Magazin

Tuana Yücel Kimdir?

Reklamlar

Tuana Yücel Nevşehir’de dünyaya gelmiştir. Babası Nevşehirli annesi Boşnak’tır. Tuana Yücel annesi Yugoslavya’da doğduğu için hem Türk hem Sırp vatandaşıdır.

Tuana Yücel Kaç Yaşında?

Tuana Yücel 1991 yılının Kasım ayında dünyaya gelmiştir. Ailesi Ocak ayında nüfusa kayıt ettirdiği için 28 yaşındadır.

Tuana Yücel’in Mesleği

Tuana Yücel’in bir çiçek markası vardır. 3,5 4 yıldır bu markayı büyütmektedir.

Reklamlar
Tuana Yücel
Tuana Yücel

Tuana Yücel’in Boyu

Tuana Yücel’in boyu 1.67 cm’dir.

Tuana Yücel’in Kilosu

Tuana Yücel 52 kilodur.

Tuana Yücel’in Burcu

Tuana Yücel yay burcudur ve ay burcu da yaydır. Yükselen burcu da ikizlerdir. Ve burcunun özelliklerini taşıdığını belirtmektedir.

Tuana Yücel’in Eğitimi

Tuana Yücel Burak Bora Anadolu Lisesine gitmiştir. Lisede İngilizce ve Fransızca dilleri üzerine eğitim olduğunu ve İngilizceyi tercih etmiştir. Tuana Yücel Boğaziçi Üniversitesinde İşletme Bölümünü bitirmiştir. Sonrasında Galatasaray Üniversitesinde Pazarlama İletişim Yönetimi Bölümü üzerine yüksek lisans yapmıştır.

Reklamlar
Tuana Yücel
Tuana Yücel

Tuana Yücel Hakkında

Tuana Yücel’in erkek arkadaşı yoktur. Hırslı ve bir şeyleri elde etmek için oldukça çaba sarf ettiğini söylemektedir. 2-3 sene önce anksiyete yaşadığı için modunu hep yüksek tutmaya çalıştığını belirtmektedir. Tuana Yücel’in üç tane dövmesi vardır. İlk aşk acısını lisede yaşadığını söylemektedir. Okul hayatında başarmak için çabaladığını ancak istediği yeri kazandıktan sonra ortalama bir öğrenci olduğunu da anlatmaktadır.

Çok sevdiği birine kırıldığı zaman affetmesinin de çok uzun zaman aldığını dile getiriyor. İşleri gereği İstanbul’da Bebek, Zorlu gibi yerlerde daha çok vakit geçirmeyi sevdiğini söylüyor. Yemek yapmaktansa ev işlerini temizlik yapmayı daha çok sevdiğini belirtiyor.

En büyük hayalinin kendi işini yapmak olduğunu ve şuan kendi işini yaparak istediği yerde olduğunu söylemektedir. Kendinde sevmediği huyu dengesiz ve kaprisli olmasıdır. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise fit vücudunu hangi spora borçlu olduğudur ancak çok spor yapmadığını ve diyet yapmadığını belirterek küçüklüğünden beri hep zayıf olduğunu söylemektedir.

Netflix’den izlediği bazı dizilerden sempati duyarak İspanyolca öğrenmekte ve İspanyolca kursuna gitmektedir. Bir anda çok çabuk parlayan çabuk sönen bir yapısı olduğunu söylemektedir.

Tuana Yücel Sosyal Medya

Tuana Yücel’in instagram hesabının ismi tuanayucel şeklindedir. Hesabının 173 bin takipçisi vardır. Youtube hesabına ise 2018’de içerik üretmeye başlamıştır. Videoları da çok sayıda izlenmektedir.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx