Magazin

Begüm Çağla Taşkın kimdir? Evli mi? Çok Güzel Hareketler Bunlar

Reklamlar

Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin kadrosunda yer alan Begüm Çağla Taşkın başarılı oyunculuğunun yanı sıra sempatik tavırları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Başarılı oyunculuğu ile oldukça sevilen Begüm Çağla Taşkın, sosyal medyada da trend haline geldi. Başarılı oyuncunun hayranları güzel Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu hakkında sıkı bir araştırmaya giriştiler.

Begüm Çağla Taşkın kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Begüm Çağla Taşkın kimdir?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların beğenilen isimlerinden birisi olan Begüm Çağla Taşkın ile bugünkü fenomen listemize devam ediyoruz. Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncularından birisi olan Begüm Çağla göstermiş olduğu yetenekleri ve yazmış olduğu skeçler ile hem sosyal medyada hem de ekranlarda büyük ilgi gördü. 15 Ağustos 1987 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu İzmir Ekonomi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra hayallerinin peşinden gitmeye karar vererek oyuncu olmaya karar vermiştir.

Reklamlar

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri alan başarılı isim 2013 yılında Ziverbey Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Ekranlara ilk defa Çilek Zamanı dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni isim daha sonrasında Eleni ve Evelina sinema filmlerinde rol almış, asıl çıkışını ise 2018 yılında ekranlara gelen Jet Sosyete dizisi ile yapmıştır. Eşsiz bir mizah anlayışı olan başarılı isim daha sonrasında BKM mutfak ekibine dahil olmaya karar vermiş Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bünyesinde oyuncu olarak yer almıştır.

Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu Begüm Çağla Taşkın kimdir?
Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu Begüm Çağla Taşkın kimdir?

Begüm Çağla Taşkın kaç yaşında?

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu İnstagram paylaşımları ile de adından sıkça söz ettiremeye başladı. Fenomen haline gelen Çağla Taşkın’ın takipçilerinin en çok merak ettiği konu ise oyuncunun yaşı oldu. Bizler sizin için araştırdık bulduk 15 Ağustos 1987 tarihinde dünyaya gelen fenomen oyuncu 33 yaşında.

Begüm Çağla Taşkın aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler de takipçilerimizin istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni isim aslen Bursalı.

Begüm Çağla Taşkın hangi burç?

15 Ağustos 1987 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Çağla Taşkın’ın burcu oldu. 15 Ağustos 1987 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Aslan burcudur.

Reklamlar

Begüm Çağla Taşkın’ın boyu ve kilosu?

Sosyal medya paylaşımları ile ses getiren, dizide ki asil duruşu yürek hoplatan başarılı oyuncu Çağla Taşkın’ın takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise boyu ve kilosu oldu. 1.64cm uzunluğunda olan yakışıklı oyuncu 57g ağırlığında.

Begüm Çağla Taşkın evli mi?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir.

Begüm Çağla Taşkın kiminle evli?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir.

Begüm Çağla Taşkın’ın çocuğu var mı?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir. Geçmiş ilişkilerinden de herhangi bir çocuğu yoktur.

Begüm Çağla Taşkın’ın sevgilisi var mı?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin hayatında birisi olup olmadığı oldu. Başarılı oyuncu gönül kapılarını ne yazık ki aşka kapatmış durumda.

Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu Begüm Çağla Taşkın kimdir?
Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu Begüm Çağla Taşkın kimdir?

Begüm Çağla Taşkın’ın mesleği ne?

Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de dikkatleri üzerine çeken Taşkın, oyunculuk mesleğinde kayda değer bir noktaya ulaşmıştır.

Begüm Çağla Taşkın’ın yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa Çilek Zamanı dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni isim daha sonrasında Eleni ve Evelina sinema filmlerinde rol almış, asıl çıkışını ise 2018 yılında ekranlara gelen Jet Sosyete dizisi ile yapmıştır. Eşsiz bir mizah anlayışı olan başarılı isim daha sonrasında BKM mutfak ekibine dahil olmaya karar vermiş Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bünyesinde oyuncu olarak yer almıştır.

 • 2019 – Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (TV Dizisi)
 • 2019 – Organize İşler 2: Sazan Sarmalı (Bahadır’ın Arkadaşı) (Sinema Filmi)
 • 2017– Oha Diyorum ( Sinema Filmi)
 • 2018 – Jet Sosyete (TV Dizisi)
 • 2011 – Evelina (Sinema Filmi)
 • 2011 – Eleni (Sinema Filmi)
 • 2011 – Çilek Zamanı (Sinema Filmi)

Begüm Çağla Taşkın ne kadar kazanıyor?

Oyunculuk yetenekleri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu Begüm Çağla Taşkın kimdir?
Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu Begüm Çağla Taşkın kimdir?

Begüm Çağla Taşkın Çok Güzel Hareketler Bunlar

İzmir Ekonomi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra hayallerinin peşinden gitmeye karar vererek oyuncu olmaya karar veren isim eğitimler almaya başlamıştır. Eşsiz bir mizah anlayışı olan başarılı isim daha sonrasında BKM mutfak ekibine dahil olmaya karar vermiş Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bünyesinde oyuncu olarak yer almıştır.

Begüm Çağla Taşkın nerede oturuyor?

 Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu güzelin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı fenomenin nerede oturduğu oldu. Başarılı fenomen İstanbul’da yaşıyor.

Begüm Çağla Taşkın telefon numarası ne?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin telefon numarası oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Begüm Çağla Taşkın Oha Diyorum

Eşsiz bir mizah anlayışı olan başarılı isim aynı zamanda oyunculuk yetenekleri ile de bir çok yapımda rol almıştır. BKM ekibinin yer aldığı Oha Diyorum filminde rol alan oyuncu büyük ilgi gördü.

Begüm Çağla Taşkın Jet Sosyete

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu asıl çıkışını ise 2018 yılında ekranlara gelen Jet Sosyete dizisi ile yapmıştır.

Begüm Çağla Taşkın Ekşi

 • Çok tatlı ve bir o kadar da yetenekli bir oyuncu. Oha diyorum’da ki rolü çok kısaydı ne yazık ki. ileride ismini daha çok duyacağız sanki.
 • Çok Güzel Hareketler 2’nin ilk skecinde rol alması ve oyun gereği yüzünde makyaj olsa bile içindeki kristalize olmuş güzelliği ekranlardan dışarı taşan ve izleyenin gözlerini kendisinden almasını engelleyen bir alan oluşturan çok güzel ve güzelliğinden de öte başarılı oyuncu.
 • Özellikle çgh2’nin 2. bölümünde çok beğenilmiş ki hak veriyorum çünkü “yengen vizesi” skecinde müthiş bi alımı vardı ama bizim onu beğenme hikayemiz çok daha eskilere dayanır efenim.
 • Çok Güzel Hareketler 2’de oyunculuğu kadar yazarlığıyla programa çok şey katan oyuncu. özellikle kadınlar arasında cemile ile birlikte en üretken kadın sanırım. bazen izlediğiniz skecin gidişatından yazarının o olduğunu anlayabiliyorsunuz.

Begüm Çağla Taşkın İnstagram

10 yıllık oyunculuk deneyimin de birçok dizi ve filmde yer alan başarılı oyuncu her projesinde bir şey katarak, ustalaşarak ekranlarda seyirci ile buluşmuştur. Güzel oyuncu profesyonelleşmesi ile sevenleri artmaktadır. Güzel oyuncu sevenleri onu sadece ekranlarda değil sosyal medya hesaplarında da yalnız bırakmamıştır. Başarılı oyuncu İnstagram hesabında 147 bin takipçiye ulaşmıştır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zeynep Demirhan hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx