Reklamlar
Magazin

Pınar Ergüner kimdir?

Pınar Ergüner Kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Reklamlar

Televizyon ekranlarında güzelliği ve sempatikliği ile dikkat çeken ünlü sunucu Pınar Ergüner, sosyal medyadaki aktifliği sebebiyle insanların merak konusu oldu. Pınar Ergüner kimdir, nereli, kaç yaşında gibi sorularınızın cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz.

Pınar Ergüner Kaç Yaşında?

1975 doğumlu olan Pınar Ergüner, 45 yaşındadır.

Pınar Ergüner Nereli?

Pınar Ergüner, aslen Kocaelilidir.

Reklamlar

Pınar Ergüner Ne Mezunu?

Uluslararası İlişkiler bölümünde okumayı hayal etse de İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü ile daha kolay entegre edebileceği halkla ilişkiler ya da reklamcılık düşündüğü için bu bölümü seçti.

Pınar Ergüner
Pınar Ergüner

Pınar Ergüner’in İş Hayatı

Magazin sunuculuğu ile adını duyursa da farklı formatlardaki programlara imza attı. NTV’deki hafta sonu programı da zirveye çıktığı dönem olarak kabul edilir. Her ne kadar tesadüf eseri başladığını açıklasa da sunuculuk konusundaki geleceğini şansa bırakmamıştır ve Türkçesini geliştirmek üzere Can Gürzap, Cihan Ünal, Haluk Kurtoğlu, Serpil Akıllıoğlu gibi isimlerden dersler almıştır. 15 yıldan fazla ekran deneyimi bulunmaktadır.

Pınar Ergüner Evli mi?

Pınar Ergüner evli değil.

Pınar Ergüner’in Çocuğu var mı?

Pınar Ergüner’in oyuncu Arda Esen ile olan ancak boşanma ile sonuçlanan evliliğinden bir çocuğu bulunmaktadır.

Reklamlar
Pınar Ergüner
Pınar Ergüner

Pınar Ergüner Sosyal Medya Hesapları

Renkli dünyasını kendisine takip edenlere çok iyi yansıtan Ergüner’i @pinarerguner onaylı hesabından takip edebilirsiniz. Twitter hesabı da yine @pinarerguner’dir.

Reklamlar

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x