Magazin

Ayşegül Ak Kimdir?

Reklamlar

Ayşegül Ak 32 yaşında sosyal medya fenomeni aynı zamanda Matematik Öğretmeni olan başarılı isimdir. İki tane instagram sayfası vardır. Birisi stilimist kendi sayfasıdır. Diğer sayfası ise shoppingbystilimist şeklinde olan alışveriş önerilerinin yer aldığı sayfadır. İki sayfasının da çok sayıda takipçisi vardır.

Sevimli tavırları ve güzel stilli ile çok ilgi çekmektedir. Ayşegül Ak’ın yaşı, boyu, kilosu, eğitimi, burcu, ınstagram, ınfluencer olması ve hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Ayşegül Ak Kaç Yaşında?

Ayşegül Ak 2020 itibari ile 32 yaşındadır.

Reklamlar
Ayşegül Ak
Ayşegül Ak

Ayşegül Ak’ın Boyu

Ayşegük Ak’ın boyu 1.70 cm’dir.

Ayşegül Ak’ın Kilosu

Ayşegül Ak’ın kilosu 58’dir.

Ayşegül Ak Hangi Burçtur?

Ayşegül Ak Balık burcudur.

Ayşegül Ak Eğitimi

Ayşegül Ak Gazi Üniversitesi Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden mezundur.

Reklamlar

Ayşegül Ak Evli Mi?

2017 yılının Temmuz Ayında Yunanistan’da evlenmiştir. Eşi Murathan ile sosyal medyada tanışmışlar ve çok aşık olmuşlardır. Hala da birbirlerine olan sevgileri dikkatleri üzerlerine çekmektedir. Hayatına anlam katan birisinin olmasını istediğini ve bunun eşi ile gerçek olduğunu her gün daha da aşık olduğunu söylemektedir.

Ayşegül Ak
Ayşegül Ak

Ayşegül Ak Mesleği

 Ayşegül Ak Matematik Öğretmenidir. Devlette bir lisede 7 yıldır matematik öğretmenliği yapmaktadır. Öğretmenliğin sırrının sabır olduğunu, öğrenciler derste telefonlar ile ilgilendiklerinde onları sınıfta tutmaya çalışmak gerektiğinin ve bunun oldukça zor ve sabır işi olduğunu söylemektedir. Sanılanın aksine çok zor bir meslek olduğunu bu çağın çocukları ile oldukça zor olduğunu söylemektedir. Sadece yaz tatilinin olduğu için bu mesleğin güzel görüldüğünü ancak bu mesleğin çok kutsal ve önemli bir meslek olduğunu gençlerin geleceğini öğretmenlerin şekillendirdiğini de ekliyor.

Ayşegül Ak
Ayşegül Ak

Ayşegül Ak Hakkında

Ayşegül Ak balık burcu olduğu için modunun çok kolay düştüğünü ancak bunu eşinden sonra biraz aştığını kendini mutlu eden şeyleri yaptığını söylüyor.

Ayşegül Ak yaz tatilinde kışın biriktiği paralar ile gezdiğini arkadaşları ile vakit geçirdiğini, bol bol uyuyup, tv izlediğini bazen de boş boş oturduğunu kışın bunlara vakit bulamadığını söylemektedir.

Ayeşgül Ak’ın sevdiği dizilerden biri the society çok sürükleyici olduğunu 2 günde bir sezonu bitirdiğini söylüyor. The 100 isimli diziyi de izlediğini ve akıcı olduğunu söylemektedir. Cehennem isimli filmi soluksuz izlediğini, arınma gecesi filmini sevdiğini, you isimli diziyi de çok sevdiğini belirtiyor.

Yerli filmlerden ise Aykut Enişte filminde bol bol güldüğünü, öteki taraf filmini çok sevdiğini, bizim için şampiyon isimli filmi ise çok beğenip ağlayarak izlediğini söylüyor.

Ayşegül Ak Instagram

Ayşegül Ak’ın instagram hesabının adı stilimist şeklindedir. Hesabının 180 bin takipçisi vardır. Aynı zamanda bir de mağazalarda gezerken gördüğü indirimleri paylaştığı alışveriş önerilerinin yer aldığı shoppingbystilimist isimli instagram sayfası vardır. Bu sayfa sayesinden kendi sayfasının da takipçi sayısının arttığını söylüyor. Bu hesabının 346 bin takipçisi vardır. Fotoğraflarını lightroom programını kullanarak editlediğini söylemektedir.

Ayşegül Ak Influencer Olmak İsteyenlere Tavsiyeler

Ayşegül Ak bu işe seviyorsanız girmek gerektiğini para kazanmak için girilirse yeterince verimli olunamayacağını söylüyor. Üniversitedeyken her gün kombin yapıp facebook’a yüklediğini sonrasında instagrama geçmiş profesyonel makine alıp blog açtığını söylüyor.

Instagrama fotoğraf makinesi ile günlük kombinlerini çekip attığını ve kendisine çok iyi geldiğini söylüyor. 10-15 bin civarı takipçisi varken iphone alıp kombinlerini takipçileri ile paylaşmaya devam etmiştir. Her gün 5 bin artarak takipçi sayısının birden yükseldiğini söylemektedir. Sonrasında reklam teklifleri de gelmeye başlamıştır. 8 yıllık emeğinin karşılığında. İşinizi iyi yaparsanız para da kazanabilirsiniz diyor.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx