Magazin

Pınar Ataer kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı?

Reklamlar

Tiyatro dünyasının gözde isimlerinden birisi olan Pınar Ataer, başarıları ile kısa süre içerisinde yükselen isimlerden birisi oldu. Güzelliğinin yanı sıra başarılı oyunculuğu ile de ilgileri üzerine çeken oyuncunun hakkında bir çok şey merak konusu olmuştu. Güzel ve eğlenceli oyuncunun hakkında merak edilen konulara hep birlikte göz atalım.

Pınar Ataer kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Pınar Ataer kimdir?

Sahnelerin ve sosyal medya platformlarının gözde isimlerinden birisi olan Pınar Ataer Yıldız Teknik Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümü modern dans programını tamamladıktan sonra eşsiz bir kariyere sahip olmuştur. Profesyonel performansları ve koreografları ile ödül alan başarılı isim aynı zamanda yurt dışında da Türk dans tiyatrosuna fayda sağlamak için eğitimler almıştır. 2016 yılında ise Türkiye’de bir ilke imza atan başarılı isim dans atölyesi kurmuştur.

Reklamlar

Yalnızca dansları ve koreografileri ile değil oyunculuğu ile de büyük ilgi toplayan Ataer ekranları ilk defa 12 yaşında iken TRT de yayınlanan Balede İlk Adımlar adlı dizi ile merhaba demiştir. Sahneye bir ayrı yakışan başarılı isim oyunculuk kariyerini burada sonlandırmış ve tiyatroya devam etmiştir. 2001 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosuna dahil olan başarılı oyuncu birçok farklı tiyatro oyununda yer almıştır. İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda Harbiye Açıkhava sahnesinde ve Levent Kırca tiyatrosu gibi tiyatrolarda yer alan başarılı oyuncu sahnelerin aranılan isimlerinden birisi haline gelmiştir.

Pınar Ataer kimdir?
Pınar Ataer kimdir?

Haliç Üniversitesi Oyunculuk bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra Emre Özmen ile birlikte Tiyatro Ş-artı kuran başarılı oyuncu absürt komedi oyunlarına başrolleri oynamıştır. Yaptığı işler ile ön planda olmayı seven başarılı ismin özel hayatı ve kendisi hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamakla birlikte ne yazık ki doğum tarihi bile bilinmemektedir.

Pınar Ataer kaç yaşında?

Yaptığı işler ile ön planda olmayı seven başarılı ismin özel hayatı ve kendisi hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamakla birlikte ne yazık ki doğum tarihi bile bilinmemektedir.

Pınar Ataer aslen nereli?

Takipçileri tarafından sevilerek izlenen başarılı isim hakkında merak edilen bir diğer detay ise aslen nereli olduğu oldu. Ancak başarılı sosyal medya fenomeni ismin aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Reklamlar

Pınar Ataer hangi burç?

Yaptığı işler ile ön planda olmayı seven başarılı ismin özel hayatı ve kendisi hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamakla birlikte ne yazık ki doğum tarihi bile bilinmemektedir.

Pınar Ataer boy ve kilo?

Sosyal medya platformlarında paylaşmış olduğu eşsiz fotoğrafları ve videoları ile bir hayli sevilen Ataer hakkında boyu ve kilosu da bir hayli merak edilmektedir. Ancak başarılı sosyal medya fenomeni isim oyunu ve kilosuna herhangi bir platformda paylaşmıştır.  

Pınar Ataer kimdir?
Pınar Ataer kimdir?

Pınar Ataer mesleği ne?

Yıldız Teknik Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümü modern dans programını tamamladıktan sonra eşsiz bir kariyere sahip olmuştur. Profesyonel performansları ve koreografları ile ödül alan başarılı isim aynı zamanda yurt dışında da Türk dans tiyatrosuna fayda sağlamak için eğitimler almıştır.

Pınar Ataer yer aldığı tiyatro oyunları

Yalnızca dansları ve koreografileri ile değil oyunculuğu ile de büyük ilgi toplayan Ataer ekranları ilk defa 12 yaşında iken TRT de yayınlanan Balede İlk Adımlar adlı dizi ile merhaba demiştir. Sahneye bir ayrı yakışan başarılı isim oyunculuk kariyerini burada sonlandırmış ve tiyatroya devam etmiştir. 2001 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosuna dahil olan başarılı oyuncu birçok farklı tiyatro oyununda yer almıştır.

 • Çalsın Sazlar
 • Tıngır Mıngır Ülke
 • Pera Müzikali
 • Tatar Çölü
 • Şarkılar Seni Söyler
 • Bebeklerin Usulu Yok
 • Gog
 • Yedi Kocalı Hürmüz
 • Şoför Nebahat
 • Kırık Bebek ve Diva
 • Yunus Emre
 • Tersine Dünya
 • Sokak Kızı İrma

Pınar Ataer ne kadar kazanıyor?

Profesyonel performansları ve koreografları ile ödül alan başarılı isim hakkında merak edilen bir diğer detay ise kazancı oldu. Dans atölyesinin yanı sıra Emre Özmen ile birlikte Tiyatro Ş-artı kuran başarılı oyuncu kazancı hakkında herhangi bir bulunmamaktadır.

Pınar Ataer kimdir?
Pınar Ataer kimdir?

Pınar Ataer evli mi?

Yalnızca üretmiş olduğu dansları, kareografları ve oyunlar ile değil özel hayatı ile de bir hayli merak edilen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında evli olup olmadığını sormuş olsalar da başarı sosyal medya fenomeni güzel bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmamıştır

Pınar Ataer sevgilisi kim?

Yalnızca üretmiş olduğu dansları, kareografları ve oyunlar ile değil özel hayatı ile de bir hayli merak edilen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında sevgilisinin olup olmadığını sormuş olsalar da başarı sosyal medya fenomeni güzel bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmamıştır.

Pınar Ataer nerede oturuyor?

Performansları ve koreografları ile ödül alan başarılı isim aynı zamanda yurt dışında da eğitim almıştır. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu İstanbul’da devam etmektedir.

Pınar Ataer İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni isim düzgün fiziği ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen güzelin şuan bu platformda 3B takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Ersin Yekin kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx