Pratik Bilgiler

Adana’da Lazer Epilasyon ve Buz Lazer

Lazer epilasyon İnsanların genel bir sorunu olan istenmeyen kıl ve tüylere kalıcı çözümler sunmaktadır.  Lazer epilasyon 1997 yılında FDA onayını almıştır. Bu da lazer epilasyonun vaat ettiği tedaviyi yaptığını ve bu tedaviyi yaparken çevre dokuya zarar vermediğini klinik çalışmalarla kanıtlamıştır. Lazer epilasyon uygulamaları 30 yılı aşkın süredir güvenle uygulanmaktadır.

Buz Lazer epilasyon ise geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinin üstüne koyduğu gelişmiş teknolojileri ile lazer epilasyonda gelinebilecek en gelişmiş noktaya gelmeyi başarmış bir sistemdir. Sağladığı avantajları sayesinde Buz Lazer 80’den fazla ülkede uygulanan bir sistem olmuştur. Türkiye dağıtıcı firması olarak Buz Lazer adıyla tanıtılmaktadır. Patenti uzun uğraşlar sonucu Buz Lazer’i geliştiren Alma Lasers firmasına aittir. Buz Lazer, Adana Lazer Epilasyon merkezleri arasında etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması ile öne çıkmaktadır.

Lazer Epilasyon

Son Dönemin Gelişmiş Lazer Epilasyon Sistemi Soprano Titanium

Soprano Titanium, ödüllü Soprano Ice lazer epilasyon sistemlerinin en yeni versiyonudur. Günümüzde mevcut olan en eksiksiz lazer epilasyon yöntemi kabul edilmektedir.

Medikal estetik pazarı için enerji bazlı çözümler sunan Alma Lasers firması tarafından geliştirilen Soprano Titanium, etkili sonuçları konforla birleştiren eksiksiz bir lazer epilasyon sistemidir. 4 cm² genişlikteki aplikatörü ve gelişmiş soğutma sistemi ile artık çok daha hızlı ve daha ağrısız lazer epilasyon sunmaktadır. Soprano Titanium, öncü bir yaklaşımla üç kombine dalga boyunun faydalarından yararlanarak profesyonel lazer epilasyon dünyasında sonuç odaklı yeni bir çözüm yaratır. Ayrıca cildi uygulama boyunca sürekli olarak soğutan ve tüm tedavi boyunca konfor sağlayan IcePlus adlı benzersiz bir

soğutma sistemine sahiptir. IcePlus sistemindeki soğuk safir uç, saç köklerinin tahrip edildiği derinlikte ısıyı korurken cilt yüzeyinde de yanık riskini de en aza indirir.

Soprano Titanium, lazer epilasyon yöntemi diğer lazer epilasyon tedavilerinden farklıdır. Patentli SHR (Super Hair Removal) Teknolojisi ile kıl folikülleri kademeli olarak ısıtılır. Cilt yüzeyinde adeta masaj yapar gibi hareket ettirilen aplikatör ile hasta konforu artar. Tekli lazer atımları yapan sistemlerdeki gibi yoğun ısı hissedilmez. Özel 3D teknolojisine sahip Soprano Titanium, etkili üç lazer dalga boyunu tek bir aplikatörde birleştirerek aynı anda farklı doku derinliklerini ve kıl folikülü içindeki farklı anatomik yapıları hedefler. Soprano Titanium sahip olduğu tüm bu avantajları ile Buz Lazer Epilasyon Adana merkezlerinin müşteri memnuniyetinin maximum seviyede olmasını sağlamaktadır.

Soprano Titanium

Soprano Titanium Erkekler İçin de Uygun Mudur?

Soprano Titanium, lazer epilasyon yaptırmaya engel bir durumu olmayan ergenlik dönemi bitmiş kadın, erkek herkese uygulanabilmektedir. Buz Lazer epilasyon Adana merkezleri hem kadın hemde erkek müşterilerin istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulmasını sağlamaktadır.

Buz Lazer Epilasyon Seans Ücretleri Nedir?

Buz Lazer ve tüm lazer epilasyon uygulamalarında seans fiyatları, kişinin kıl yoğunluğuna, cilt yapısına, kıl yapısına ve uygulama yapılacak alanların sayısı gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Buz Lazer epilasyon uygulamalarını profesyonel ekipler ve FDA onayına sahip ve Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine tıbbi cihaz olarak kayıtlı olan makinelerin kullanıldığı Adana’da dahil tüm Türkiye genelinde bulunan merkezlere https://www.buzlazer.com linkinden ulaşabilir ve detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Begonya

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx