Magazin

Yusuf Çim’in senelerdir sakladığı sevgilisi bakın kim çıktı?

Reklamlar

Yusuf Çim 26 Eylül 1991 tarihinde İstanbul Fatih’te dünyaya gelmiş şarkıcı, oyuncu, sunucu ve modeldir. Başarıları ve yakışıklılığı ile kısa sürede ekranların sevilen isimlerinden birisi haline gelen Yusuf Çim, özel hayatı ile de gündemden düşmemektedir. Barbaroslar dizisinde Şahsenem karakterine hayat veren Özge Özkaplan ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Yusuf Çim, uzun yıllardır beraber oldukları haberini duyurdu. Yusuf Çim sevgilisi kim? Yusuf Çim kaç yaşında? Yusuf Çim dizileri? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için kapsamlı bir şekilde araştırdık ve yazımızda bahsettik.

Yusuf Çim kimdir?

Yusuf Çim, 26 Eylül 1991 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde 3 çocuklu bir ailenin en küçük bireyi olarak dünyaya gelmiştir. Yaşamına hala İstanbul’da devam eden ünlü oyuncu aslen Giresunludur.  Beyoğlu Anadolu Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojisi bölümünden mezun olduktan sonra oyuncu olmaya karar veren Yusuf Çim, Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. 2009 yılında Media Markt, Avea, İpragaz, Castrol gibi pek çok markanın katalog çekimlerinde fotomodellik yapmaya başlayan Yusuf Çim 2011 yılında ise Best Model Of Turkey defilelerinde boy göstermiştir.

2011 yılından bu yana tanınmış markalar için mankenlik yapan Yusuf Çim aynı zamanda güzel sesi ile de bilinmektedir. 2013 yılının ağustos ayında müzik kariyerine adım atan Yusuf Çim Olsun Bir Kere albümü ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Ekranlara ilk defa 2014 yılında yayınlanan Ezra dizisinde hayat verdiği Baş komiser Mustafa karakteri ile merhaba diyen Yusuf Çim, burada başrol oyuncusu olmuştur. 2015 yılında ise dönemin ünlü dizilerinden birisi olan Çilek Kokusunda Burak Mazharoğlu karakterine hayat vermiştir.

Reklamlar
Yusuf Çim'in senelerdir sakladığı sevgilisi bakın kim çıktı?
Yusuf Çim’in senelerdir sakladığı sevgilisi bakın kim çıktı?

2016 yılında Hanım Köylü dizisinde Ferit Sabit karakteri ile başrol oynayan Yusuf çim, 2017 yılında ise İçimdeki Fırtına dizisinde Emre Bademli karakterine hayat vermiştir. 2019 yılında ilk sinema filminde rol alan Yusuf Çim, Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle yapımında başrol oyuncusu olmuştur. 2019 ve 2021 yıllarında Hababam Sınıfı’nın uyarlaması çekildiğinde burada da yer almıştır. Son olarak 2020 ile 2021 yılları arasında Akrep dizisinde Aras karakterine hayat vermiştir. 

Yusuf Çim kaç yaşında?

Oyuncu, sunucu, şarkıcı ve manken olan Yusuf Çim, 26 Eylül 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Başarılı sanatçı 30 yaşındadır.

Yusuf Çim aslen nereli?

Yaşamına hala İstanbul’da devam eden ünlü oyuncu aslen Giresunludur. 

Yusuf Çim hangi burç?

26 Eylül 1991 tarihinde dünyaya gelen Yusuf Çim, terazi burcudur. 

Reklamlar

Yusuf Çim boyu ve kilosu

Uzun yıllar boyunca mankenlik ve fotomodellik yapan Yusuf Çim, hakkında en çok merak edilen sorulardan birisi de boyu ve kilosu olmuştur. Düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Yusuf Çim, 1.88 boyunda 80 kilodur.

Yusuf Çim'in senelerdir sakladığı sevgilisi bakın kim çıktı?
Yusuf Çim’in senelerdir sakladığı sevgilisi bakın kim çıktı?

Yusuf Çim mesleği

Beyoğlu Anadolu Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojisi bölümünden mezun olduktan sonra oyuncu olmaya karar veren Yusuf Çim, Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır.

Yusuf Çim dizileri

Ekranlara ilk defa 2014 yılında yayınlanan Ezra dizisinde hayat verdiği Baş komiser Mustafa karakteri ile merhaba diyen Yusuf Çim, burada başrol oyuncusu olmuştur. 2015 yılında ise dönemin ünlü dizilerinden birisi olan Çilek Kokusunda Burak Mazharoğlu karakterine hayat vermiştir. 2016 yılında Hanım Köylü dizisinde Ferit Sabit karakteri ile başrol oynayan Yusuf çim, 2017 yılında ise İçimdeki Fırtına dizisinde Emre Bademli karakterine hayat vermiştir. 2019 yılında ilk sinema filminde rol alan Yusuf Çim, Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle yapımında başrol oyuncusu olmuştur. 2019 ve 2021 yıllarında Hababam Sınıfı’nın uyarlaması çekildiğinde burada da yer almıştır. Son olarak 2020 ile 2021 yılları arasında Akrep dizisinde Aras karakterine hayat vermiştir. 

Yusuf Çim yeni dizisi

Sosyal medyada da geniş kitleler tarafından takip edilen ve ekranlara yeniden dönmesi beklenen Yusuf Çim, yeni dizi müjdesini ne yazık ki vermedi. Son olarak Hayaller ve Hayatlar isimli internet dizisinde başrol oynayacağı bilinen Yusuf Çim’in herhangi bir televizyon dizisinde yer alıp almayacağı ise henüz belli değil.

Yusuf Çim'in senelerdir sakladığı sevgilisi bakın kim çıktı?
Yusuf Çim’in senelerdir sakladığı sevgilisi bakın kim çıktı?

Yusuf Çim sevgilisi kim?

Son dönemlerde özel hayatı ile de oldukça ilgi gören Yusuf Çim, Barbaros zor dizisinde Şahsenem karakterine hayat veren Özge Özkaplan ile uzun bir süredir beraber oldukları ortaya çıktı. Kendisi gibi oyuncu olan Özge Özkaplan ile birlikte olan Yusuf Çim, geçirmiş olduğu korona virüsünden  sonra soluğu sevgilisinin yanında aldı. Sosyal medyada da ünlü olan çiftin aşkları ise 2019 yılında başladı.

Yusuf Çim ve Özge Kaplan ayrıldı mı?

Sosyal medyanın sevilen iki çifti hakkında ortaya atılan ayrılık iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır.  2019 yılından bu yana sevgili oldukları bilinen Yusuf Çim ve Özge Özkaplan ilişkilerine devam etmektedirler

Yusuf Çim İnstagram adresi

Sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alan Yusuf Çim, özellikle İnstagram platformunda sıklıkla paylaşımlarda bulunmaktadır. Başarılı sanatçının İnstagram hesabından 4.3M takipçisi bulunuyor.

Yusuf Çim İnstagram adresi https://www.instagram.com/yusufcim/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Onur Seyit Yaran silahlı saldırı kurbanı oldu!  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx