Magazin

Aslı Enver ile Murat Boz barıştı mı?

Reklamlar

Aslı Enver 10 Mayıs 1984 tarihinde sonra dünyaya gelmiştir. Londra’da dünyaya gelen Aslı Enver 12 yaşına kadar Londra’da yaşamış daha sonrasında ailesiyle birlikte Türkiye’ye taşınmıştır. 2002 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapan başarılı isim daha çok özel hayatı ile merak edilmektedir. Aslı Enver ile Murat Boz neden ayrıldı? Aslı Enver ile Birkan Sokullu evli mi? Aslı Enver’in yeni aşkı kim?  Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. 

Aslı Enver kimdir?

Aslı Enver 10 Mayıs 1984 tarihinde Londra’da dünyaya gelmiştir. Başarılı ismin babası Kıbrıslıdır. 12 yaşına kadar Londra’da yaşayan başarılı isim daha sonrasında ailesiyle birlikte Türkiye’ye taşınmıştır. Türkiye’ye geldiği dönem içerisinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk kursları ile başlayan Aslı Enver, 2005 tarihinde türkü Turan ve Hazal Kaya ile birlikte ilk reklam filmi olan Molped de oynamıştır.

Aslı Enver ile Murat Boz barıştı mı? Aslı Enver ve Birkan Sokullu!
Aslı Enver ile Murat Boz barıştı mı? Aslı Enver ve Birkan Sokullu!

Pera Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olduktan sonra Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim alan başarılı isim 2002 yılında aktif olarak oyunculuk yapmaya başlamıştır. 2002 yılında ilk defa Ayna isimli sinema filminde Aylin Bakırcı rolüne hayat veren Aslı Enver, 2002 ile 2003 yılları arasında Uzay Sitcomu dizisinde Duygu karakterini canlandırmıştır. 2003 ile 2004 tarihleri arasında Hayat Bilgisi dizisinde Hazal Gürpınar karakteri ile ekran karşısına çıkan Aslı Enver’in şüphesiz en çok tanındığı ve sevildiği dizi ise Kavak Yelleri’nde hayat verdiğimi Ergun ile olmuştur.

Reklamlar

12 yılında Suskunlar dizisindeki Ahu Kumral karakteri ile büyük beğeni toplayan Aslı Enver, 2013 ile 2014 yılları arasında Kayıp dizisinde Özlem Albayrak karakteri ile izleyici karşısına geçmiştir. 2017 ile 2019 yılları arasında Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya karakteriyle başrol oynayan Aslı Enver, 2020 yılında Babil dizisinde Ayşe Karaali karakteri ile büyük ilgi görmüştür. Dizi ve film izleme platformu olan Netflix’te yayınlanan Sen Yaşamaya bak adlı  filimde Melisa karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Aslı Enver kaç yaşında?

10 Mayıs 1984 tarihinde Londra’da dünyaya Aslı Enver, 37 yaşındadır.

Aslı Enver aslen nereli?

Aslı Enver 10 Mayıs 1984 tarihinde Londra’da dünyaya gelmiştir. Başarılı ismin babası Kıbrıslıdır. 12 yaşına kadar Londra’da yaşayan başarılı isim daha sonrasında ailesiyle birlikte Türkiye’ye taşınmıştır.

Aslı Enver ile Murat Boz barıştı mı? Aslı Enver ve Birkan Sokullu!
Aslı Enver ile Murat Boz barıştı mı? Aslı Enver ve Birkan Sokullu!

Aslı Enver hangi burç?

10 Mayıs 1984 tarihinde Londra’da dünyaya gelen oyuncu güzelin burcuda merak edilmektedir. 10 Mayıs tarihinde dünyaya gelen oyuncu Boğa burcudur.

Reklamlar

Aslı Enver boyu ve kilosu

37 yaşında olan Aslı Enver hakkında en çok merak edilen sorulardan biriside fit vücudu olmuştur. Yaşına rağmen güzel fiziği ile dikkat çeken Aslı Enver, 1.68 boyunda 55 kilodur.

Aslı Enver mesleği

Pera Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olduktan sonra Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim alan başarılı isim 2002 yılında aktif olarak oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Aslı Enver dizileri

2002 yılında ilk defa Ayna isimli sinema filminde Aylin Bakırcı rolüne hayat veren Aslı Enver, 2002 ile 2003 yılları arasında Uzay Sitcomu dizisinde Duygu karakterini canlandırmıştır. 2003 ile 2004 tarihleri arasında Hayat Bilgisi dizisinde Hazal Gürpınar karakteri ile ekran karşısına çıkan Aslı Enver’in şüphesiz en çok tanındığı ve sevildiği dizi ise Kavak Yelleri’nde hayat verdiğimi Ergun ile olmuştur. 12 yılında Suskunlar dizisindeki Ahu Kumral karakteri ile büyük beğeni toplayan Aslı Enver, 2013 ile 2014 yılları arasında Kayıp dizisinde Özlem Albayrak karakteri ile izleyici karşısına geçmiştir. 2017 ile 2019 yılları arasında Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya karakteriyle başrol oynayan Aslı Enver, 2020 yılında Babil dizisinde Ayşe Karaali karakteri ile büyük ilgi görmüştür.

 • 2002 ile 2003 Uzay Sitcomu (Duygu)
 • 2003 ile 2004 Hayat Bilgisi (Hazal Gürpınar)
 • 2007 ile 2011 Kavak Yelleri (Mine Ergun)
 • 2012 Suskunlar (Ahu Kumral)
 • 2013-2014 Kayıp (Özlem Albayrak)
 • 2014 Bana Artık Hicran De (Hicran Eyüpoğlu)
 • 2015 Mutlu Ol Yeter (Zeynep Tunç)
 • 2016 Kış Güneşi (Nisan Ulusal)
 • 2017-2019 İstanbullu Gelin (Süreyya Boran)
 • 2020 Babil (Ayşe Karaali)

Aslı Enver filmleri

2002 yılında Ayna sinema filminde ilk ekran deneyimini yaşayan Aslı Enver, 2013 yılında Tamam mıyız? sinema filminde yer almıştır. Dizi ve film izleme platformu olan Netflix’te yayınlanan Sen Yaşamaya bak adlı  filimde Melisa karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

 • 2002 Ayna (Aylin Bakırcı)
 • 2013 Tamam Mıyız? (Beste Bereket)
 • 2016 Kardeşim Benim (Zeynep Uysal)
 • 2017 Öteki Taraf (Ece Çeşmioğlu)
 • 2022 Sen Yaşamaya Bak (Melisa) (Netflix)

Aslı Enver Murat Boz

Üç buçuk yıl boyunca şarkıcı ve oyuncu Murat Boz ile birlikte olan Aslı Enver bir dargın bir barışık ilişkilerini noktalanmışlardı. Daha sonrasında ise evlenecekleri öngörülen çiftin yeniden barıştığı ve evlilik vaadi ile Aslı Enver’in Murat Boz’u kabul ettiği duyurulmuştu. Ancak üç buçuk yıllık ilişkilerinden sonra çift yollarını ayırma kararı aldı. Aslı Enver, Murat Boz’dan ayrıldıktan sonra eski milli basketbolcu olan Kerem Tunçeri ile konuşmaya başladı. Daha sonrasında Kerem Tunçeri’nin başkaları ile olan ilişkileri ve konuşma mesajları yayınlanınca Aslı Enver, eski milli basketbolcu ile yollarını ayırdı. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun kalbini iş insanı Önder Öztarhan’a kaptırdı iddia ediliyor.

Aslı Enver ile Murat Boz barıştı mı? Aslı Enver ve Birkan Sokullu!
Aslı Enver ile Murat Boz barıştı mı? Aslı Enver ve Birkan Sokullu!

Aslı Enver Birkan Sokullu

2014 tarihinde oyuncu Birkan Sokullu ile dünya evine giren Aslı Enver, Küçükçekmece Aile mahkemesinde 2017 tarihinde şiddetli geçimsizlik nedeniyle evliliklerinin sarsıldığını öne görerek tek celsede boşandılar.

Aslı Enver kaç evlilik yaptı?

2014 tarihinde oyuncu Birkan Sokullu ile dünya evine giren Aslı Enver, 3 yıl boyunca bu evliliği sürdürmüşlerdir. Başarılı oyuncu daha sonrasında ise Murat Boz ile ciddi düşünmeye başlamış ancak ilişkileri o kadar ilerlememiştir.

Aslı Enver İnstagram adresi

Sosyal medya platformları içerisinde İnstagram platformunu aktif olarak kullanan Aslı Enver burada 6.2B takipçiye sahiptir.

Aslı Enver İnstagram adresi https://www.instagram.com/aslienver/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Onur Seyit Yaran silahlı saldırı kurbanı oldu!  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx