Magazin

Asena Keskinci estetik mi yaptırdı?

Reklamlar

Reyhan  Asena Keskinci 20 Eylül 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu dünyaya gözlerini İstanbul’da açmıştır. Kendisi oyunculuğa ise çok küçük yaşlarda başlamıştır. ‘Bez Bebek’ isimli televizyon dizisi ile ismini duyurmayı başarmıştır. Aynı zamanda 2009 senesinde Aslan Max ödüllerinde ‘En iyi çocuk oyuncu ödülü’nü almaya hak kazanmıştır.

2010 yılında ise TRT Kadın Ödülleri bünyesinde Yılın En İyi Çocuk Oyuncu Ödülüne layık görülmüştür. Genç yetenek günümüzde çok geniş kitleler tarafından takip edilmekte ve merak edilmektedir. Özellikle sır gibi sakladığı ilişki durumu da oldukça merak uyandırıp dikkat çekmektedir. Kendisi hakkında merak ettiğiniz her şeyin cevabı yazımızın devamında yer almaktadır. Keyifli okumalar..

Asena Keskinci estetik mi yaptırdı?
Asena Keskinci estetik mi yaptırdı?

Asena Keskinci kimdir?

Gerçek Adı Reyhan  Asena Keskinci
Doğum Tarihi: 20 Eylül 2001
Burcu: Başak
Doğum Yeri: İstanbul

Reyhan  Asena Keskinci 20 Eylül 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlarda oyunculuğa atılan ve ekranlar karşısında yer alan Keskinci, Bez Bebek dizisi ile kariyer basamaklarını tırmanmaya başlamıştır. Aynı zamanda kendisinin 2009-2010 yıllarında aldığı ödüller bulunmaktadır.

Reklamlar

İlk kez 2004 yılında Aliye ve Yadigar dizileri ile karşımıza çıkmıştır. Aynı zamanda birçok film ve reklam projesinde yer almıştır.

Lise eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamlarken, üniversite öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı  bünyesinde tamamlamıştır.

Asena Keskinci kaç yaşında?

 Asena Keskinci 20 Eylül 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Kendisi 2024 yılı itibariyle 23 yaşındadır.

Asena Keskinci estetik mi yaptırdı?
Asena Keskinci estetik mi yaptırdı?

Asena Keskinci aslen nereli?

Güzelliği ile birçok kişiyi kendisine hayran bırakan genç yetenek Keskinci’nin İstanbul’da doğduğu ve büyüdüğü bilinmekle beraber aslen nereli olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Reklamlar

Asena Keskinci burç?

Araştırmalarımız sonucunda güzel oyuncunun doğum gününün tam tarihi olmadığı görülmektedir. Bazı kaynaklarda 20 Eylül, bazı kaynaklarda ise 20 Nisan olarak yazılan doğum tarihinin netliği hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Asena Keskinci boy kilo?

Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Keskinci, fiziği ile de birçok kişinin ilgi odağı haline gelmiştir. Aleyna Keskinci 1,69 boyuna sahiptir fakat kilosu hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Tahminlere göre 52 kilogram ağırlığında olduğu söylenmektedir.

Asena Keskinci mesleği

Yıllardır televizyon ekranlarında yer alan ve büyük bir kesimin ilgi, beğeni ve sevgi ile takip ettiği genç yetenek aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.

Asena Keskinci estetik mi yaptırdı?
Asena Keskinci estetik mi yaptırdı?

Asena Keskinci oynadığı diziler

2004 tarihinde Yadigar isimli yapım ile ilk dizi deneyimini gerçekleştiren Asena Keskinci, 2005 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Aliye dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. 2005 ile 2007 yılları arasında Hırsız Polis yapımında Kiraz karakterine hayat veren Asena Keskinci, 2007 tarihinde ise Parmaklıklar Ardında yapımında yer almıştır. 2007 ile 2010 yılları arasında Bez Bebek dizisinde hayat verdiği Yağmur karakteri ile dikkat çeken başarılı isim, 2008 yılında Yol Arkadaşım dizisine dahil olmuştur. Başarılı oyuncu 2022 yılında Adı Sevgi dizisinde Gülendam karakterine hayat verirken aynı yıl içerisinde Ah Nerede yapıldı Burçak karakterini canlandırmıştır. Güzel oyuncunun yer aldığı diziler şu şekilde sıralanabilir;

 • 2004-Yadigar
 • 2005-Aliye
 • 2005-2007-Hırsız Polis
 • 2007-Parmaklıklar Ardında
 • 2007-2010-Bez Bebek
 • 2008-Yol Arkadaşım
 • 2010-2014-Köstebekgiller
 • 2012-Dedemin Dolabı
 • 2014-Bir Aşk Hikayesi
 • 2021-Masumiyet
 • 2022-Adı Sevgi
 • 2022-Ah Nerede

Asena Keskinci filmleri

Birçok dizi ve filmde yer alan güzel oyuncunun yer aldığı sinema projeleri şunlardır;

 • 2011-Aşk Tesadüfleri Sever
 • 2015-Köstebekgiller:Perili Orman
 • 2016-Köstebekgiller 2:Gölgenin Tılsımı 
 • 2018-Arapsaçı
 • 2018-Ahlat Ağacı
 • 2020-Keman Ağıtları

Ayrıca oynadığı reklam filmleri de şu şekildedir;

 • Sana Margarin
 • Pınar Sosis
 • Ford Focus
 • Defans-Eczacıbaşı

Asena Keskinci sevgilisi var mı?

Asena Keskinci’nin özel hayatı da oldukça merak edilen konular arasında yer almaktadır. İsmi rol arkadaşları ile de anılan Keskinci’nin ilişki durumu birçok kişi tarafından sıkça araştırılmaktadır. İsmi sevgilisi var gibi anılan Keskinci’nin yaptığı paylaşımlara bakıldığı zaman ilişkisinin olmadığı anlaşılıyor. Kendisi de bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadığı için şuan sevgilisinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Asena Keskinci estetik yaptırdı mı?

Takipçileri ve kendisini tanıyanlar tarafından Keskinci’nin estetik yaptırdığına dair birçok söylem olmuştur. Bu iddialara yanıt veren Asena ‘Güzelliğimi anne karnında yaptırdığım estetiklere borçluyum’ yanıtını vermiştir. Her ne kadar birçok kişi buna inanmasa bile güzel oyuncu estetik iddialarını reddetmiştir. Estetik iddiasının yanı sıra saç renginin doğal olup olmadığı da çok merak edilmektedir. Küçük yaşlarda ekran karşısına çıkan oyuncu küçük yaşlardan beri bu saç rengine sahip olduğunu ve gerçek saç renginin kızıl olduğunu belirtmiştir.

Asena Keskinci Instagram adresi

Güzel oyuncu sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer almaktadır. Instagram hesabında düzenli olarak fotoğraf ve story paylaşımı yapan Asena Keskinci bu platformda çok geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kendisinin Instagram hesabında 315B takipçisi bulunmaktadır. Kendisi ile 832 hesabı takip etmektedir. Merak edenler için aşağıya ekleyeceğimiz linkten profiline ulaşmanız mümkündür. 

Asena Keskinci Instagram adresi https://instagram.com/asenakeskinci?igshid=YmMyMTA2M2Y=

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? Hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx