Haber

Ahmet Kural’ın Yeni Projesi İçin Yeni İmajı Sevenlerini Şaşırttı

Reklamlar

Ahmet Kural oldukça sevilen bir oyuncudur. Yeni bir proje için imaj değişikliği yapan Ahmet Kural değişimini sosyal medyada paylaştı. Bundan sonraki halinin paylaştığı şekilde olacağını belirten Ahmet Kural, yaptığı paylaşımla takipçilerinden büyük ilgi gördü. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu imaj değişikliğini paylaşınca ilgiye boğuldu. Oyuncunun sevenleri fotoğrafı beğeni yağmuruna tuttular. Ardı arkasına beğeni ve yorum alan fotoğraf gündem konusu oldu. Ahmet Kural’ın yeni proje haberleri ve imajına dair yeni resimler merakla bekleniyor. Hayranları ünlü oyuncuyu severek ve ilgiyle takip ediyorlar.

Ahmet Kural Yeni İmajı ile Konuşuluyor

Ailecek Şaşkınız, Kardeş Payı, İşler Güçler gibi başarılı yapımlarda yer alan ve oldukça sevilen Ahmet Kural imajını değiştirdi. İmaj değişikliğinin sebebinin yeni bir projeye başlamak olduğunu belirten Ahmet Kural yeni halini sosyal medyada paylaştı. Saçlarını uzatan ve bambaşka bir görünüme kavuşan Ahmet Kural’ın yeni halinin yer aldığı paylaşım sosyal medyada oldukça ilgi gördü. Oldukça tarz bir görünüme kavuşan Ahmet Kural, hayranlarını çok mutlu etti. Yeni proje ve Ahmet Kural’ın yeni imajı büyük merak konusu oldu. 37 yaşındaki sevilen oyuncu bundan sonraki halinin böyle olacağını yazarak yeni imaj resmini paylaştı. Takipçileri bu paylaşıma binlerce beğeni yaptılar ve fotoğrafa yorumlar yağdırdılar. Önümüzdeki günlerde ünlü oyuncunun başka resimler atıp atmayacağı ya da projeyle ilgili haberler verip ermeyeceği oldukça merak ediliyor.

Reklamlar
Ahmet Kural yeni projesi için imaj değiştirdi

365. Gün Notu ile İlişkisine Gönderme Yaptı

Ahmet Kural’ın işleri dışında aşk hayatı da oldukça ilgi görüyor. Sıla ile olan birliktelikleri herkes tarafından ilgiyle takip ediliyordu. Ancak ilişkileri oldukça olaylı bitti. Çiftin ayrılık haberi ve devamında gelişen olaylar gündemi epey meşgul etmişti. Ahmet Kural bu olaylı ilişki sonrasında aşka tekrar yelken açtı. Avukat olan Çağla Gizem Çelik ile birlikte olan Ahmet Kural özel yaşamıyla gündemden uzaktaydı. Çağla Gizem Çelik geçtiğimiz zamanlarda yaptığı paylaşımla Ahmet Kural ile olan aşklarını ortaya koydu. Yapılan paylaşımda sevgililer birinci senelerini kutluyorlardı. Yayınlanan fotoğrafta Çağla Gizem Çelik, Ahmet Kural’ı öpüyordu. Fotoğrafa 365. günümüz notu ekleyen Çelik yıldönümlerini bu şekilde ilan etti.

Ahmet Kural’ın Yeni Projesi İçin Yeni İmajı Sevenlerini Şaşırttı 2024
Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx