Magazin

Esra Kılıç aslen nereli? Esra Kılıç diziden ayrılıyor mu?

Reklamlar

Esra Kılıç, 12 Mart 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. ATV ekranlarında yayınlanan Destan dizisinde Mei-Jin karakterine hayat vermekte olan başarılı isim eşsiz oyunculuğu ve güzelliği ile sosyal medyada da kısa zamanda yükselen isimlerden birisi olmuştur. Esra Kılıç kaç yaşında? Esra Kılıç hangi dizilerde rol aldı? Esra Kılıç sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. 

Esra Kılıç kimdir?

Esra Kılıç, 12 Mart 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Saint Benoit Fransız Lisesi’nde eğitim gördükten sonra Mutfak Sanatları Akademisinde Profesyonel Aşçılık eğitimleri almaya başlayan Esra Kılıç, Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünden 2016 yılında mezun olmuştur. Saint Benoit Fransız Lisesi’nde eğitim gördüğü dönem içerisinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almaya başlayan Esra Kılıç, 2009 yılında dizi ve filmlerde rol almaya başlamıştır.

Esra Kılıç aslen nereli? Esra Kılıç diziden ayrılıyor mu?
Esra Kılıç aslen nereli? Esra Kılıç diziden ayrılıyor mu?

Ekranları ilk defa Uygun Adım Aşk yapımı ile merhaba diyen başarılı oyuncu burada Canan karakterini hayat vermiştir. Dönemin ünlü yapımlarından birisi olan 2013 ile 2014 yılları aralığında yayınlanan Çalıkuşu yapımında Nadide karakteri ile ekran karşısına çıkan Esra Kılıç, 2016 yılında Seviyor Sevmiyor yapımında Vera karakterini canlandırmıştır.

Reklamlar

2017 yılında sevilerek izlenen ve takip edilen içerde yapımında Fulya karakterini canlandıran Esra Kılıç, 2020 yılında Payitaht Abdülhamid yapımında Diana karakterine hayat vermiştir. 2021 yılından bu yana ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Destan dizisinde Çin prensesi ve Tegin hatunu olan Me-Jin karakterini hayat vermektedir.

Esra Kılıç kaç yaşında?

12 Mart 1991 tarihinde dünyaya gelen Esra Kılıç, 32 yaşındadır.

Esra Kılıç aslen nereli? Esra Kılıç diziden ayrılıyor mu?
Esra Kılıç aslen nereli? Esra Kılıç diziden ayrılıyor mu?

Esra Kılıç aslen nereli?

Başarılı oyuncu doğma büyüme İstanbulludur.

Esra Kılıç hangi burç?

12 Mart 1991 tarihinde dünyaya gelen ve güzelliği ile büyüleyen Esra Kılıç, balık burcudur.

Reklamlar

Esra Kılıç boy ve kilo

Destan dizisinde göstermiş olduğu üstün yeteneği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken sosyal medyada da kısa zamanda geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanılan Esra Kılıç, 1.68 boyunda 60 kilodur. 

Esra Kılıç mesleği

Saint Benoit Fransız Lisesinde eğitimini tamamladıktan sonra Mutfak Sanatları Akademisi’nde Profesyonel Aşçılık eğitimleri alan ve Beykent Üniversitesi’nde Oyunculuk bölümünden mezun olan başarılı isim lisede eğitim gördüğü zaman dilimi içerisinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Oyunculuk eğitimleri almıştır.

Esra Kılıç dizileri

Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa ayrı biri ilgisi olduğu bilinen Esra Kılıç, 2009 yılında Uygun Adım Aşk yapımında hayat verdiği Canan karakteri ile ilk dizi deneyimini yaşamış daha sonrasında 2013 ile 2014 yılları arasında yayınlanan Çalıkuşu yapımında Nadide karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu Seviyor Sevmiyor yapımında 2016 yılında Vera karakterine hayat verirken 2017 yılında İçeride dizisinin kadrosuna Fulya karakteri ile dahil olmuş ve burada hayat verdiği bu karakter ile yıldızını parlatmayı başarmıştır.

Başarıları ile kısa zamanda yükselen güzelliği ile de piyasada adından sıklıkla söz ettirmeye başlayan Esra Kılıç, 2020 yılında Payitaht Abdülhamid yapımında Diana karakterine hayat vermiştir. Sosyal medyada da geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanılan Esra Kılıç’ın şüphesiz bu kadar ünlü olmasındaki en büyük etken ise ATV ekranlarında yayınlanan Destan dizisinde hayat verdiği Mei-Jin karakteridir.

  • 2009 Uygun Adım Aşk
  • 2013-2014 Çalıkuşu
  • 2016 Seviyor Sevmiyor
  • 2017 İçerde
  • 2020 Payitaht Abdülhamid
  • 2021 Destan

Esra Kılıç Destan dizisinden ayrılıyor mu?

ATV ekranlarında 2021 yılında yayınlanmaya başlayan ve eski Türk tarihini konu alan Destan dizisinde Mei-Jin karakterine hayat vermekte olan Esra Kılıç, hakkında ortaya atılan diziden ayrılıyor iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır. Ancak son dönemlerde ortaya atılan iddialar doğrultusunda Edip Tepeli’nin başrol oynamış olduğu Batuga Tegin karakterinde yolların ayrılacağı ve ikinci sezonda Batuga Tegin karakterine Çukur dizisinin ünlü oyuncularından birisi olan Kubilay Aka’nın hayat vereceği konuşulmaktadır.

Esra Kılıç aslen nereli? Esra Kılıç diziden ayrılıyor mu?
Esra Kılıç aslen nereli? Esra Kılıç diziden ayrılıyor mu?

Esra Kılıç İçerde

2017 yılında dönemin ünlü yapımlarından birisi olan İçerde de hayat verdiği Fulya karakteri ile yıldızını parlatan Esra Kılıç, burada göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ve güzelliği ile fark edilmiş ve pek çok yapımdan teklif almaya başlamıştır.

Esra Kılıç Çalıkuşu

2009 yılında Uygun Adım Aşk isimli yapımda Canan karakterine hayat veren ve ilk oyunculuk deneyimini bu vasıta ile gerçekleştirilen Esra Kılıç, 2013 ile 2014 yılları arasında eski dönem bir diziyi andıran Çalıkuşu’nda Nadide karakterine hayat vermiştir.

Esra Kılıç sevgilisi var mı?

Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de kısa zamanda yükselen ve dizinin en sevilen karakterlerinden birisi haline gelen Esra Kılıç, hakkında takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise özel hayatı olmuştur. Başarılı ismi sosyal medya hesapları incelendiği zaman hayatında birisinin olmadığı görülmektedir

Esra Kılıç İnstagram adresi

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alan Esra Kılıç, sıklıkla destan dizisi setinden paylaşımlar yapmakta ve herkesin çokça sevdiği Çin prensesi Mei-jin karakteri hakkında da takipçileri ile bilgi paylaşmaktadır. Başarılı oyuncunun Instagram platformunda 99B takipçisi vardır.

Esra Kılıç İnstagram adresi https://www.instagram.com/kilicesra/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx