Magazin

Ayhan Tarakçı kimdir?

Reklamlar

Sosyal medya dünyasının trend isimlerinden birisi olan Ayhan Tarakçı, İnstagram ve Youtube platformunda geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor. Ürettiği içerikler sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça sevilen isimler arasında hızla yükselen ve başa gelen Ayhan Tarakçı’nın takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında arama motorlarında merak ettikleri detayları aramaya başladılar.

Sosyal medya fenomeni Ayhan Tarakçı kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Ayhan Tarakçı kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Ne kadar kazanıyor?
Ayhan Tarakçı kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Ne kadar kazanıyor?

Ayhan Tarakçı kimdir?

YouTube dünyasının popüler içerik üreticilerinden olan Ayhan Tarakçı savunma sanayi ve bilim videoları paylaşarak geniş hayran kitlelerini ulaşmaya devam ediyor. Sosyal medya dünyasının başarılı içerik üreticilerinden birisi haline gelen Tarakçı 1982 tarihinde Düzce’de dünyaya geldi. İlk ve orta öğretmenin ardından Düzce Anadolu Öğretmen lisesinden mezun olan sosyal medya fenomeni Boğaziçi Üniversitesi okul öncesi eğitim bölümünü kazanarak Üniversite Eğitimini burada tamamladı.

Reklamlar

Daha sonrasında Türkiye’nin savunma ve havacılık dergisi olan MSI de muhabirlik yaptı. 2017 yılında Doğuş üniversitesi çocuk gelişimi bölümünün öğretim görevlisi olarak görev yapmaya devam etmektedir. Savunma ve sanayi olan merakı ile de bilinen sosyal medya fenomeni isim 2014 yılından bu yana YouTube platformunda teknoloji odaklı içerikler üreterek sosyal medya kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. ürettiği içerikler ile hayran kitlelerini günden güne genişletmeye devam eden Tarakçı bu konudaki ilgisi ve merakı ile da şaşırtmaya devam ediyor.

Ayhan Tarakçı kaç yaşında?

Başarısı ile kısa zaman içerisinde hızla yükselen sosyal medya fenomeninin takipçileri sık sık arama motorlarında Tarakçı’nın yaşını sorar hale geldiler. Bizler siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. 1982 tarihinde dünyaya gelen başarılı isim 39 yaşında.

Ayhan Tarakçı aslen nereli?

Başarılı oyuncunun ne yazık ki aslen nereli olduğu bilgisine sahip olamadığımız için şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Ayhan Tarakçı hangi burç?

Ayhan Tarakçı hangi burç

Başarılı oyuncunun ne yazık ki doğum tarihi bilgisine tam olarak sahip olmadığımız için şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar

Ayhan Tarakçı’nın boyu ve kilosu?

Başarısı ile büyüleyen sosyal medya fenomeni fenomen, bir çok gencin idolü aline gelen Tarakçı’nın boyu ve kilosu merak konusu oldu. Boy ve kilo bilgisine sahip olamadığımız için şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Ayhan Tarakçı Biyografi 

1982 tarihinde dünyaya gelen Ayhan Tarakçı, başarıları ile kısa sürede yükselen isimlerden birisi olmuştur. Boğaziçi Üniversitesinden mezun olan başarılı isim, bir süre öğretmenlik yapmıştır. MSI dergisinde bir yıl boyunca editörlük yapmıştır.  Başarılı isim sosyal medya dünyasına adım attığından bu yana büyük başarılar elde etmiş, İnstagram ve Youtube platformunda geniş kitleler tarafından takip edilmiştir.

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Başarılı oyuncunun gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Ayhan Tarakçı kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Ne kadar kazanıyor?
Ayhan Tarakçı kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Ne kadar kazanıyor?

Ayhan Tarakçı ne kadar kazanıyor?

Sizler için bu konuyu detaylıca araştırmamıza rağmen kayda değer bilgiler bulamadık. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Sosyal medya hesapları

Asıl çıkışını yakaladığı Youtube platformu ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşan Tarakçı’nın bu platformda 509B aboneye ulaştı. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Tarakçı’nın İnstagram da ise 28.1B takipçiye sahip.

Ayhan Tarakçı İnstagram

İnstagram platformunda da üretmiş olduğu eşsiz içerikleri ile kısa zamanda fenomen haline gelen Ayhan Tarakçı, bu platformda 28.1B takipçiye ulaşmıştır.

Ayhan Tarakçı Youtube 

11 Ekim 2014 tarihinde Youtube platformuna adım atan başarılı isim bu platformda yer almasını şöyle açıkladı: “2012 yılında Blogger olarak yayıncılık hayatıma başladım. Bugün ise donanım ve yazılım dışında teknoloji tarihi, askeri endüstri, popüler bilim ve kültür içerikli videolar yayınlıyorum.” Başarılı ismin bu platformda 509B abonesi vardır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ayda Kutay kimdir? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx