Cilt Bakımı

Profesyonel bölgesel zayıflama uygulamaları

Buz Lazer, G5 Masajı, Bölgesel Zayıflama Günümüz dünyasının yoğunluğu içerisinde kişisel bakıma zaman ayırmak ancak profesyonel desteklerle örneğin; buz lazer, G5 masajı, bölgesel zayıflama gibi uygulamalarla mümkün olmaktadır. Genel itibari ile kişisel zamana ayrılan sürelerin çok daha azaldığı günümüz dünyasında kişisel bakım süreçlerinin uzun ve sabır gerektiren süreçlerini mercek altına alarak çok daha kısa sürelerde çok daha etkili sonuçların alınabileceği teknolojileri ortaya koymuştur. Her bireyin kendine has fiziksel yapısı, biyolojik özellikleri, cilt yapısı bulunmaktadır. Bu yapılar uzmanlar tarafından her ne kadar genellenmiş olsa da çevresel veya biyolojik faktörlere bağlı olarak birtakım değişiklikler zaman içinde meydana gelmektedir. Bu değişimler kimi zaman kişileri oldukça olumsuz etkilemekle beraber kalıcı çözümler noktasında bir arayışa sokabilir. Örneğin istenmeyen tüyler için düzenli olarak depilasyon uygulamak oldukça acılı ve zaman kaybettiren bir yöntem olmakla beraber teknoloji ile beraber buz lazer epilasyon artık uzmanının uygun gördüğü seans sıklıkları ile kalıcı olarak çözümler sağlanabilmektedir. Bunun dışında pek çok uygulama ile yine hedeflenen vücut kaygısı doğrultusunda kalıcı çözümler bulmak mümkündür!

Buz Lazer Etkili Mi?

Buz Lazer Etkili Mi?
Buz Lazer Etkili Mi?

Doğamız gereği dünyaya kıl köklerine sahip olarak geliriz.  Yıllar içerisinde bu kıl köklerinin gelişmesi ve büyümesi, kalınlaşması söz konusu olmaktadır. Kadınlar ve erkekler istenmeyen tüyleri düzenli olarak temizleme işlemi uygulanmaktadır. Kimi zaman düzenli olarak geçici çözümler için uzmanlara başvurmaktadır. Ancak bu sonu olmayan ziyaretler bazen oldukça yorucu olmakla beraber kimi zaman davetlere, özel günlere hazırlıksız yakalanmaya yol açmaktadır. Tüm bunların önüne geçmek ise teknoloji ile mümkün kılınmıştır. İstenmeyen tüylere kalıcı çözüm Ankara Buz Lazer merkezlerinde! Birçok bölgede var olan kıl köklerinin danışan tarafından hangi bölgeden uzaklaştırılması istendiği belirtildikten sonra uzman tarafından analizi yapılan bölgeler, seans aralıklarına ve sayısına uygun olarak danışana bilgisi verilir. Böylece acısız bir şekilde uygulaması sağlanacak olan buz lazer uygulamasına geçilir. Buz lazeri soğuk bir başlığa sahip olan cihazlardan olmakla sınıfından bu noktada ayrışır.

Buz lazer acıtır mı?

Hayır buzlu lazer acı duygusunu kişiye hissettirmeden işlemini tamamlayan bir cihazdır.

Bölgesel incelme nedir?

Herkesin kendine has, kendisine özel vücut yapıları bulunmaktadır. Kalıtsal olarak bir aile içerisinde bir benzerlik de taşıyan bu durumun çevresel veya biyolojik faktörlere bağlı olarak değişimler yaşaması oldukça normal süreçlerden birini oluşturmaktadır. Bu noktada istenmeyen durumların ortaya çıkabileceği zamanlar olabilir. Oldukça doğal olan bu süreçlerde yine de kalıcı çözümler, daha kısa sürede etkili sonuçlar alma isteği doğabilir. Bu noktada teknoloji harikası cihazlar karşımıza çıkmaktadır. Uzman ellerden alınacak olan uygulamalar ve uygun beslenme ile bölgesel olarak kümelenen yağ dokularını vücuttan uzaklaştırarak vücudu fit bir görünüme kavuşturmak oldukça mümkün olacaktır. Bu teknikler arasında son yıllarda en çok tercih edilen cihazlardan birisi de emslim olmaktadır. Bacak inceltme, kol sıkılaştırma, vücut şekillendirme denince akla gelen en etkili yöntemler arasında yer almaktadır. Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi danışanlarının tüm vücut ve cilt kaygılarına çözümler sunmaktadır!

G5 masajı nedir?

Vücut üzerinde gezdirilen başlık ile hızlı titreşimler ve iterek dokular üzerine yoğun etki sağlayan masaj uygulaması olmakla beraber bölgesel incelme teknikleri arasında yer almaktadır. G5 masajı ile selülit bakımı da sağlanmaktadır. Böylece bölgede oluşan yağ dokularının parçalanmasını sağlayacaktır. Vücutta bölgesel olarak kümelenen ödemin atılmasında kullanılan oldukça etkili bir teknik olmakla beraber bacak, göbek, kollarda sıklıkla tercih edilmektedir. G5 masaj aleti farklı pek çok başlığa sahiptir. G5 zayıflama hedefleyen kişilerin mutlaka bir uzman tarafından destek alması gerekmektedir. Ancak bu şekilde uzun ve kalıcı bir sonuç alacaktır. Elbette bu uygulama g5 masaj le bölgesel oluşan kilolardan kurtulmak mümkündür. Ancak bu uygulamaya ek olarak beslenmeye de özen göstermek uygulamanın etkisini artıracaktır. Bu nedenle bu uygulama için alınan destek kadar mutlaka beslenme noktasında da bir destek harika bir sonucu kaçınılmaz kılacaktır.

G5 masajı göbek eritme, bacak inceltme, kol sıkılaştırma yöntemleri arasında yer almaktadır. Masaj tekniğinin daha birçok olumlu etkisi bulunmaktadır.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Birçok vücut uygulamasında olduğu gibi buz lazer fiyatları da dahil olmak üzere danışanların sıklıkla merak ettiği konular olmaktadır. Ankara Filiz Karslıoğlu Cilt Atölyesi’nde tüm vücut ve cilt uygulamalarını uzman ellerden alırken size keyifle tadını çıkarmak kalacaktır!

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx