Magazin

Alara Bozbey ile Kubilay Aka sevgili mi?

Reklamlar

Alara Bozbey, 7 Aralık 1986 tarihinde Litvanya’da dünyaya gelmiştir. Annesi evlendikten sonra Türkiye’ye gelme kararı alan Alara Bozbey, Türk vatandaşlığı aldıktan sonra Aliona olan ismini Alara olarak değiştirme kararı almıştır. Ata Demirer’in eski sevgilisi olan Alara Bozbey, Çukur’un önemli oyuncularından birisi olan Kubilay Aka ile görülmüş ve sevgili oldukları düşünülmüştür. Alara Bozbey ile Kubilay Aka sevgili mi? Alara Bozbey ile Ata Demirer neden ayrıldı? Alara Bozbey kaç yaşında? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Alara Bozbey kimdir?

Alara Bozbey, 7 Aralık 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yaşamını İstanbul’a devam eden başarılı oyuncu aslen Litvanya’da doğmuştur. Başarılı ismin annesi Ukraynalı babası ise Litvanyalıdır. Anne ve babası 5 yaşında ayrılan oyuncunun asıl adı Alona’dır. Annesinin evlenmesinden sonra Türkiye’ye gelen başarılısın burada Türk vatandaşlığı aldıktan sonra Alara ismini seçmiştir.

Alara Bozbey ile Kubilay Aka sevgili mi?
Alara Bozbey ile Kubilay Aka sevgili mi?

6 yaşındayken Türkiye’ye gelen Alara Bozbey, genç yaşlı oyunculuk eğitimleri almış ve bu alanda ilerlemek için büyük çaba göstermiştir. Ekranları ilk defa 2004 yılında Yabancı Damat dizisiyle merhaba diyen Alara Bozbey, 2006 yılında Arka Sokaklar 2008 yılında ise Prenses Perfinya yapımında rol almıştır. 2010 yılında Karadağlar yapımında rol alan Alara Bozbey, 2015 yılında Gamsız Hayat yapımında Aslı karakterine hayat vermiş 2017 yılında ise Dolunay yapımında Demet karakteri ile ekran karşısına geçmiştir.

Reklamlar

Alara Bozbey kaç yaşında?

7 Aralık 1986 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu 35 yaşındadır.

Alara Bozbey aslen nereli?

7 Aralık 1986 tarihinde Litvanya’da dünyaya gelen oyuncunun annesi Ukraynalı babası ise Litvanyalıdır.

Alara Bozbey hangi burç?

7 Aralık 1986 tarihinde dünyaya gelen oyuncu yay burcudur.

Alara Bozbey boy ve kilo

Güzelliği ile dikkat çeken düzgün fiziği ile de bir hayli beğenilen Alara Bozbey, sosyal medyada da en çok takip edilen ünlüler arasında yer almaktadır. Başarılı oyuncu 1.74 boyunda 54 kilodur.

Reklamlar
Alara Bozbey ile Kubilay Aka sevgili mi?
Alara Bozbey ile Kubilay Aka sevgili mi?

Alara Bozbey mesleği

Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğu olan ilgisini yönlendiren ve eğitimler almaya başlayan Alara Bozbey, Türker İnanoğlu Vakfında oyunculuk eğitimleri alarak çalışmalara başlamıştır.

Alara Bozbey dizileri

Ekranlara ilk defa 2004 yılında Yabancı Damat dizisiyle merhaba diyen Alara Bozbey, 2006 yılında Arka Sokaklar 2008 yılında ise Prenses Perfinya yapımında rol almıştır. 2010 yılında Karadağlar yapımında rol alan Alara Bozbey, 2015 yılında Gamsız Hayat yapımında Aslı karakterine hayat vermiş 2017 yılında ise Dolunay yapımında Demet karakteri ile ekran karşısına geçmiştir.

  • 2004 Yabancı Damat
  • 2006 Arka Sokaklar
  • 2008 Prenses Perfinya
  • 2010 Karadağlar
  • 2015 Gamsız Hayat
  • 2017 Dolunay

Alara Bozbey yeni bir yapımda rol alacak mı?

Sosyal medya paylaşımları ile sık sık adından söz ettiren oyuncu Alara Bozbey, hakkında en çok merak edilen sorulardan birisi de yeni bir yapımda rol alıp almaması olmuştu. Güzelliği ile dikkat çeken Alara Bozbey’in yeni bir yapımda rol alıp almayacağına yazık ki bilinmiyor.

Alara Bozbey evli mi?

Yabancı Damat dizisi ile kariyerini başlatan ve pek çok yapımda rol alan Alara Bozbey, özel hayatı ile de en çok dikkat çeken isimlerden birisidir. Başarılı oyuncu Alara Bozbey evli değildir.

Alara Bozbey ve Kubilay Aka sevgili mi?

Aşk 101 dizisinde Kerem karakterine hayat veren Kubilay Aka, Ata Demirel’in eski sevgilisi olan Alara Bozbey ile görüntülenmesinin ardından en çok merak edilen sorulardan birisi de Alara Bozbey ile Kubilay Aka’nın ilişkisi oldu. Kubilay Aka ile Alara Bozbey birlikte görüntülenmiş olsa da arkadaş olduklarını dile getirdi.

Alara Bozbey ile Kubilay Aka sevgili mi?
Alara Bozbey ile Kubilay Aka sevgili mi?

Alara Bozbey İnstagram adresi

Son dönemlerde tarzında değişikliğe giden ve güzelliğini daha da ön plana çıkartan Alara Bozbey, Instagram hesabında paylaşımları ile Yeni tarzını gözler önüne serdi. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Alara Bozbey Instagram platformunda 102B takipçiye sahiptir.

Alara Bozbey İnstagram adresi https://www.instagram.com/alarabozbey/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Esra Kılıç aslen nereli? Esra Kılıç diziden ayrılıyor mu? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx