Magazin

Yasemin Yazıcı kimdir?

Reklamlar

Fox TV ekranları’nın sevilen dizisi Son Yaz’ın oyuncu kadrosunda’ki Yasemin Yazıcı isimi oldukça dikkat çekmişti. Güzel oyuncu hayat verdiği karakterdeki başarısı ve güzelliği ile izleyicileri ekran başına kilitlemişti. Yazıcı’nın takipçileri güzel oyuncu hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Yasemin Yazıcı kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Yasemin Yazıcı kimdir?

8 Eylül 1997’de İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu 2018 yılında London School of Economics Sosyal Antropoloji bölümünden mezun oldu.
Dans ve vokal eğitimi de alan Yazıcı, Dialog ve Pera Güzel Sanatlar okullarında diksiyon ve oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk eğitimine London Academy of Music and Dramatic Art’da devam etmektedir.

Reklamlar

Yasemin Yazıcı kaç yaşında?

Son zamanların en çok yıldızı parıldayan oyuncularından olan Yazıcı’nın hayranları güzel oyuncu hakkında sıkı bir takibe girdiler. En çok aratılan soruların başında ise Yazıcı’nın yaşı yer aldı. 1997 tarihinde dünyaya gelen oyuncu 23 yaşında.

Yasemin Yazıcı aslen nereli?

Güzel oyuncu Yazıcı kimdir?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık’ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

Yasemin Yazıcı hangi burç?

8 Eylül 1997 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu aynı zamanda bir Koç burcu kadını.

Yasemin Yazıcı’nın boyu ve kilosu?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırdık ne yazık’ki bu konu hakkında kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalın.

Reklamlar

Yasemin Yazıcı’nın sevgilisi var mı?

Gözlerden uzak yaşadığı aşk hayatı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu’nun takipçileri merakta Yazıcı sevgilisi ile olan fotoğrafını instagram hesabından paylaşıyor ancak etiket ve ipucu vermiyor. Bu ilişkiyi takipçileri bir hayli benimsemiş durumda. Sosyal medya’nın beğenilen çifteleri içine girmeyi başardılar bile uyumları ve güzel enerjileri ile oldukça sevilen çiftten takipçileri güzel haberler bekliyor.

Yazıcı'nın sevgilisi var  mı?
Yazıcı’nın sevgilisi var mı?

Yer aldığı yapımlar

Gelecek dönemde Fox Tv ekranlarında yayınlanması planlanan Son Yaz isimli dizinin oyuncu kadrosuna katıldığı açıklanmıştır. Dizi de Dizi de Halil Babür, Sezer Avcı, Sinan Tuzcu, Arif Pişkin ve Ata Nedim Arman gibi isimlerde yer almaktadır. Gaye Sökmen Oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Okul yıllarında Türkçe, Fransızca ve İngilizce dillerinde oyunlarda sahne alan Yazıcı’nın yer aldığı oyunları sizler için derledik.

  • Kral Oidipus
  • Antigone
  • Bir Yaz Gecesi Rüyası
  • Lysistrata
  • Faust (vol. I)
  • Hugo Sistemi
  • Ayrılma adlı oyunlar ile sahneye adım atan Yazıcı daha o zamandan insanları güzelliği ve kabiliyeti ile etkiledi.

Yasemin Yazıcı’nın sosyal medya hesapları

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bartu Dev hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx