Magazin

Tarkan kaç yaşında? Tarkan’ın eşi hamile mi?

Reklamlar

Tarkan Tevetoğlu 17 Ekim 1972’de dünyaya gelmiş Türk şarkıcı ve şarkı yazarıdır. Son dönemlerde çıkarmış olduğu Geççek adlı şarkısı ile de hem siyasilerin hem de magazin gündeminin ilgisini üzerine toplamıştır. Almanya’nın Alzey kasabasında dünyaya gelen Tarkan Tevetoğlu Pınar Dilek ile evlenmiş ve Liya Tevetoğlu adında bir kızı dünyaya gelmiştir. Başarılı şarkıcı yeniden baba mı oluyor? Tarkan Tevetoğlu kaç yaşında? Tarkan Tevetoğlu eşi? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Tarkan kimdir?

Tarkan Tevetoğlu 17 Ekim 1972 tarihinde Neşe ve Ali Tevetoğlu’nun çocuğu olarak Almanya’nın Alzey kasabasında dünyaya gelmiştir. 6 çocuklu bir ailenin bireyi olan Tarkan Tevetoğlu’nun annesi Neşe Tevetoğlu Tarkan adlı çizgi romandan etkilenerek oğluna bu adı vermiştir.

Tarkan’ın müziği olan aşkı ise küçük yaşlardan başlamıştır. 1986 tarihinde aile Türkiye’ye dönmüş ve Kocaeli’nin Karamürsel ilçesine yerleşmiştir. Lise hayatını burada geçiren ve aynı zamanda müziğini geliştirmek için Karamürsel ileri musiki derneğinde eğitim alan Tarkan Tevetoğlu, bu sayede Türk sanat müziği hakkında da bilgi sahibi olmuştur. İlerleyen yıllar içerisinde aile Kocaeli’nden İstanbul’a taşınma kararı almıştır.

Reklamlar
Tarkan kaç yaşında? Tarkan'ın eşi hamile mi?
Tarkan kaç yaşında? Tarkan’ın eşi hamile mi?

İstanbul’a taşındıktan sonra Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde eğitimine devam eden e İstanbul’da sahne almaya başlayan Tarkan Tevetoğlu lise eğitiminin ardından İstanbul plak şirketinin sahibi olan Mehmet Söğütoğlu ile tanışmış ve ilk albüm anlaşmasını imzalamıştır. Albümde yer alan 3 şarkının bütün sözlerini tek başına yazan ünlü sanatçı Yine Sensiz adını verdiği albümünü 26 Aralık 1992 tarihinde satışa sunmuştur.

Başarılı sanatçının asıl çıkışını yakaladığı nokta ise “Kıl Oldum” parçasının piyasaya sürülmesi ile gerçekleşmiştir. Bu parçanın haricinde 3 parça daha ekleyerek satışa sunan Tarkan Tevetoğlu o yıl içerisinde toplam 700.000 satış yapmıştır. Başarılı sanatçının şarkıları Almanya’da ve Rusya’da da yayınlanmıştır. 1995 tarihinde hazırlanan 1. Kral TV Video Müzik ödüllerinde En İyi Pop Müzik Erkek Sanatçısı ödüllerine layık görülmüştür. Aynı zamanda düzenlenen yarışmada En İyi Söz, En İyi Beste ve En İyi Şarkı kategorilerinde de ödüllere layık görülmüştür.

Şarkılarının büyük çıkış yaptığı ve ödüllere layık görüldüğü bu dönem içerisinde Amerika Birleşik Devletleri’nden yerleşen Tarkan Tevetoğlu, Atlantic Record’un kurucusu olan Ahmet Ertegün ile tanışarak kariyerine yeni bir yön vermiştir. 2003 yılının yaz ayında piyasaya sürdüğü Ozan Çolakoğlu ile hazırladığı “Dudu” şarkısı Avrupa’da satışa sunuldu.

Tarkan kaç yaşında? Tarkan'ın eşi hamile mi?
Tarkan kaç yaşında? Tarkan’ın eşi hamile mi?

2006 yılında ise toplam 15 şarkının bulunduğu Tarkan Stüdyo albümü piyasaya sürüldü. Toplam 15 şarkının bulunduğu bu albüm Almanya’da 18. sıraya, İsviçre’de ise 43. sıraya yerleşti. 14 Temmuz 2016 yılında Cuppa şarkısı ile düzenlenen 43. Altın Kelebek ödüllerinde En İyi proje ödülü aldı. 2017 yılında ise sözlerini kendisi yazdığı müziğini Ozan Çolakoğlu’nun bestelediği “Yolla” adlı şarkısı büyük dikkat çekti.

Reklamlar

29 Nisan 2016 yılında Pınar Dilek ile dünya evine giren başarılı sanatçı Tarkan Tevetoğlu,  5 yıldır güzel giden ilişkilerine evlilik ile taçlandırdı. 2018 yılının temmuz ayında ise Megastar Tarkan’ın kızı Liya dünyaya geldi. Başarılı sanatçının eşinin yeniden hamile olduğu iddia ediliyor. İddialarına arkasından gerçekler de açıklandı. Başarılı sanatçı Tarkan ve Pınar Tevetoğlu’nun ikinci bebeklerinin cinsiyeti de belli oldu. Tarkan ve Pınar Tevetoğlu’nun bebekleri bu kez erkek.

Tarkan kaç yaşında?

Şarkıları ile müzik piyasasına adeta yön veren ünlü besteci ve şarkıcı 17 Ekim 1972 tarihinde dünyaya gelmiştir. Megastar olarak da bilinen sanatçı 49 yaşındadır.

Tarkan aslen nereli?

Tarkan Tevetoğlu 17 Ekim 1972 tarihinde Neşe ve Ali Tevetoğlu’nun çocuğu olarak Almanya’nın Alzey kasabasında dünyaya gelmiştir.

Tarkan hangi burç?

17 Ekim 1972 tarihinde Neşe ve Ali Tevetoğlu’nun çocuğu olarak Almanya’nın Alzey kasabasında dünyaya gelen sanatçı Terazi burcudur.

Tarkan boyu ve kilosu?

Küçük yaşlardan itibaren müzik piyasasına adım atan ve piyasada yaptığı işler ile konuşulan ünlü sanatçı 1.72 boyunda 62 kilodur.

Tarkan kaç yaşında? Tarkan'ın eşi hamile mi?
Tarkan kaç yaşında? Tarkan’ın eşi hamile mi?

Tarkan mesleği

Tarkan Tevetoğlu, Türk şarkıcı ve yazardır. Geççek adlı şarkısı ile de hem siyasilerin hem de magazin gündeminin ilgisini üzerine toplamıştır.

Tarkan şarkıları

Albümde yer alan 3 şarkının bütün sözlerini tek başına yazan ünlü sanatçı Yine Sensiz adını verdiği albümünü 26 Aralık 1992 tarihinde satışa sunmuştur. Başarılı sanatçının asıl çıkışını yakaladığı nokta ise “Kıl Oldum” parçasının piyasaya sürülmesi ile gerçekleşmiştir. 2003 yılının yaz ayında piyasaya sürdüğü Ozan Çolakoğlu ile hazırladığı “Dudu” şarkısı Avrupa’da satışa sunuldu. 2003 yılının yaz ayında piyasaya sürdüğü Ozan Çolakoğlu ile hazırladığı “Dudu” şarkısı uzun süre gündemde kalmıştır.

  • Yine Sensiz (1992)
  • Aacayipsin (1994)
  • Ölürüm Sana (1997)
  • Karma (2001)
  • Come Closer (2006)
  • Metamorfoz (2007)
  • Adımı Kalbine Yaz (2010)
  • Ahde Vefa (2016)
  • 10 (2017)

Tarkan Geççek

Tarkan’ın geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu Geççek isimli şarkısı büyük olay olmuştu. 3 milyona yakın kişi tarafından izlenen sosyal medyada da gündem olan şarkıya siyaset karıştı. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve pek çok muhalefet partisi şarkıyı sosyal medya hesaplarından paylaşınca bazı AKP’li milletvekilleri tepki gösterdi.

Şarkı her ne kadar pandemi dönemi ile ilgili yazılmış olsa da sosyal medya dünyasında siyasete çağrı bulunduğuna dair iddialar yapıldı. Tarkan Tevetoğlu ise şarkısının hikayesini şöyle dile getirdi: “Bundan 1 yıl kadar önce ruh halim hiç de iyi olmadığı bir dönemden geçtim. Dünyada olup biten üzücü olaylar, insanlığın endişe verici gidişatı, doğanın yok edilişi, pandemi gibi şeyler beni çok olumsuz etkiliyordu. O anlarda içimde bir melodi ve söz yankılandı. Hepimize çok iyi gelecek bir şarkı yazmak istedim. Kim bilir belki biraz teselli eder, moral verir, umut olur dedim. Dilerim ki hepimize iyi gelir Geççek”

Tarkan eşi kim?

29 Nisan 2016 yılında Pınar Dilek ile dünya evine giren başarılı sanatçı Tarkan Tevetoğlu,  5 yıldır güzel giden ilişkilerine evlilik ile taçlandırdı. 2018 yılının Temmuz ayında ise Megastar Tarkan’ın kızı Liya dünyaya geldi. Başarılı sanatçının eşinin yeniden hamile olduğu iddia ediliyor. İddialarına arkasından gerçekler de açıklandı. Başarılı sanatçı Tarkan ve Pınar Tevetoğlu’nun ikinci bebeklerinin cinsiyeti de belli oldu. Tarkan ve Pınar Tevetoğlu’nun bebekleri bu kez erkek.

Tarkan Liya Tevetoğlu

2018 yılının Temmuz ayında ise Megastar Tarkan’ın kızı Liya dünyaya geldi.

Tarkan kaç yaşında? Tarkan'ın eşi hamile mi?
Tarkan kaç yaşında? Tarkan’ın eşi hamile mi?

Tarkan’ın eşi Pınar Dilek hamile mi?

Başarılı sanatçının eşinin yeniden hamile olduğu iddia ediliyor. İddialarına arkasından gerçekler de açıklandı. Başarılı sanatçı Tarkan ve Pınar Tevetoğlu’nun ikinci bebeklerinin cinsiyeti de belli oldu. Tarkan ve Pınar Tevetoğlu’nun bebekleri bu kez erkek.

Tarkan İnstagram adresi

Geççek isimli şarkısı sosyal medya platformlarında yayınlandığı günden itibaren büyük tartışmalara neden olmuştu. Sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanan ünlü sanatçı sıklıkla yaptığı işlerin yanı sıra kızı Liya ve eşi Pınar Dilek ile de fotoğraflar paylaşmaktadır. Eşi Pınar Dilek herhangi bir sosyal medya hesabı kullanmamaktadır. Başarılı sanatçının ise İnstagram platformunda 5.4 milyon takipçisi bulunuyor.

Tarkan İnstagram adresi https://www.instagram.com/tarkan/

En güncel magazin olaylarından haberdar olmak için bizi takipte kalınız.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx