Magazin

Azad Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Reklamlar

Azad Yılmaz son zamanlarda sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri çeken genç iş adamıdır. En çok da lüks yaşam tarzı ile ilgileri çekmiş ve sıkça internet dünyasında en fazla merak edilen isimler arasında yer almıştır. Yazımızda Azad Yılmaz Ulusoy’un sahibi mi, aslen nereli evli mi, kaç yaşında ne iş yapıyor gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

Azad Yılmaz Hakkında Merak Edilenler
Azad Yılmaz Hakkında Merak Edilenler

Azad Yılmaz Hakkında Merak Edilenler

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı isimlerden birisi olan Azad Yılmaz, 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslan Samsunlu olan başarılı iş adamı 41 yaşındadır. Paylaşımları ile kısa sürede sevilerek takip edilen isimlerden birisi haline gelen Azad Yılmaz, iş hayatının dışında fenomen kimliği ile de tanınmaktadır. Araç alım satım işi yaptığı bilinen başarılı isim yalnızca otomotiv sektöründe değil künefe işi ile de uğraştıklarını dile getirmiştir.

Künenfes adlı künefe tatlı markasının sahibi olan Azad Yılmaz, birçok ünlü ile de dosttur. Eğlenceli hayatı ve paylaşımları ile tanınan Azad Yılmaz yurtdışı seyahatlerini, lüks mekanları de pahalı otomobilleri ile tanınmaktadır. Instagram platformunda 1M  takipçiye ulaşan başarılı isim özel hayatı ile de bir hayli merak edilmektedir. Başarılı ismini takipçileri sıklıkla evli olup olmadığını sormuşlardır. Başarılı fenomen evli değildir ancak son zamanlarda ismini gizlediği sarışın bir bayanla görünmektedir.

Reklamlar

Azad Yılmaz Kaç Yaşındadır?

Azad Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşındadır? 2023 azad yılmaz

Azad Yılmaz 6 mayıs 1982 yılında Samsun’da dünyaya gelmiştir. 41 yaşındadır.

Azad Yılmaz Aslen Nereli?

Azad Yılmaz Nereli?

Azad Yılmaz aslen Samsunludur.

Azad Yılmaz’ın Boyu

Azad Yılmaz’ın boyu 1.72 cm’dir.

Azad Yılmaz’ın Kilosu

Azad Yılmaz 67 kilodur.

Reklamlar
Azad Yılmaz
Azad Yılmaz

Azad Yılmaz Youtube

Azad Yılmaz iş hayatı dışında eğlenceli hayatını paylaştığını sosyal medya hesaplarında fenomen olmuştur. Fenomen kimliği ile tanınmaktadır. Gittiği yerler yaşam tarzı ile otomobiller, yatlar, havuzlar, yurt dışı seyahatleri, lüks villalar, vakit geçirdiği lüks mekanlar ile hayatı ve yaşamayı seven birisi olarak yorumlanmaktadır.

Azad Yılmaz Youtube de Bana Euro Verin La, İstanbul Manzarası, Azad Yılmazın Sofrası, İçermisiniz, Viski İle El Yıkıyor, İşimizin Başındayız, Şaka Değil Gerçek ve Doktor gibi videolar paylamıştır. Videolar çok sayıda izlenme seviyesine kısa bir zamanda ulaşmıştır. Çok fazla takip edilse de çok seveni ilgi ile içeriklerini bekleyeni olsa da ciddi anlamda eleştirilere de maruz kalmaktadır.

Azad Yılmaz daha çok damar tarzında şarkılar dinlemekte ve bu şarkıların eşliğinde içinden geldiği gibi konuşan konuşmaktadır ve bu çok sevilmektedir. Kendisi hakkında çıkan bazı kötü dedikodular sebebiyle ”Ben Geldim (Dedikodular çıkmış çıkaranın..)” adlı videosu 700.000 üzerinde görüntüleme almıştır. Azad Yılmaz’ın doğum gününde 6 Mayıs 2019 tarihinde Ahmet Selçuk İlkan, Alişan, Buse Tektaş, Ersan Er ve Ümit Özay gibi isimlerle doğum gününü kutladığını gösteren bir video yayınlamıştır.

Azad Yılmaz YouTube ve İnstagram gibi sosyal medya platformlarında daha yeni yeni tanınmaya başladığı zamanlarda iş kariyerine araba alım satımı ile içerik üreterek başlamıştır. Lüks araçların alım ve satım işlerini yapmaktadır. Bir videosunda, “Arkadaşlar herkese hayırlı işler, otomobil işine girdim. Lüks araç alımı, satımı her şey var. Parada sıkıntı yok. Limit yok. Araç alım satım işine girdik. Lüks araç satan, alacak olan arkadaşlarım bana ulaşsın. Biz de değerlendirebiliriz arabalarınızı. Artık otomotiv sektörüne de el attım. Desteklerinizi bekliyorum. Hepinizde teşekkür ederim. Yeni araçlarınızın satışı, alışı hiç limit yok. Uçak mı satıyorsun? Gel yine ben alacağım. Problem yok. Allah’a emanet olun” demiştir.

Takipçilerinin bazılar paylaştığı resim ve videolara olumsuz tepkiler verse de ciddi bir hayran kitlesi vardır. İnstagram hesabında 2023 itibariyle 1.1 milyon takipçisi vardır. Youtube kanalının ismi ise Azad Yılmaz şeklindedir kanalının 121 bin civarı abonesi vardır.

Azad Yılmaz
Azad Yılmaz

Azad Yılmaz’ın Kariyeri

Azad Yılmaz yaptığı bir paylaşımda, otomobil işine girdiğini, Lüks araç alımı, satımı yaptığını söylemiştir. İş hayatını sadece otomotiv akım satımı yaparak sürdürmediği de bellidir. Birçok kaynakta Lukoil ve Ulusoy Turizm gibi şirketlerinin sahibi olduğu söylenmektedir. Ancak bu konuyla ilgili kendisinin net bir açıklaması yoktur.

Bir canlı yayına katılmış ve Künefe işi ile uğraştığını açıklamıştır. Ayda 3, 4 Milyon Künefeyi Türkiye içinde sattıklarını söylemiştir. Aynı zaman künefeyi tanıttıklarını ve dünyanın birçok ülkesine satış yaparak dünyaya duyurduklarını söylemiştir. Sahibi olduğu markanın ismi ise Künenfes’tir. Azad Yılmaz, Künenfes markasının tüm ürünlerinin Metro, BİM ve Migros marketlerinin reyonlarında satıldığını belirtmiştir.

Künenfes isimli künefe tatlısı markasının sahibidir. Künenfes ürünleri BİM, Metro ve Migros marketlerinin reyonlarında satıldığı yakın dönemde hizmete başlayan Künenfes’in yaklaşık 40 ülkeye ihraç edilerek başarıya ulaştığı görülmüştür.

Azad Yılmaz’ın Ulusoy Turizm firmasının sahibi olduğu yönünde söylentiler vardır. 1937 yılında kurulan ve 80 yıldır faaliyet gösteren Ulusoy firmasının sahibi olup olmadığı hakkında kesin ve net bir bilgi yoktur. Petrol Firması olan ”Lukoil” firmasının da sahibi olduğu söylentiler arasındadır. Bu konuda da kendisinin net bir açıklaması yoktur.

Azad Yılmaz gezmek için Bartın’a gittiğinde Erdem Tabakoğlu’nun kendisine sorduğu soruları yanıtlamış ve kendisi hakkında bazı detaylar verdi. Memleketinin Samsun olduğunu söylemiştir, Kıbrıs’ta kumar oynamaya gittiğini ve Ziynet Sali ile birlikte doğum gününü kutladığını dile getirmiştir. Uçaktan indiğinde bir videoda 150 bin üzerinde izlenme olduğunu görünce sosyal medya üzerinden videoları yayınlamaya başlamıştır. Galeri işi yaptığını ve sigorta işi ile uğraştığını da eklemiştir.

Azad Yılmaz ne iş yapıyor?
Azad Yılmaz ne iş yapıyor?

Azad Yılmaz ne iş yapıyor?

Azad Yılmaz, iş hayatının dışında fenomen kimliği ile de tanınmaktadır. Araç alım satım işi yaptığı bilinen başarılı isim yalnızca otomotiv sektöründe değil künefe işi ile de uğraştıklarını dile getirmiştir. Künenfes adlı künefe tatlı markasının sahibi olan Azad Yılmaz hakkında ortaya atılan bir diğer iddia ise Lukoil ve Ulusoy Turizm’in sahibi olduğudur.

Azad Yılmaz’ın Mısır Tatili Videosu

Azad Yılmaz – Mısır’da Tatilde (Yok Böyle Bir Makara)

Azad Yılmaz Evli Mi?

Azad Yılmaz bir paylaşımında “düşünüyorum bulamıyorum, ben bu zamana kadar niye evlenmedim diye” açıklamasıyla bekar olduğunu söylemektedir. Özel hayatı ve kendisi hakkında hiç bir bilgi paylaşmamaktadır. Ne sosyal medya hesaplarında, ne magazin dünyasında ne de haber dünyasında hakkında bir röportaj bulunmamaktadır. En kısa süre de kendisi ile bir röportaj yapılması ve hakkında bilinmeyenleri daha detaylı anlatmasını bütün takipçileri merakla beklemektedir.

Bu yazımızda sizlere Azad Yılmaz kimdir, evli midir, ne iş yapıyor, kaç yaşında, nerelidir gibi sorularınıza yanıt bulduk. Yazımızı beğendiyseniz Danla Bilic Kimdir? adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bizi Instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz: begonyakadin

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx