Magazin

Şükrü Özyıldız evli mi? Şükrü Özyıldız kiminle evli?

Reklamlar

Şükrü Özyıldız, özellikle oynadığı Akıncı dizisi ile gündeme gelmektedir. 18 Şubat 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen ünlü oyuncu hakkında merak eidlen birçok soru bulunmaktadır. Özellikle Şükrü Özyıldız Burcu Özyıldız, Şükrü Özyıldız sevgilisi, Şükrü Özyıldız dizileri, Şükrü Özyıldız filmleri, Şükrü Özyıldız evli mi? gibi başlıklar ve sorular merak konusu haline gelmiştir. Tüm bu soruların ve daha fazlasının cevaplarını yazımızın ilerleyen kısımlarında okuyabilirsiniz. Keyifli okumalar..

Şükrü Özyıldız kimdir?

Şükrü Özyıldız, 18 Şubat 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Annesi Rodoslu bir Rum, babası ise Trabzonludur. Kendisinden küçük bir kız kardeşi vardır. İstanbul Teknik Üniversitesinde Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümünü kazanmıştır. İstanbul’da bir yıl okuduktan sonra yeniden sınava girerek Ege Üniversitesi İşletme Bölümünü okumaya başlamıştır. Daha sonra ise Erasmus programıyla Portekiz’e gitmiştir.

Küçüklüğünden beri dövüş sporlarına merakı olan Özyıldız, Portekiz’de kafes dövüşlerine katılmıştır. Daha sonra kafes dövüşlerini bıraktığını açıklayan Şükrü Özyıldız, hiperaktifliğini dizi setlerinde bastırdığını söylemiştir. Yurt dışında oyunculukla ilgili bir programa katılan oyuncu, bunun ardından oyunculuğu çok sevdiğine karar verip Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya karar vermiştir ve eğitimlerine başlamıştır.

Reklamlar

Birçok tiyatro oyununda, reklamlarda ve dizilerde rol alan oyuncu ekranlarda ilk olarak FOX’ta yayınlanan Derin Sular adlı dizide görülmüştür.

2013-2014 yılları arasında Star TV ve FOX ekranlarında yayınlanan Benim Hala Umudum Var dizisinde başrolleri Gizem Karaca ve Berk Oktay ile paylaşmıştır, daha sonra ise 2013 yılında da ilk sinema filmi Neva’da başrol oynamıştır.

2014 ile 2015 yılları arasında Şeref Meselesi dizisinde Emir karakterini canlandırmıştır.

2015 yılında, Star TV’de yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide Eren karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu 2016 yılında Show TV’de yayınlanan Kış Güneşi adlı dizide Efe-Mete karakterlerini canlandırmıştır. Dizi düşük reytinglerden dolayı 18. bölümde final yapmıştır. 2021’de atv’de yayınlanan Akıncı dizisinde ise Fatih/Akıncı karakterini canlandırmıştır.

Reklamlar

Özyıldız, oyunculuğa başlangıcını anlattığı bir röportajında şu ifadeleri kullanmıştır: “Oyunculuk zaten içimde olan bir şeydi. O dönem için bir seçim yapmak durumundaydım; ya sabah dokuz, akşam beş evden işe, işten eve bir hayatı seçecektim ya da kabuklarımı kırıp, kendi istediğim şeyi yapacaktım. Oyuncu olmaya karar verdikten sonra eğitimini aldım ve görüşmeler yapmaya başladım. Sonra da devamı geldi.”.

Şükrü Özyıldız’ın başrollerini Demet Özdemir ile paylaştığı son filmi ‘Aşk Taktikleri’ ise Netflix’te yayınlanmaktadır.

34 yaşında ve Kova burcu olan başarılı oyuncu, 1.91 boyunda ve 76 kiloya sahiptir.

Şükrü Özyıldız kaç yaşında?

18 Şubat 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen ünlü oyuncu 2022 yılının Şubat ayı itibariyle 34 yaşındadır.

Şükrü Özyıldız evli mi? Şükrü Özyıldız kiminle evli?
Şükrü Özyıldız evli mi? Şükrü Özyıldız kiminle evli?

Şükrü Özyıldız aslen nereli?

İzmir’de dünyaya gelen ve yaşamının bir kısmını bu şehirde geçiren Özyıldız’ın  annesi Rodoslu bir Rum, babası ise Trabzon’ludur. Oyunculuğu ile adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu aslen Trabzon’ludur.

Şükrü Özyıldız hangi burç?

En çok merak edilen sorular arasında ise Şükrü Özyıldız’ın hangi burç olduğu yer almaktadır. 18 Şubatta dünyaya gelen Özyıldız Kova burcudur.

Şükrü Özyıldız boy

Oyunculuğunun yanı sıra dış görünüşü ve yakışıklılığı ile de dikkat çeken başarılı oyuncunun 1.91 boyundadır.

Şükrü Özyıldız kilo

Birçok genç kız tarafından beğenilen fiziği ve görüntüsü ile Özyıldız oldukça dikkat çekmektedir. Fit ve kaslı bir görünüme sahip olan Özyıldız, 76 kilodur.

Şükrü Özyıldız evli mi? Şükrü Özyıldız kiminle evli?
Şükrü Özyıldız evli mi? Şükrü Özyıldız kiminle evli?

Şükrü Özyıldız evli mi?

Daha önce bir kez nişanlanmış olan yakışıklı oyuncu hiç evlilik yapmamıştır. İki yıl boyunca sevgili olduğu Rabia Yaman ile evlilik kararı almış olan Özyıldız ile Yaman çifti nişanlanmıştı. Aile arasında nişanlanan çiftin bir süre sonra ayrıldığı öğrenilmişti. Daha sonrasında ise Özyıldız’ın herhangi biri ile nişanlandığı veyahut evlendiği haberi olmamıştır ve oyuncudan bu doğrultuda bir açıklama gelmemiştir. Kendisi şuan hala bekardır.

Şükrü Özyıldız kiminle evli?

Şükrü Özyıldız 2022 yılı itibari ile herhangi biriyle evli değildir. Birkaç yıl önce bir nişanlılık sürecinden geçmiş olan oyuncu bekardır. Özel hayatı hakkında konuşmayı sevmeyen ve bilgi verme taraftarı olmayan başarılı oyuncunun hayatında birinin olup olmadığı ise bilinmemektedir. Bir süre önce Huri Murphy ile görüntülenen oyuncu, aşk yaşadıkları iddialarını kabul etmiştir fakat bu ilişkinin de ayrılıkla sonuçlandığı bilinmektedir. Özyıldız’ın daha sonrasında bir ilişkisinin olup olmadığı ise bir süre daha merak konusu olacak gibi görünüyor.

Şükrü Özyıldız Burcu Özyıldız

Özyılız, kendisinden iki yaş küçük olan kız kardeşi Burcu Özyıldız’a olan düşkünlüğü ile gündeme gelmiştir. Aradaki yaş farkının az olmasından dolayı iyi anlaştığı bilinen ikili devamlı olarak birlikte aktivite yapmaktadır. Sosyal medya platformları üzerinde de samimiyetlerini paylaşan kardeşler, birlikte vakit geçirmekten çok keyif aldıklarını belirtiyor.

Şükrü Özyıldız mesleği

İstanbul Teknik Üniversitesi’ nde Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümünü kazanıp İstanbul’da bir yıl okuyan ve daha sonrayeniden sınava girerek Ege Üniversitesi İşletme Bölümünü okumaya başlayan Özyıldız, daha sonra da Erasmus programıyla Portekiz’e gitmiştir. Şuan aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.

Şükrü Özyıldız evli mi? Şükrü Özyıldız kiminle evli?
Şükrü Özyıldız evli mi? Şükrü Özyıldız kiminle evli?

Şükrü Özyıldız dizileri

Oynadığı birçok dizide başarılı performansı ve canlandırdığı karakterlerile dikkatleri üzerine çeken yetenekli oyuncu günden güne hayran kitlesini artırmaktadır. İzleyiciler tarafından oldukça benimsenen ve sevilen Özyıldız’ın bugüne kadar rol aldığı diziler şu şekilde sıralanabilir;

 • 2011 – Derin Sular
 • 2011-2012 – Fatmagül’ün Suçu Ne
 • 2012 – Uçurum
 • 2013-2014 – Benim Hala Umudum Var
 • 2014 – Çalıkuşu
 • 2014-2015 – Şeref Meselesi
 • 2015 – Tatlı Küçük Yalancılar
 • 2016 – Kış Güneşi
 • 2017 – Çoban Yıldızı
 • 2018 – Nefes Nefese
 • 2019 – Jet Sosyete
 • 2021 – Akıncı

Şükrü Özyıldız filmleri

Oynadığı dizilerin yanı sıra birçok film projesinde de yer almıştır. Dizilerde gösterdiği başarılı oyunculuğunu aynı zamanda sinema filmlerinde de göstermiştir ve seyirciye olay ve duyguları olduğu gibi geçirebilmiştir. İşini severek yaptığını söyleyen başarılı oyuncunun oynadığı filmler ise büyük ilgi görmüştür. Özyıldız oynadığı dizi ve filmler sayesinde çok kısa bir sürede çok geniş kitlelere ulaşmıştır ve ciddi bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığı ile de ön plana çıkan oyuncunun, yer aldığı filmler aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

 • 2013 – Neva Ilgın
 • 2015 – Sevimli Tehlikeli
 • 2015 – Kırık Kalpler Bankası
 • 2016 – Her Şey Aşktan
 • 2016 – Ekşi Elmalar
 • 2018 – Cebimdeki Yabancı
 • 2018 – Arif V 216
 • 2021 – Aşk Taktikleri

Şükrü Özyıldız İnstagram adresi

Geçmişten günümüze kadar birçok dizi ve film projesinde yer alan, bazı dönemler aşk hayatı ile bazı dönemler ise canlandırdığı karakterler ile gündeme gelen yakışıklı oyuncu, sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer almaktadır. Düzenli bir şekilde hikaye ve gönderi paylaşan oyuncunun İnstagram profilinin kullanıcı adı ‘sukruozyildiz’ şeklindedir ve bu platformda 1,5 milyon takipçiye sahiptir. Paylaştığı fotoğraf ve videolar ise binlerce beğeni almaktadır. Özyıldız’ın profilini incelemek isteyenler için, aşağıdaki linkten İnstagram hesabına ulaşmanız mümkündür.

Şükrü Özyıldız İnstagram adresi; https://www.instagram.com/sukruozyildiz/?hl=tr

En güncel magazin olaylarından haberdar olmak için bizi takipte kalınız.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx