Haber

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un Düğün Tarihi Belli Oldu !

Reklamlar

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un Düğün Tarihi Belli Oldu ! Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından olan Berk Oktay ve meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy, bir önceki gün Nişantaşı’nda yürüyüş yaparken görüntülendi. Çeşme’de ya da İstanbul’da kır düğünü yapacaklarını dile getiren ünlü çift, eylül ayında hayatlarını birleştireceklerini söyledi.

Şubat ayında nişanlanan Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çifti önceki gün Nişantaşı’nda alışveriş yaparken gazetecilerin objektifine takıldı. Yasak Elma dizisindeki kariyerinden bahseden ünlü oyuncu Berk Oktay, düğün tarihlerini de açıklayarak sevenlerine sürpriz yaptı.

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy “Eylül Ayında Kır Düğünü Yapacağız “

Düğün hazırlıklarında büyük bir heyecanla başladıklarını söyleyen Berk Oktay, düğünlerini eylül ayında yapmayı planladıklarını ve o ayı çok sevdiklerini dile getirdi. Düğünü Çeşme’de ya da İstanbul’da yapacaklarını söyleyen Berk Oktay, “Salon düğünü olmayacak. Eylül ayında kır düğünü düşünüyoruz.

Reklamlar

Ancak yer belli değil. Çeşme ya da İstanbul olacak. Sanırım büyük ihtimalle İstanbul olacak.” ifadelerini kullandı. Büyük ihtimalle İstanbul’da olacağını dile getiren ünlü oyuncu Berk Oktay, “İşlerimizin yoğunluğuna bağlı.” diyerek de ekleme yaptı. Ünlü çiftin sevenleri ve sürekli bir şekilde takipçisi olanlar bu haber karşısında sosyal medya platformlarından güzel dileklerini ileterek tebrik mesajları yolladılar.

Ünlü çiftin düğünü hangi yapacakları belli oldu. Şimdi ise gözler hangi gün yapacaklarına çevrildi. İleriki günlerde bu olayla alakalı bir açıklama gelirse sizlere bu sayfadan paylaşacağız. Sayfamızı aralıklarla takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

“Ben Eşimin Soyadını Almam”

Eski futbolcu olan David Beckham’ın oğlu Brooklyn Beckham’ın nikah masasına oturduğu Nicola Anne Peltz’e sevgisini göstermek için soyadını aldığı haberleri magazin gündemine adeta bomba gibi düşmüştü. Gazetecilerin karşılaştığı Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çiftine bu olayla ilgili düşüncelerini sorduk.

Ünlü oyuncu Berk Oktay, “Ben böyle bir şey yapmam.” diyerek düşüncelerini dile getirdi. Yıldız Çağrı Atiksoy da nişanlısı onaylayarak “Böyle birşey olmaz” sözlerini söyleyerek destekledi. Yasak Elma dizisinde devam edileceği sorusuna da şu şekilde yanıt verdi ünlü oyuncu, “Yapımcımla oturup görüşürüz ama şu an net bir şey söz konusu değil. Senaryonun gidişatına göre ‘kısmet’. ifadelerini kullandı. 

Reklamlar

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx