Magazin

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Reklamlar

Yasemin Sakallıoğlu kimdir, sevgilisi kimdir, kaç yaşındadır gibi sorularınızın cevabını bu yazımızda bulacaksınız.

Yakın zaman önce vizyona girmiş olan Zengo filmi ve Jet Sosyete dizisindeki rolü ile popüler olan Yasemin Sakallıoğlu sosyal medya paylaşımları ile de herkesin beğenisini kazanmıştır.

View this post on Instagram

Kız torunla erkek torun arasında ayrım yapan babaanneler😂 #iyibayramlar

Reklamlar

A post shared by Yasemin Sakallıoğlu (@yasemoz88) on

Yasemin Sakallıoğlu

Yasemin Sakallıoğlu Kimdir?

1988 yılında doğmuştur. Sosyal medyada paylaştığı taklit ve eğlenceli videolarla kısa bir sürede çok fazla hayran kitlesine ulaşmıştır. İki dizide bir de sinema filminde yer alan başarılı oyuncu Burak Yırtar ile 2019’un Nisan ayında nişanlanmıştır.

Yasemin Sakallıoğlu
Yasemin Sakallıoğlu

Yasemin Sakallıoğlu Kaç Yaşındadır?

Yasemin Sakallıoğlu 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2020 itibariyle 32 yaşındadır.

Yasemin Sakallıoğlu Ailesi Hakkında

Yasemin Sakallıoğlu üç kardeştir. Üç kardeşin en küçüğüdür. Bebekken Rize’de yaşadı sonrasında 6 yaşına kadar Rize’deydi. Sonrasında İstanbul’a gelmiştir. Baba tarafı Sakaryalıdır. Anne tarafı ise Rizelidir.

Reklamlar

Yasemin Sakallıoğlu Nereli?

Sosyal medyada çekmiş olduğu komik videoları ile tanınan Yasemin Sakallıoğlu, geniş kitleler tarafından sevilerek takip edilmektedir. 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ve 3 kardeşin en küçüğü olan Yasemin Sakallıoğlu, bebekken Rize’ye gönderilmiş 6 yaşına kadar orada büyümüştür. 6 yaşından sonra tekrardan İstanbul’a dönen Yasemin Sakallıoğlu şu an yaşamını İstanbul’da devam etmektedir.

Yasemin Sakallıoğlu – Anneler Günü Tiplemesi

Yasemin Sakallıoğlu Eğitim Hayatı

Yasemin Sakallıoğlu düz liseden mezun olmuştur. Sonrasında bankacılık yapmaya başlamıştır. Sosyal medyada tanınınca kendisini eksik hissederek konservatuvar okumaya karar vermiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Yasemin Sakallıoğlu
Yasemin Sakallıoğlu

Yasemin Sakallıoğlu Kariyeri

Yasemin Sakallıoğlu sosyal medyada paylaştığı videolarla tanınmış ve büyük bir takipçi kitlesi oluşturmuş. Bu topluluğa layık olmak için oyunculuk okumuştur. Yapımcıların da dikkatini çeken oyuncu ilk olarak 2015 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ekranlara gelmiştir. Lütfiye karakteri ile ekranlarla buluşmuştur.

Yasemin Sakallıoğlu Jet Sosyete dizisi ile ekranlara gelmiştir. Dizide İlayda ve Alara’nın manevi ablası Kumsal rolüyle izleyenlerin ilgisini çekmiştir.

Yasemin Sakallıoğlu Şahan Gökbakar’ın yönetmeni olduğu Zengo filmini çekmiştir. Ünlü modacı olduğu olmak isterken bir rekabetin içinde olan bir kadının yaşadıklarını anlatıyor. Mahallesi kentsel dönüşüme girince kendisini lüks hayatın içinde bulan sonradan görme olan Zerrin’in eğlenceli ve komik hayatını ele alıyor. 2020 yılının Mart ayında vizyona girmiştir.

Yasemin Sakallıoğlu
Yasemin Sakallıoğlu

Yasemin Sakallıoğlu Nişanlısı Burak Yırtar’dan Ayrıldı Mı?

Bir süredir birlikte olduğu Burak Yırtar ile 2019 yılının Nisan ayında nişanlanmışlardır. Zengo filminin çekimlerindeki yoğun tempodan dolayı tartışarak ayrıldıkları iddia edilmişti. Bu ayrılık haberlerine bir süre sessiz kalan Yasemin Sakallıoğlu ayrıldığı iddia edilen nişanlısı ile birlikte bir resimlerini paylaşarak duygusal bir not düşmüştür. Ve sevenlerini sevindirmiştir.

Yasemin Sakallıoğlu’nun instagramdaki kullanıcı adı yasemoz88’dur. Takipçi sayısı 3,9 milyondur. Yasemin Sakallıoğlu’nun Youtube hesabındaki ismi Yasemin Sakallıoğlu şeklindedir. Abone sayısı 203 bindir.

Yasemin Sakallıoğlu Instagram

Instagram ve YouTube platformunda aktif olarak yer alan Yasemin Sakallıoğlu üretmiş olduğu komedi içerikleri ile özellikle Instagram platformunda 4.9M takipçiye ulaştı. Kısa zamanda geniş kitleler tarafından takip edilen Yasemin Sakallıoğlu aynı zamanda tek kişilik gösterileri ile de sahnelerde yer aldı. Yasemin Sakallıoğlu’nun Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Yasemin Sakallıoğlu İlk Videosu

Videolarında kullanmış olduğu Karadeniz şivesi ve yaratmış olduğu eşsiz karakterler ile sosyal medyada geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanan Yasemin Sakallıoğlu, doğallığı ve sempatikliği ile kullanıcılardan tam not aldı. 5 yıl önce annesi ile yaşamış olduğu diyaloğu Karadeniz şivesi ile anlattığı bir videoyu sosyal medyayı yüklemesi ile fenomen hale gelen Yasemin Sakallıoğlu, sosyal medyada adeta kahkaha tufanları estirdi.

İlginizi çekebilir: Irmak Arıcı Kimdir?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx