Magazin

Ayşegül Coşkun bakım kiminle evli? Ayşegül Coşkun kızı!

Reklamlar

Ayşegül Coşkun, 17 Haziran 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yaşamını hala İstanbul’da devam eden başarılı şarkıcı oyuncu ve söz yazarı olan Ayşegül Coşkun 37 yaşındadır. Özel hayatı ve şarkıları ile sık sık gündem olan Ayşegül Coşkun hakkında pek çok detay merak edilmektedir. Ayşegül Coşkun kiminle evli? Ayşegül Coşkun çocuğu var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Ayşegül Coşkun kimdir?

Ayşegül Coşkun, 17 Haziran 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yaşamın hala İstanbul’da devam etmekte olan başarılı şarkıcı isim aslen Erzincanlıdır. Küçük yaştan itibaren müziğin içinde büyüyen Ayşegül Coşkun’un babası nefesli çalgılar çalarak kızına da müzik tutkusunu aşılamıştır. Eğitimi boyunca okul bandolarında rol almış ancak ailesinin ısrarı üzerine Atatürk Üniversitesi’nde işletme eğitimi görmüştür.

1 yıl boyunca muhasebeci olarak çalıştıktan sonra hayallerinin peşinden gitmeye karar veren Ayşegül Coşkun gitar ve piyano eğitimleri almış dans ve şarkı söylemeye başlamıştır. 2014 yılında çıkarmış olduğu “Gerçeğim Seninle” ses kaydı ile ilk klipini piyasaya süren Ayşegül Coşkun daha sonrasında “Vur Dizine” “Duvardaki Gülüşler” “Deniz Ol Gel” ve “Liman” çalışmalarını piyasaya kazandırmıştır. 2019 yılında İran’da ün kazanmaya başlayan Ayşegül Coşkun oyunculuğu ile ses getirmiştir. İran’ın 2019 yılında çıkan en çok hasılat yapan Motreb filminde Nazan karakteri için 2 ay boyunca Farsça öğrenen ve film için şarkılar yazan Ayşegül Coşkun aynı zamanda İspanyolca ve Yunancada şarkılar söylemektedir. 

Reklamlar
Ayşegül Coşkun bakım kiminle evli? Ayşegül Coşkun kızı!
Ayşegül Coşkun bakım kiminle evli? Ayşegül Coşkun kızı!

Ayşegül Coşkun kaç yaşında?

Yaşamını hala İstanbul’da devam eden başarılı şarkıcı oyuncu ve söz yazarı olan Ayşegül Coşkun 37 yaşındadır. 

Ayşegül Coşkun aslen nereli?

Ayşegül Coşkun 17 Haziran 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yaşamın hala İstanbul’da devam etmekte olan başarılı şarkıcı isim aslen Erzincanlıdır.

Ayşegül Coşkun hangi burç?

17 Haziran 1985 tarihinde dünyaya gelen Ayşegül Coşkun ikizler burcudur.

Ayşegül Coşkun boy ve kilo

Güzelliğinin yanı sıra katılmış olduğu filmlerde ve söylemiş olduğu şarkılarda eşsiz duyguları canlandıran Ayşegül Coşkun fiziği ile de beğenilen isimlerden birisi olmaktadır. Başarılı oyuncu şarkıcı ve söz yazarı Ayşegül Coşkun 1.71 boyunda 58 kilodur.

Reklamlar

Ayşegül Coşkun mesleği

Atatürk Üniversitesi işletme bölümünden mezun olduktan sonra hayallerinin peşinde gitmeye karar veren Ayşegül Coşkun dans şan ve piyano eğitimleri almaya başlamıştır.

Ayşegül Coşkun şarkıları

2014 yılında çıkarmış olduğu “Gerçeğim Seninle” ses kaydı ile ilk klipini piyasaya süren Ayşegül Coşkun daha sonrasında       “Vur Dizine” “Duvardaki Gülüşler” “Deniz Ol Gel” ve “Liman” çalışmalarını piyasaya kazandırmıştır.

 • 2014 Gerçeğim Seninle
 • 2015 Cuk
 • 2017 Vur Dizine
 • 2017 Duvardaki Gülüşler
 • 2018 Liman
 • 2019 Deniz Ol Gel
 • 2019 İlahi Kader
 • 2020 Söz Verdim -Ah Benim Canım

                                      -Söz Verdim

                                      -Gelevera Deresi

                                      -Ah Benim Canım

 • 2021 Mahvola
 • 2021 Reyhan
Ayşegül Coşkun bakım kiminle evli? Ayşegül Coşkun kızı!
Ayşegül Coşkun bakım kiminle evli? Ayşegül Coşkun kızı!

Filmleri

2019 yılında İran’da ün kazanmaya başlayan Ayşegül Coşkun oyunculuğu ile ses getirmiştir. İran’ın 2019 yılında çıkan en çok hasılat yapan Motreb filminde Nazan karakteri için 2 ay boyunca Farsça öğrenen ve film için şarkılar yazan Ayşegül Coşkun, daha sonra Made In İran yapımında rol almıştır.

 • 2019 Motreb 
 • 2021 Made İn İran

Ayşegül Coşkun Liman

Vaktiyle az buz yanılmadım
Gözlerine inanıp nasıl kandım?
Haliyle tabi akıl bırakmadın
Bile bile nasıl bağlandım

Ayşegül Coşkun Deniz Ol Gel

Seni kimse benim kadar
Sevmeyecek haberin mi var?
Zaten herkes bir ayar
Kalmadı benim gibi ya

Ayşegül Coşkun evli mi?

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Ayşegül Coşkun evlidir. Rıza Orman ile evlenen başarılı sosyal medya fenomeni Ayşegül Coşkun’un bu evlilikten birde kızı dünyaya gelmiştir.

Ayşegül Coşkun kiminle evli?

2014 yılında çıkarmış olduğu gerçeğim seninle ses kaydı ile ilk klipini piyasaya süren Ayşegül Coşkun daha sonrasında vur dizine duvardaki gülüşler Deniz ol gel ve liman çalışmalarını piyasaya kazandırmıştır. 2019 yılında İran’da ün kazanmaya başlayan Ayşegül Coşkun, Rıza Orman ile evlidir.

Ayşegül Coşkun çocuğu var mı?

Rıza Orman ile evli olan oyuncu, sanatçı, söz yazarı Ayşegül Coşkun’un bu mutlu evliliğinden birde kızı dünyaya gelmiştir.

Ayşegül Coşkun bakım kiminle evli? Ayşegül Coşkun kızı!
Ayşegül Coşkun bakım kiminle evli? Ayşegül Coşkun kızı!

Ayşegül Coşkun Instagram adresi

Başarılı şarkıcı oyuncu ve söz yazarı olan Ayşegül Coşkun, sosyal medya platformlarını da aktif olarak kullanmaktadır. Özellikle ailesi ile birlikte paylaşımlarına devam eden ünlü isimin Instagram platformunda 683B takipçisi bulunmaktadır.

Ayşegül Coşkun Instagram adresi https://www.instagram.com/aysegulcoskun/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? Hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx