Magazin

Pınar Ergüner kimdir?

Pınar Ergüner Kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Reklamlar

Televizyon ekranlarında güzelliği ve sempatikliği ile dikkat çeken ünlü sunucu Pınar Ergüner, sosyal medyadaki aktifliği sebebiyle insanların merak konusu oldu. Pınar Ergüner kimdir, nereli, kaç yaşında gibi sorularınızın cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz.

Pınar Ergüner Kaç Yaşında?

1975 doğumlu olan Pınar Ergüner, 46 yaşındadır.

Pınar Ergüner Nereli?

Aslen Kocaelilidir.

Reklamlar

Pınar Ergüner Ne Mezunu?

Uluslararası İlişkiler bölümünde okumayı hayal etse de İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü ile daha kolay entegre edebileceği halkla ilişkiler ya da reklamcılık düşündüğü için bu bölümü seçti.

Pınar Ergüner
Pınar Ergüner

Pınar Ergüner’in İş Hayatı

Magazin sunuculuğu ile adını duyursa da farklı formatlardaki programlara imza attı. NTV’deki hafta sonu programı da zirveye çıktığı dönem olarak kabul edilir. Her ne kadar tesadüf eseri başladığını açıklasa da sunuculuk konusundaki geleceğini şansa bırakmamıştır ve Türkçesini geliştirmek üzere Can Gürzap, Cihan Ünal, Haluk Kurtoğlu, Serpil Akıllıoğlu gibi isimlerden dersler almıştır. 15 yıldan fazla ekran deneyimi bulunmaktadır.

Pınar Ergüner Evli mi?

Pınar Ergüner evli değil.

Pınar Ergüner’in Çocuğu var mı?

Pınar Ergüner’in oyuncu Arda Esen ile olan ancak boşanma ile sonuçlanan evliliğinden bir çocuğu bulunmaktadır.

Reklamlar
Pınar Ergüner
Pınar Ergüner

Pınar Ergüner Sosyal Medya Hesapları

Renkli dünyasını kendisine takip edenlere çok iyi yansıtan Ergüner’i @pinarerguner onaylı hesabından takip edebilirsiniz. Twitter hesabı da yine @pinarerguner’dir.

Pınar Ergüner neden boşandı?

1975 doğumlu başarılı sunucu uzun yıllar Arda Esen ile mutlu bir evlilik sürdürmüş ancak geçtiğimiz zaman zarfında bu evliliği bitirme kararı almıştır. Başarılı sunucunun bu evliliğinden Güney adında bir oğlu bulunmaktadır.

Pınar Ergüner İnstagram
Pınar Ergüner İnstagram

Pınar Ergüner İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni güzel düzgün fiziği ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen güzelin şuan bu platformda 64.6B  takipçisi mevcut.

  • Pınar Ergüner’in İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/pinarerguner/

Pınar Ergüner eski eşi

Arda Esen ile mutlu bir evlilik sürdürmüş ancak geçtiğimiz zaman zarfında bu evliliği bitirme kararı almıştır. Başarılı sunucunun bu evliliğinden Güney adında bir oğlu bulunmaktadır

Pınar Ergüner estetik mi yaptırdı?

Başarılı sosyal medya fenomeni sunucu güzelliği hakkında şu açıklamaları dile getirmiştir: “Haftanın 3 günü aksatmadan spor yaparım. Özellik sigara ve alkolden uzak duruyorum. Ayrıca cilde verdiği hasar yüzünden güneşe çıkmıyorum. Bol bol su içerim, vitaminlerimi eksik etmem. Her ay aksatmadan cildime mezoterapi -vitamin enjeksiyonu yaptırırım. Çok genç görünmeye değil, yaşımın iyisi olmaya çalışıyorum.”

Bizi İnstagramda Takip Edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyakadin/

İlginizi Çekebilir: Büşra İrem Tirindaz kimdir?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx