Magazin

Asya Kasap Mert Doğan ile sevgili mi?

Reklamlar

Asya Kasap başarılı oyunculuğu ve performansı ile kısa sürede geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Büyük kitleler beraberlerinde büyük sorular ve meraklar da getirmiştir. Tüm bu soruları ve meraklarınızı yazımızın devamında cevapladık. Keyifli okumalar dileriz..

Asya Kasap kimdir?

Genç oyunculardan olan Asya Kasap 29 Eylül 2001’de İzmir’de doğdu. Eğitim hayatına doğduğu yer olan İzmir’de başlayıp ilkokulda oyunculuğa karşı ilgisinin olduğunu ve devamında lisede bu ilgi alanına gerçek bir iş olarak yaklaşıp profesyonel olarak yapmak istediğine karar verdi. Bunun neticesinde ilgi alanı olan oyunculuğunu geliştirebilmek için İzmir’den İstanbul’a geçerek oyunculuk hayatının ilk durağı olarak eğitimlerine odaklandı.

Oyunculuk eğitiminin 2017 yılında alan genç oyuncu eğitiminin ardından ilk kez ekranlara 2018 yılında  TRT’de yayınlanan bir Ege dizisini konu alan ‘Egenin Hamsisi’ dizisinde ‘İpek Parlak’ karakterini canlandırdı. Bu yapımda canlandırdığı karakter ile seyircinin dikkatini çeken güzel oyuncu hatırı sayılır bir hedef kitlesine ulaşarak güzel bir ivme ile oyunculuk hayatına başlamış oldu. Hayran kitlesinin çoğalması ile birlikte 2019 yılında yine insanları TV ekranlarına kilitleyen o dönemde ATV de yayınlanan ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisinde ‘Melek’ karakterine hayat verdi.

Reklamlar
Asya Kasap Mert Doğan ile sevgili mi?
Asya Kasap Mert Doğan ile sevgili mi?

2020 yılında ‘Saygı’ dizisindeki ‘Cemre’ karakterini canlandırdıktan sonra 2021 yılında Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı’nda oynayarak ‘Adelina’ karakterini canlandırdı. 13 Mart 2022 yılında yayın hayatına giren ‘Adı Sevgi’ dizisinde ‘Zeynep Aydan’ karakterini canlandıran Asya Kasap televizyon ekranlarına ara vermeden devam eden genç bir yetenek olarak oynadığı yapımda da seyircinin dikkatini çeken isimlerden olmayı başardı.

Kendisinin günümüzde İstanbul’da yaşamaya devam ettiği bilinmektedir. Kendisinin İzmir Güzeli Ajans’ a bağlı olarak çalıştığı bilinmektedir. Kendisinin sadece dizi oyunculuğu yapmakla kalmayacağını ve gelecek dönemlerde reklam, tiyatro oyunculuğu, sinema projesi gibi içeriklerle oyunculuk hayatını çeşitlendirmeyi düşündüğünü biliyoruz. 

Asya Kasap nereli?

Kendisinin İzmir de doğduğu bilinmektedir.

Asya Kasap kaç yaşında?

29 Eylül 2001 de doğmuş olan genç oyuncunun 20 yaşında olduğu bilinmektedir.

Reklamlar

Asya Kasap hangi burç?

29 Eylül 2001 doğumlu olması sebebi ile kendisi Terazi burcu olarak geçmektedir.

Asya Kasap boy kilo?

Minyon görüntüsü ile dikkat çeken Kasap 1,58 boyunda ve  44 kilogramdır.

Asya Kasap sevgilisi?

Asya Kasap’ın sevgilisi olup olmadığı yapılan araştırmalar sonucunda kendisinin de beyanı ya da magazine fotoğrafları düşmediği için bilinmemektedir. Kendisinin sevgilisinin olmadığı yönünde bir duyum almış olsak ta olduğu zaman basın tarafından takipçilerine haber vereceğiz. 

Asya Kasap Mert Doğan ile sevgili mi?
Asya Kasap Mert Doğan ile sevgili mi?

Asya Kasap Mert Doğan ilişkisi?

31 Mart 2022 Tarihinde ATV ekranlarında izleyiciye sunulan ‘Adı Sevgi’ dizisinde Asya Kasap’ın okumak isteyen zeki bir lise öğrencisini canlandırdığı ‘Zeynep’ karakteri ve ona takıntılı zengin olan ‘Volkan’ karakterine hayat veren Mert Doğan ile bu yapımda bir araya gelmişlerdi. Dizinin konusu anlaşıldığı üzere fakir ve zengin gibi temel çatışmalardan yola çıkıyor. Filmin başında idealist bir öğretmenin ve evlenmek istemeyen fakir ailenin kızı olan Zeynep’e umut ışığı olmaya çalışması toplumla mücadelesi konu alınmaktadır. 

Varlıklı ailenin umursamaz ve Zeynep’ e takıntılı olan Volkan karakterinin Zeynep’in rızası bile olmadan evlenip okumasına gerek olmadığını onun eşi olarak mutlu olacağını düşünen hastalıklı bir zihniyetle Zeynep’in hayatını istediği gibi  yaşamasına engel olan bir konu işlenmektedir.. Tv ekranlarına bomba gibi düşen bu yapımda bu çarpık zihniyeti çok iyi bir şekilde seyirciye yansıtan Mert Doğan ve toplumumuzda mağdur edilen genç kızların bir yansıması olarak görebileceğimiz ailesi ve çevresi tarafından baskılanan genç bir kızı canlandıran Kasap’ ın bu yapımda oyunculuklarını konuşturduklarını söyleyebiliriz. 

Asya Kasap mesleği

Kendisinin İstanbul’da Oyunculuk kariyerine devam ettiği ve şu ana kadar televizyon yapımlarında oynadığı bilinmektedir.

Asya Kasap Mert Doğan ile sevgili mi?
Asya Kasap Mert Doğan ile sevgili mi?

Asya Kasap dizileri

2020 yılında ‘Saygı’ dizisindeki ‘Cemre’ karakterini canlandırdıktan sonra 2021 yılında Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı’nda oynayarak ‘Adelina’ karakterini canlandırdı. 13 Mart 2022 yılında yayın hayatına giren ‘Adı Sevgi’ dizisinde ‘Zeynep Aydan’ karakterini canlandıran Kasap televizyon ekranlarına ara vermeden devam eden genç bir yetenek olarak oynadığı yapımda da seyircinin dikkatini çeken isimlerden olmayı başardı.

  • Adı Sevgi ( Zeynep, TV Dizisi 2022 )
  • Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı ( Adelina, TV Dizisi 2021)
  • Saygı ( Cemre, TV Dizisi 2020 )
  • Sen Anlat Karadeniz ( Melek, 2019 )
  • Ege’nin Hamsisi ( İpek Parlak, 2018 )

Asya Kasap i̇nstagram adresi

Güzel oyuncu Kasap i̇nstagram platformunu aktif bir şekilde kullanan ünlüler arasında yer almaktadır. Kendisinin i̇nstagram hesabında 81.7K takipçisi bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten profiline ulaşmanız mümkündür.

Asya Kasap Instagram adresi https://www.instagram.com/asyaakasap/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? Hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx