Magazin

Simla Canpolat Kimdir?

Reklamlar

Simla Canpolat sevilen bir youtuber ve aynı zamanda Klishe isminde ajansı vardır. Youtube ve intagram kanallarında içerik üretmeye devam etmektedir. Yazımızda Simla Canpolat hakkında merak ettikleriniz bulabilirsiniz.

Simla Canpolat Kaç Yaşında?

Simla Canpolat 33 yaşındadır.

Simla Canpolat Hangi Burç?

Simla Canpolat başak burcudur.

Reklamlar
Simla Canpolat
Simla Canpolat

Simla Canpolat Hangi Bölümden Mezundur?

Simla Canpolat sosyoloji bölümünden mezundur.

Simla Canpolat Evli Midir?

Simla Canpolat evlidir. Eşinin ismi Can’dır. Evlenmeden önce 1 yıl sevgili kaldıklarını belirtiyor.

Simla Canpolat
Simla Canpolat

Simla Canpolat Ajansı

Ajansta çalışmasını ilanlara başvurduğunu, önce stajyer olarak başladığını söylüyor. İlk çalıştığı ajansta sadece yol ve yemek ücreti ile çalıştığını sonrasında kadroya girdiğini söylüyor. Reklam dünyası ajanlarındaki sistemin bu şekilde olduğunu söylüyor.

Simla Canpolat’ın bir ajansı vardır. Kendi işini açmaya patronunun nerede çalışırsan çalış kendin için çalışırsan, çalıştığın yer için en iyi olursun demesini sürekli kendisine hatırlatmıştır. Ve çalıştığı her yerde kendi işiymiş gibi çalışıp çabalamıştır. Bir gün artık bu motivasyona inanamadığını fak edince kendi işim gibi çalışmam için kendi işimi kurmalıyım diyerek kendi işini kurmuştur.

Reklamlar

Simla Canpolat kendi işinin patronu olunca ödeme vadeleri, sabit masrafların nasıl önemli olacağı, ekibin iyi hissetmesi ve finansal konular sorumluluğunun arttığını söylüyor. Daha öncede yönetici olduğunu fakat kendi işi olunca sorumluluğun daha farklı olduğunu söylüyor. Bunların yanında özgür olmak ve kendi vizyonunu yaratmanın muhteşem olduğunu söylüyor.

Ajansının ismi Klishe’dir. Yeni nesil iletişim ajansı olduğunu dijital içerikle gerçek dünya içeriğini entegre ederek markalara belirlenen hedefler doğrultusunda marka dijital gelişim ve içerik stratejileri üretiyor ve içeriklerin prodüksiyonunu da kendi içimizde yapıyoruz. En önemli özelliğimiz içeriklerin kendi içimizde üretiliyor olması. Bu yüzden sürekli kahve makineleri, dekorasyon objeleri alınıyor. Influencerlar geliyor içerik üretiyor. Ekip tamamen bu konuda uzmanlaşmış. Bir de klishe markasının kendi ürünleri var. Ajandalar, defterler gibi. Marka her koldan kendini ne kadar iyi yansıtırsa o kadar geniş bir dünyası olur ve dokunduğu iş ortaklarına o kadar iyi gelir diyerek ajansını tanımlıyor.

İçerik hazırlarken dikkat ettiği özellikleri şu şekilde dile getiriyor; markalara yani sosyal medya yönetimi yönünden profesyonel hazırlanan içeriklerde onlarca kriter strateji var. Her markanın dili ayrı diyor.

Sosyal medya fenomeni yani influencer olmak isteyenlere görsel dili ve içerik fikri ile düzenleme sayfasının az olduğunu temizlik, düzenleme, çözüm önerileri üzerine içerik üretebileceklerini söylüyor. İnstagram için Inshot, Quik editleme programlarını Tezza renk programlarını öneriyor.

Simla Canpolat’ın youtube hesabında 163 bin abonesi vardır. Instagram hesabında (simlacanpolatt) 317 bin takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

2 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
2
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx