Magazin

Umran Avcu kimdir? (Umranto) kimdir? Kaç yaşında?

Reklamlar

Sosyal medya dünyasında karşımıza çıkan Umran Avcu aynı zamanda Umranto kullanıcı ismi ile de biliniyor. Ağzında sakızla kare surat efekti ile çektiği videolarla takipçi sayısını tavan yapmayı başardı. Doğallığı ve hızlı konuşmasıyla sosyal medya platformunu takipçilerini elde tutmayı başaran fenomenin hakkında bir sürü şey adeta merak konusu haline gelmiş durumda. Hakkındaki tüm merak edilenleri dilerseniz siz değerli takipçileri ile birlikte hakkında merak edilenlere bakalım.

Umran Avcu kimdir? Gerçek adı ne? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Umran Avcu kimdir?

Kısa sürede sosyal medya dünyasında ürettiği içeriklerle ünlenen Umranto 7 Şubat 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Güzel fenomen İstanbul’da yaşamına devam etmekte aslen ise memleketi güzel şehrimiz Malatyadır. Okuma yazmayı erken öğrendiği için daha 7 yaşındayken 3. sınıfta olduğunu belirten fenomen 16 yaşında ise artık bir kurumsal şirkette stajer olarak başlamış. Daha sonra güzel fenomen burada sigortacı olarak mesleğine devam etmiş. Sosyal medya dünyasının yanı sıra asıl mesleği sigortacılık.

Reklamlar

Ürettiği içerik videolarla çok tutulan fenomene mesleğini bırakıp bırakmayacağı sorulmuştu yalnız kendisi bu meslek benim altın bileziğim bırakmayı düşünmüyorum diye belirmişti. Ünlü fenomen Sosyal medya platformunda popüler olmanın kolay olduğunu bir video yada içerikle kişinin çabuk tutulacağını mesleğin daha önemli olduğunu belirtmişti. Güzel fenomenin sosyal medya platformunda yalnız olmadığı görülüyor. Eşi ve ailesi ile de karşımıza zaman zaman çıkıyor. Ünlü fenomenin annesi de kendisi gibi fenomendir.

Sosyal medya platformuna atılma sebebi ailesinin evine gittiğinde Avcu ile kimse ilgilenmiyor herkes telefonla uğraşıyormuş. Kendisine de hesap açtırıp içerik video deneyen fenomen daha sonra bu platformu eğlenceli bulmuş. Gittikçe tutulan fenomen şimdi sosyal medya platformunu herkes den çok kendi kullanıyor. İnstagram ve Youtube gibi platformlarda da sık sık karşımıza gelmekte. Hayranlarının dikkatini çeken bir diğer konu ise evliliği olmuştur. 4 Eylül 2016 tarihinde dünya evine giren çift mutlu bir evlilik sürdürmekteler. ve uzun zamandır evli olan çiftin çocuk düşünüp düşünmedikleri de merak konusu.

Umran Avcu kimdir? (Umranto) kimdir? Kaç yaşında?
Umran Avcu kimdir? (Umranto) kimdir? Kaç yaşında?

Umran Avcu kaç yaşında?

Kısa sürede sosyal medya dünyasında ürettiği içeriklerle ünlenen Umranto 7 Şubat 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Güzel fenomen İstanbul’da yaşamına devam etmekte aslen ise memleketi güzel şehrimiz Malatyadır. Sempatik fenomen 27 yaşında.

Umran Avcu aslen nereli?

Genç yaşlı her kesime hitap eden video içerikleri ile sevilen fenomenin nereli olduğu hep merak konusuydu. Siz değerli takipçileri için bu soruyu da yanıtladık. Güzel fenomen İstanbul’da yaşamına devam etmekte aslen ise memleketi güzel şehrimiz Malatyalıdır.

Reklamlar

Umran Avcu hangi burç?

Kısa sürede sosyal medya dünyasında Ağzında sakızla kare surat efekti ile çektiği videolarla takipçi sayısını tavan yapmayı başardı. Doğallığı ve hızlı konuşmasıyla sosyal medya platformunu takipçilerini elde tutmayı başaran fenomenin hakkında bir sürü şey adeta merak konusu haline gelmiş durumda. Güzel fenomenin burcu ise Kova burcudur.

Umran Avcu’nun boyu ve kilosu?

Umran Avcu'nun boyu ve kilosu?

Hakkında merak edilenler arasında sosyal medya platformunda gerekse arama motorlarında aratılan sorularda karşımıza çıkan fenomenin boyu ve kilosu olmuştur. Evlendikten sonra 13 kilo aldığını ve 63 kg olduğunu söylemişti. 6 ay diyet yaparak 55 kg olduğunu belirtti. Boyu hakkında ise herhangi bir bilgi mevcut değil.

Umran Avcu’nun mesleği nedir?

Okuma yazmayı erken öğrendiği için daha 7 yaşındayken 3. sınıfta olduğunu belirten fenomen güzel 16 yaşında ise artık bir kurumsal şirkette stajer olarak başlamış. Daha sonra güzel fenomen burada sigortacı olarak mesleğine devam etmiş. Sosyal medya dünyasının yanı sıra asıl mesleği sigortacılık olmuş. Ürettiği içerik videolarla çok tutulan fenomene mesleğini bırakıp bırakmayacağı sorulmuştu yalnız kendisi bu meslek benim altın bileziğim bırakmayı düşünmüyorum diye belirmişti. Ünlü fenomen Sosyal medya platformunda popüler olmanın kolay olduğunu bir video yada içerikle kişinin çabuk tutulacağını mesleğin daha önemli olduğunu belirtmişti.

Ümran Avcu İşinden Oldu

Bankacılık ve  sigortacılık önlisans  programından mezun olduktan sonra Kamu yönetimi bölümünü bitiren Ümran Avcu 16 yaşında iş hayatına atılmış ve 26 yaşında istifa etmiştir. Sosyal medya fenomeni son çalıştığı şirkette iş yükünün fazla olduğunu sabah 4-5 e kadar mesai yaptığını dile getirmiştir.

Umran Avcu kimdir? (Umranto) kimdir? Kaç yaşında?
Umran Avcu kimdir? (Umranto) kimdir? Kaç yaşında?

Umran Avcu ne kadar kazanıyor?

Sigortacılık mesleğinde ne kadar kazandığı bilinmiyor. Ancak Tiktok platformunda kazancının günlük geldiğini belirtti. Yarışlar var 100 bin jetonluk hediye atıyorlar. O yarışta 600 TL kazanıyoruz. Maksimum bir gecede 4500 kazandım. Her yarışta ortalama 4000 TL kazanıyorum demişti. Güzel fenomen bu kazancını sokak hayvanlarına harcadığını kendisininde evcil hayvanının olduğunu belirtmişti.

Umran Avcu evli mi?

Sosyal medya dünyası fenomeni hayranlarının dikkatini çeken bir diğer konu ise evliliği olmuştur. Aynı iş terinde tanışıp bir süre sonra Gökhan beyle sevgili olmuşlardır. 4 Eylül 2016 tarihinde dünya evine giren çift mutlu bir evlilik sürdürmekteler. Ve uzun zamandır evli olan çiftin çocuk düşünüp düşünmedikleri de merak konusu.

Ümran Avcu Hamile Mi?

4 Eylül 2016 tarihinde Gökhan Avcu ile dünya evine giren Ümran Avcu’nun hamile olduğu iddiaları doğru çıkmıştır. Ailesinin erkek çocuk düşkünlüğünü belirten Ümran Avcu geçmiş günlerde instagram hesabında paylaştığı parti videosu ile erkek çocuğu olacağını duyurmuştur.

Umran Avcu’nun ailesi

Sosyal medya platformuna atılma sebebi ailesinin evine gittiğinde Avcu ile kimse ilgilenmiyor herkes telefonla uğraşıyormuş. Kendisine de hesap açtırıp içerik video deneyen fenomen daha sonra bu platformu eğlenceli bulmuş. Zaman zaman çektiği videolarda 3 kız kardeşi ve annesi de karşımıza gelmekteler.

Umran Avcu’nun annesi kimdir?

Sosyal medya fenomeninin çok sevilen ve tutulan video içerikleri adeta herkesi eğlendirmeye devam ediyor. Annesi ve kardeşleri ile karşımıza çıkan fenomenin annesi de kendisi gibi Tiktok ta video içerik üreticisi ve hayranları bu aileyi çok seviyor ailede her bireyin bir sosyal medya hesabı var diyebiliriz.

Umran Avcu Kardeşi

Yedi kişilik aileye mensup olan Umran Avcı bir röportajında  beş kız kardeş olduklarını ve kendisinin dördüncü çocuk olduğunu dile getirmiştir. Annesinin erkek çocuk istediğini hatta kendisinin kız olduğunu öğrenen ailesinin onun istemediğini ve babaannesinin onu çöpe atmak istediğini de eklemiştir.

Umran Avcu kimdir? (Umranto) kimdir? Kaç yaşında?
Umran Avcu kimdir? (Umranto) kimdir? Kaç yaşında?

Umran Avcu’nun sosyal medya hesapları

Sosyal medya dünyasını aktif olarak kullanan Avcu yer aldığı Youtube mecrasında da geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor. İnstagram kullanmayı seven ve takipçileri ile oradan bilgilendiren ve paylaşımları olan takipçi sayısı İnstagramda da gün geçtikçe artmaktadır. İnstagramda 1.1 M takipçisi bulunmaktadır. Başarılı sosyal medya fenomeni güzelin Tiktok platformunda ise 1.5 M takipçisi ve 41.5 M beğenisi bulunmaktadır.

Ümran Avcu Tiktok

Gerçekçi taklitleri ve başarılı skeçleri ile dikkatleri üzerine çeken Ümran Avcu Tiktok platformunda 1.7M takipçi ve 48,4M beğeniye ulaşmıştır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx