Markalar

Kaliteli ve baş döndüren kokuların tek adresi Yont Store

Reklamlar

Herkes uzun vadeli kullanabileceği ve “bu benim kokum”  diyebileceği bir koku markasının müdavimi olmak ister. Fakat kimi zaman şişedeki koku ile tendeki koku bir olmaz, kimi zaman da fiyat ve kalite oranı uyuşmaz. Bu nedenle kadın ve erkekler girdikleri ortamda kendilerinin arkasından kokularının iz bırakacağı bir marka arayışına girer.

YontStore

Burnunuza çok hoş gelen fakat fiyat ve kalite açısından size uymayan parfüm ve deodorant markalarının aksine YontStore, kendi kokunuzu bulmanıza yardımcı olacaktır. Artık çeşitli marka deneyimlerini deneyip cildinizi tahriş etmek yok! Sizin teninizde özel etki bırakacak ve ruhunuzla uyum sağlayacak Lost, Virgin ve Storm markalarının kokuları tam size göre.

Kozmetik alanında doğal, uzun süreli koku, leke bırakmayan ve aksine leke önleyici deodorant ve parfümler yaygınlaşmış durumda. Ancak bilmelisiniz ki, yüzde yüz etki eden çok nadir kozmetik markası bulunmakta. Bunlardan bir tanesi de YontStore Kozmetik. Her daim ferahlatıcı ve ruhunuzu canlandıran etkisi ile sizin de tercihiniz YontStore’dan yana olacak.

Reklamlar
cady storm

Site içeriğinde ürünlere kolay ulaşma imkânı ve canlı destek hattı ile siz alıcıların her türlü sorularına yanıt verebilmekteyiz, takıldığınız noktalarda yardımcı olabilmekteyiz. Yont Store içeriğinde bulunan fırsat, indirim ve en çok satış yapılan gibi ürünler hakkında çeşitli bilgilere de sahip olabilirsiniz.

Çeşitli çevrimiçi alışveriş sitelerinde de yer alan markanın indirimleri ve avantajları kozmetik severlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. En çok satın alınan ve en çok beğenilen markalarından Lost, Virgin ve Storm cazip ürün çeşitleriyle de herkesin ilgi odağı olduğu gibi gönüllerde taht kurmayı da başarmıştır.

Lost Men
Lost Men

YontStore Kozmetik, ürün kullanıcıları tarafından gelen öneri ve dilekleri dikkate alarak, yeni ürün üretimini gerçekleştirmektedir. Bu sayede kalıcı ve baş döndüren kokuları elde etmektedir. Ten uyumlu kalıcı koku seçenekleri ile sevdiğiniz kişinin hem aklında hem de kalbinde kalıcı yer edinebilirsiniz. Üstelik fiyat açısından da uygun olması cebinizi sevindirecektir.

virgin

YontStore Ürünlerinin Kalıcılığını Keşfedin”

Reklamlar

Şık tasarımı ile Lady Storm Edp ve Storm Edp parfüm ürünlerindeki alkol oranı diğer markalara oranla en iyi seviyededir. YontStore’un kadın ve erkek parfümleri üzerindeki kaliteli etkisi, tende uzun süre kalıcılığı ve cilt sağlığını tehlikeye düşürmeyen içerikleriyle parfümü kullanan kişileri kendine hayran bırakmaktadır. 100 ml’lik desenli şişelere sizler de bayılacaksınız.

Storm

Her sıkışta duş ferahlığını hissettiren ve mineral içerikli özler bulunan Lost Erkek Deodorant ve Virgin Kadın Deodorant ile 48 saat kalıcılığı sizler de keşfedin. Üstelik sadece kötü kokulu terleri önlemekle kalmaz, kıyafetlerinizdeki ter lekesini de önleyebilmektedir. Yaklaşık 15 cm uzaklıktan çıplak teninize sıkacağınız parfüm ve deodorant ile etkiyi gün boyunca hissedeceksiniz.

Lost

Hareket ettiğiniz her an etrafa saçılan güzel kokunuz ile çevrenizdeki kişileri büyülemeye hazır olun! YontStore parfüm ve deodorant seçenekleri kendi kulvarındaki markalar ile yarış halinde. Ayrıca fiyat ve performans açısından yüksek notlar alması, diğer kozmetik satıcılarının gıpta ile bakmasına neden olmuştur.

storm cool

Sevdiklerinizin her anına eşlik etmek için hediye edeceğiniz ve özel günlerini güzel kokular ile değerli kılacağınız YontStore ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinizin aklından hiç çıkmaz ve kalıcı kokuyu yeniledikleri her an sizleri anımsadıkları gibi şükranlarını da ileteceklerdir.

virgin logo

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargodan faydalanabilirsiniz. Çeşitli yerlerden kazandığınız hediye çekleri sayesinde de alışveriş sepetinizdeki ürünlerde indirim kuponu oluşturabilirsiniz. Ürünlerimizi daha detaylı bir şekilde incelemek için YontStore Kozmetik sitesindeki Lost, Storm ve Virgin kategorilerine bakabilirsiniz.

Markalar

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx