı konusunda ne yazık ki bu çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. 

Pelin Öztekin’in mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Öztekin, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Pelin Öztekin nasıl kilo verdi? Kaç kilo verdi?

Çok Güzel Hareketler Bunlar yapımında tanıdığımız Pelin Öztekin kiloları ile bir hayli gündemden düşmemişti. Ünlü oyuncu 2014 yılında geçirdiği mide ameliyatı sonrası hızlıca kilo vermeye başladı. Bu eşsiz değişimini sosyal medya platformlarında da paylaşan başarılı oyuncu 153 kilodan 60 kiloya düştüğünü dile getirdi.

Pelin Öztekin’in yer aldığı yapımlar

Ekranlara ilk defa 2005 yılında Hayat Bilgisi adlı dizide Demet karakteri ile merhaba diyen güzel sosyal medya fenomeni buradaki oyunculuğu ve yetenekleri sayesinde birçok başarılı yapımda rol almaya başladı. Ancak tüm dünya tarafından tanınması ise 2008 ile 2010 yılları arasında Çok Güzel Hareketler Bunlar yapımında yer alması ile başladı. Yer aldığı diğer yapımlara göz atacak olursak:

 • Hayat Bilgisi – Demet – TV Dizisi
 • Bir Demet Tiyatro – TV Dizisi
 • Sınıf – Gökçe – TV Dizisi
 • Neşeli Hayat – Sinema Filmi
 • Çok Güzel Hareketler Bunlar – TV Dizisi
 • Doksanlar – Neşe – TV Dizisi
 • İki Kafadar Chinese Connection  – Sinema Filmi
 • Zeyrek ile Çeyrek Bir Ramazan Temaşası – Semanur – TV Dizisi
 • Hayat Şarkısı – Zeynep Cevher – TV Dizisi
 • Koca Koca Yalanlar – Canan – TV Dizisi
 • Yuvamdaki Düşman – TV Dizisi
 • Aşk Ağlatır – Nagehan – TV Dizisi
 • Çat Kapı Aşk – Süheyla – TV Dizisi
Pelin Öztekin kimdir?
Pelin Öztekin kimdir?

Pelin Öztekin ne kadar kazanıyor?

Takipçileri tarafından sık sık arama motorlarında ünlü fenomen oyuncunun ne kadar kazandığı sorulmuş olsa da ne yazık ki bu konu hakkında araştırma yapmamıza rağmen bir bilgiye sahip olamadık. En Kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında peliniioztekin kullanıcı adıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Zeynep Zor instagram da ise 480B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx