Haber

Aybike Esin Tumluer Neden Cinsiyet Değiştirdi ? Son Halini Görenler Şaştı Kaldı !

Reklamlar

Aybike Esin Tumluer Neden Cinsiyet Değiştirdi ? Bir dönem İlişki Durumu Karışık dizisiyle şöhret basamaklarını tırmanan Aybike Esin Tumluer, geçtiğimiz yıllarda cinsiyet değiştirmişti. İsmini Atlas Karan olarak değiştiren Aybike Esin Tumluer’in son halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor ve tanıyamıyor. İlişki Durumu Karışık dizisinde Gülendam rolünü canlandıran Aybike Esin Tumluer’in, 2017 senesinde cinsiyet değiştirmesi uzun bir süre gündeme bomba gibi düşmüştü.

Aybike Esin Tumluer Neden Cinsiyet Değiştirdi ?

Aybike Esin Tumluer Neden Cinsiyet Değiştirdi ? Cinsiyet değiştirme operasyonu sonrası ismini Atlas Karan Tumluer olarak değiştiren ünlü oyuncunun son görüntüsü sosyal medyada yayınlandı. Tiyatro sahnelerinde kendini gösteren Atlas Karan Tumluer’in son halini görenler gözlerine inanamadı.

Yeni hayatını verdiği pozları takipçileriyle paylaşan Atlas Karan Tumluer, son hali ve değişimiyle dikkat çekti. Birçok seveni ve takipçisi paylaşılan fotoğrafları gördükten sonra kendileri yorum yapmaktan alıkoyamadı. Çok şaşırdıklarını dile getiren takipçileri neden böyle birşey yaptığını dile getirdiklerinde sorduğu sorular Atlas Karan Tumluer tarafından yanıtsız kaldı.  

Reklamlar

Birçok Projede Rol Aldı

Aybike Esin Tumluer Neden Cinsiyet Değiştirdi ? 1988 doğumlu olan ünlü oyuncu yeni ismiyle Atlas Karan Tumluer; Hayati ve Diğerleri, İlişki Durumu Karışık, Ah Neriman ve Her Şey Yolunda Merkez gibi projelerde rol aldı. Atlas Karan Tumluer’in yeni görüntüleri sosyal medya platformu İnstagram’da magazin sayfaları ve birçok sayfada boy boy paylaşıldı.

Birçok takipçiden yorum alan Atlas Karan Tumluer şimdilerde ekranlarda bir projede yer alacak mı sorularını dile getiriyor. Şu anki görüntüsüyle Atlas Karan Tumluer’e birçok proje teklifi gittiği söyleniyor. Ünlü oyuncunun gelen teklifleri kabul edip etmeyeceği şimdilerde merak konusu. Sosyal medyada paylaştığı görüntülerle şimdilerde adını çok söz ettiren Atlas Karan Tumluer beğeni almasının yanı sıra birçok eleştiri de aldı.

 Aybike Esin Tumluer ismini Atlas Karan Tumluer yaptıktan sonra isminede birçok beğeninin yanı sıra birçok eleştiride geldi. Geçtiğimiz senelerde yine cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren Rüzgâr Erkoçlar, şimdilerde aldığı kötü ve olumsuz yorumlarla Atlas Karan Tumluer’e destek olacak mı merak ediliyor. Sosyal medya hesabından takipleşen iki ünlü oyuncu aynı kaderi paylaşıyor. 

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx