Magazin

Biran Damla Yılmaz kimdir? Sevgilisi var mı? Boyu ve kilosu?

Reklamlar

FOX TV’nin başarılı yapımlarından olan Baraj dizisinin oyuncu kadrosunda olan Biran Damla Yılmaz, güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile ekran başındakileri büyülemeye devam ediyor. Son zamanların popüler dizisi olan Baraj, 17 Mart tarihinde yayınlanmaya başlanmıştı. O günden bu güne oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken dizinin en sevilen oyuncusu ise Biran Damla Yılmaz oldu. Kısa zamanda bir çok kişinin gönlünde yer edinen fenomen oyuncunun takipçileri arama motorlarında sık sık fenomen oyuncunun hayatını araştırır oldular.

Biran Damla Yılmaz kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Biran Damla Yılmaz kimdir?
Biran Damla Yılmaz kimdir?

Biran Damla Yılmaz kimdir?

Sosyal medya dünyasının yanı sıra ekranlarında beğenilen isimlerinden birisi haline gelen başarılı oyuncu Damla Yılmaz güzelliği ile de büyülemeye devam ediyor. 28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen ünlü sosyal medya fenomeni oyuncu konservatuar eğitimi almıştır. Ekranlara ilk defa 2014 yılında yayınlanan Yasak dizisinde hayat verdiği Esma karakteri ile merhaba diyen sosyal medya fenomeni isim burada göstermiş olduğu oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra güzelliğiyle de birçok ünlü yapımcıdan dizi ve film teklifi almaya başladı. Yasak dizisinden sonra Beyaz Yalan ve Kırgın Çiçekler dizisinde rol alan başarılı ise aynı zamanda Mucize Aşk 2 gibi ünlü sinema filmlerinin oyuncu kadrosunda da yer aldı. Oynamış olduğu dizilerde göstermiş olduğu yetenekleriyle dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni isim özel hayatı ile de bir hayli ilgi görmeye başladı. Takipçiler sık sık arama motorlarında ünlü oyuncunun sevgilisi olup olmadığını sorar hale geldiler. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu detaylıca araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Deniz Can Çelik ile aşk yaşadığını esprili bir paylaşım ile duyurmuştu.

Reklamlar

Biran Damla Yılmaz kaç yaşında?

Baraj dizisinde yıldızını parlatan ve Kırgın Çiçekler dizisinde tanınmaya başlanan Biran Damla sosyal medya dünyasında da hızla yükselen fenomen hale gelen oyunculardan birisi oldu. Takipçilerinin en çok merak ettiği de konu ise ünlü oyuncunun yaşı oldu. 28 Haziran 1997 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni önce 24 yaşındadır

Biran Damla Yılmaz aslen nereli?

Yaşamını İstanbul’da devam eden ünlü sosyal medya fenomeni oyuncu aslen Kocaelilidir. Ancak ne yazık ki tam olarak nerede oturduğuna dair herhangi bir bilgiye ulaşılmaktadır.

Biran Damla Yılmaz hangi burç?

28 Haziran 1997 tarihinde dünyaya gelen ünlü sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçilerin bir diğer merak ettiği konu ise burcu oldu. 28 Haziran 1997 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu aynı zamanda Yengeç burcu kadınıdır.

Biran Damla Yılmaz’ın boyu ve kilosu?

Dizilerdeki asil duruşun yanı sıra güzelliği ve düzgün fiziği ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncunun fit vücudunun sırrı ise oldukça merak edilir oldu. 161 boyunda olan başarılı oyuncu 54 kilodur.

Reklamlar
Biran Damla Yılmaz kimdir?
Biran Damla Yılmaz kimdir?

Biran Damla Yılmaz evli mi?

Sosyal medya dünyasının ünlü isimlerinden birisi haline gelen Biran Damla güzelliği ile de büyülüyor. Başarılı sosyal medya fenomeni isim hakkında bir diğer merak edilen detay ise evli mi? Oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir. Deniz Can Çelik ile aşk yaşamaktadır.

Biran Damla Yılmaz sevgilisi var mı?

Oynamış olduğu dizilerde göstermiş olduğu yetenekleriyle dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni isim özel hayatı ile de bir hayli ilgi görmeye başladı. Takipçiler sık sık arama motorlarında ünlü oyuncunun sevgilisi olup olmadığını sorar hale geldiler. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu detaylıca araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Deniz Can Çelik ile aşk yaşadığını esprili bir paylaşım ile duyurmuştu.

Biran Damla Yılmaz’ın çocuğu var mı?

Sosyal medya dünyasının ünlü isimlerinden birisi haline gelen Biran Damla güzelliği ile de büyülüyor. Başarılı sosyal medya fenomeni isim hakkında bir diğer merak edilen detay ise çocuğu var mı? Oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir. Deniz Can Çelik ile aşk yaşamaktadır.

Biran Damla Yılmaz kimdir?
Biran Damla Yılmaz kimdir?

Biran Damla Yılmaz’ın mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Biran Damla, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Biran Damla Yılmaz’ın yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa 2014 yılında yayınlanan Yasak dizisinde hayat verdiği Esma karakteri ile merhaba diyen sosyal medya fenomeni isim burada göstermiş olduğu oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra güzelliğiyle de birçok ünlü yapımcıdan dizi ve film teklifi almaya başladı. Yasak dizisinden sonra Beyaz Yalan ve Kırgın Çiçekler dizisinde rol alan başarılı ise aynı zamanda Mucize Aşk 2 gibi ünlü sinema filmlerinin oyuncu kadrosunda da yer aldı.

  • Canevim (Ceylan Haksever) (TV Dizisi)
  • Mucize 2 Aşk (Mizgin) (Sinema Filmi)
  • Kırgın Çiçekler (Eylül) (TV Dizisi)
  • Beyaz Yalan (Nesrin) (TV Dizisi)
  • Muhteşem Yüzyıl (Cariye) (TV Dizisi)
  • Çılgın Dersane: Ada (Deniz) (Sinema Filmi)
  • Yasak (Esma) (TV Dizisi)

Biran Damla Yılmaz ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya dünyasının başarılı içerik oyuncularından olan Biran Damla’nın oynamış olduğu yapımlardaki başarısı ile kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başaran sosyal medya fenomeninin takipçileri sık sık arama motorlarında fenomen isimin sosyal medyadan ne kadar kazandığını sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Biran Damla Yılmaz Baraj

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Baraj dizisinde başrol karakteri olan Nehir karakterine hayat vermiştir.

Biran Damla Yılmaz Canevim

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Canevim dizisinde başrol karakteri olan Ceylan karakterine hayat vermiştir.

Biran Damla Yılmaz Çılgın Dershane 4

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu  dönemin ünlü sinema film serisi haline gelen Çılgın Dershane 4 yapımında da rol almıştır.

Biran Damla Yılmaz İnstagram

İnstagram hesabında bdamlayılmaz hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Biran Damla instagram da ise 2.6M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Nisanur Neşeli kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx