Magazin

Ahsen Yıldırım kimdir? Ahsen Yıldırım Metin 2 oyuncusu!

Reklamlar

Ahesen Yıldırım kimdir? Ahsen Yıldırım Metin 2 oyuncusu! Son yılların sevilen canlı yayıncılık oyun uygulaması olan Twitch yayıncılığı yapmaktadır. Yayıncılıkta son dönemler de yaptığı yayınlar da katılımcı ve izlenme sayısı hızlıca artmıştır. 

Ahsen Yıldırım yaptığı yayınlar ile tanınmış ve son dönemler de hastalığı ile gündeme gelmiştir. Sevilen canlı yayın oyunculuğun da sık sık araştırılan konulardan Ahsen Yıldırım kimdir? Kaç yaşındadır? Twitch kullanıcı adı nedir? Kansere mi yakalandı? Gibi ve daha fazlası merak edilen soruları yazımızın devamında siz değerli okurlarımız için cevapladık.

Ahsen Yıldırım kimdir?

1997 yılında dünyaya gelen ve 2 3 yıldır Twitch yayıncılığı olarak bilinen online oyunculuk yayıncılığı yapmaktadır. 2021 yılının başında yaptığı bir açıklama ile kanser hastalığına yakalandığını ve tadevi olduğunu bilinmesi ile gündeme gelmiştir. Tekirdağında  eğitim görmüş olduğu bilinen başarılı Twitch oyuncusu makine mühendisliği bölümünden lisans eğitimini tamamlamıştır. Sosyal medya platformlarının sevilen ve beğenilerek takip edilen isimlerinden olan Yıldırım 2016 yılında Türkiye’ye gelmiştir.

Reklamlar

Doktorla kilo problemi ile ilgili konuşmak için başvurduğun da doktorun tüp mide ameliyatı yapabileceğini ama bunun için rutin tetkikler yapılması gerektiğini ifade etti. Chepk-up tetkiklerini yaptıran güzel oyuncu sonuçların çıkması ile acı gerçekle yüzleşti. Doktorun Tiroid de 2 tane nodül bulunmuştu. Daha sonra biyopsi yapılmış ve biyopsinin sonucuna göre bir kitleye rastlanmıştı. Kitle kötü huyluydu ve ameliyat olmaya karar verdi. Ameliyat oldu ve bir hafta sonra doktoru tekrar aradığında kanserinin metastaz yani sıçradığını söylemişti.

Durum böyle olmasıyla beraber radyo terapiye başlamıştır. Yalnızca üretmiş olduğu eşsiz yayınlar ve oyunların yanı sıra özel hayatı ile de bir hayli merak edilen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında sevgilisinin olup olmadığını sormuş olsalar da başarı sosyal medya fenomeni güzelin şuan hayatında kimse yer almamaktadır.

Ahsen Yıldırım (BabasınınSorakası) kimdir?
Ahsen Yıldırım (BabasınınSorakası) kimdir?

BabasınınSorakası kaç yaşında?

21 Ocak 1997 yılın da dünyaya gelen Twitch oyuncusu şuan da 24 yaşındadır.

Ahsen Yıldırım (BabasınınSorakası) aslen nereli?

Genç oyuncu yaşamını Samsun da devam ettirmektedir.

Reklamlar

Ahsen Yıldırım (BabasınınSorakası) hangi burç?

21 Ocak’ta doğan başarılı sosyal medya fenomeni oğlak burcu gurubuna girmektedir.

Ahsen Yıldırım (BabasınınSorakası) boy ve kilo?

En çok merak edilen sorulardan birisi olan başarılı sosyal medya fenomeni Yıldırım’ın boyu oldu. 1.65 olarak bir röportajın da açıklamıştır. En çok merak edilen fiziksel özelliği kilosu olmakla beraber en son kilosunun 75 olduğu bilinmektedir.

Ahsen Yıldırım nerede oturuyor?

Genç oyuncu yaşamını Samsun da devam ettirmektedir.

Ahsen Yıldırım eğitim hayatı nedir?

Tekirdağ’da  eğitim görmüş olduğu bilinen başarılı Twitch oyuncusu makine mühendisliği bölümünden lisans eğitimini tamamlamıştır.

Ahsen Yıldırım sevgilisi var mı?

Yalnızca üretmiş olduğu eşsiz yayınlar ve oyunların yanı sıra özel hayatı ile de bir hayli merak edilen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında sevgilisinin olup olmadığını sormuş olsalar da başarı sosyal medya fenomeni güzelin şuan hayatında kimse yer almamaktadır.

Ahsen Yıldırım (BabasınınSorakası) kimdir?
Ahsen Yıldırım (BabasınınSorakası) kimdir?

Ahsen Yıldırım ne zaman Türkiye’ye gelmiştir?

Sosyal medya platformlarının sevilen ve beğenilerek takip edilen isimlerinden olan Yıldırım 2016 yılında Türkiye’ye gelmiştir.

Ahsen Yıldırım Türkiye’ye gelmeden önce yaşamını nerede sürdürüyordu?

Sosyal medya platformlarının sevilen ve beğenilerek takip edilen isimlerinden olan Yıldırım Türkiye’ye gelmeden önce İsviçre’de yaşamaktaydı.

Ahsen Yıldırım mesleği nedir?

Sosyal medya platformlarının sevilen ve beğenilerek takip edilen isimlerinden olan Yıldırım Twitch oyunculuğu yaparak ve bazı reklamlar da oynayarak geçimini sağlamaktadır.

Ahsen Yıldırım Twitch yayıncılığında ki kullanıcı adı nedir? 

Sosyal medya platformlarının sevilen ve beğenilerek takip edilen isimlerinden olan Yıldırım’ın kullanıcı adı ‘Babasının Sorakası’ lakabı ile bilinmektedir.

Ahsen Yıldırım Twitch yayıncılığın da hangi oyunun yayıncılığını yapıyor?

Ahsen Yıldırım Twitch oyuncusu şuan da Metin 2 oyununda yayın yaptığı bilinmektedir.

Ahsen Yıldırım (BabasınınSorakası) kimdir?
Ahsen Yıldırım (BabasınınSorakası) kimdir?

BabasınınSorakası hangi takımı tutuyor?

Babasının Sorakası Beşiktaş takımını tutuğu takım Fenerbahçe’dir.

Ahsen Yıldırım kanser mi oldu?

2021 yılının başın da yaptığı bir açıklama ile kanser hastalığına yakalandığını açıklamıştı. Doktorla kilo problemi ile ilgili konuşmak için başvurduğun da doktorun tüp mide ameliyatı yapabileceğini ama bunun için rutin tetkikler yapılması gerektiğini ifade etti. Chepk-up tetkiklerini yaptıran güzel oyuncu sonuçların çıkması ile acı gerçekle yüzleşti. Doktorun Tiroid de 2 tane nodül bulunmuştu.

Ahsen Yıldırım kanser tanı hikayesi!

Doktorla kilo problemi ile ilgili konuşmak için başvurduğun da doktorun tüp mide ameliyatı yapabileceğini ama bunun için rutin tetkikler yapılması gerektiğini ifade etti. Chepk-up tetkiklerini yaptıran güzel oyuncu sonuçların çıkması ile acı gerçekle yüzleşti. Doktorun Tiroid de 2 tane nodül bulunmuştu. Daha sonra biyopsi yapılmış ve biyopsinin sonucuna göre bir kitleye rastlanmıştı. Kitle kötü huyluydu ve ameliyat olmaya karar verdi. Ameliyat oldu ve bir hafta sonra doktoru tekrar aradığında kanserinin metastaz yani sıçradığını söylemişti. Durum böyle olmasıyla beraber radyo terapiye başlamıştır.

BabasınınSorakası sosyal medya hesapları:

Başarılı BabasınınSorakası kullanıcı isimli fenomen isim sosyal medya da İnstagram ve YouTube hesaplarını aktif kullanımı olmasa da hesapları vardır. Daha çok Twitch yayıncılığı denilen online TV programı ile yapılan canlı yayıncılıkta vakit geçirmektedir.  22 Ağustos 2016 tarihinde açtığı Youtube kanalı ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşmaya başlayan Yunus Emre’nin şuan bu platformda 4B abonesi oldu bile. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni instagram platformunda ise 10B takipçisi mevcut.

Genç kesimin özellikle yer aldığı ve bu platform sayesinde hızla yükseldiği bu dijital çağ döneminde özellikle kullanılan Twitch uygulaması popüler olmaya başladı. Başarılı dijital içerik üreticisi olan fenomen isimin sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Twitch platformunda yayınlarına devam etmektedir.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gamze Karta hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx