Magazin

Bülent Kocamanoğlu Kimdir?

Reklamlar

Bu yazımızda Elvin Levinler’in eşi olarak tanınan Bülent Kocamanoğlu kimdir, kaç yaşındadır, asıl mesleği nedir, çocuğu var mı gibi merak edilen konuları sizlerle paylaşacağız.

Bülent Kocamanoğlu 1977 yılının Ekim ayında Ankara’da doğmuştur. Bülent Kocamanoğlu’nun asıl mesleği iç mimarlıktır ve iş adamıdır. Sahne ve fotoğrafçılık eğitimi almıştır. Ünlü iş adamı bir süre Amerika’da yaşamıştır. Sonrasında ülkemize dönerek burada yaşamaya başlamıştır. Aynı zamanda bir gezgin olan Bülent Kocamanoğlu eşi Elvin Levinler ile gezmektedir ve şimdiye kadar 4 farklı kıta da 32 farklı ülkeyi gezmiştir.

Elvin Levinler
Elvin Levinler

Bülent Kocamanoğlu’nun Eşi

Bülent Kocamanoğlu Elvin Levinler ile 2016 yılında Bodrum’da evlenmişlerdir. Elvin Levinler 2016 senesinde Fox Tv ekranlarında yayınlanan İnadına Aşk dizisinde rol almıştır. Bülent Kocamanoğlu iyi bir aile babası olarak hayatına devam etmektedir. Eşi Elvin Levinler’in bir youtube kanalı vardır. Kanalında eşi ile birlikte çıktıları seyahatlerin vloglarını yayınlamaktadır.

Reklamlar

Bülent Kocamanoğlu’nun Eğitimi

Bülent Kocamanoğlu’nun lisans eğitimini iç mimarlık bölümünde almıştır. Bülent Kocamanoğlu bir de Amerika Birleşik Devletleri Michigan eyaletinde Michigan Üniversitesinde Sahne sanatları ve fotoğrafçılık eğitimini de bitirmiştir. Türkiye’de de fotoğrafçılık üzerine yüksek lisans eğitimi almıştır. Bülent Kocamanoğlu hobi olarak profesyonel fotoğraflar çekmektedir. 

Bülent Kocamanoğlu Burcu

Bülent Kocamanoğlu 1977 yılının Ekim ayında dünyaya geldiği için terazi burcudur. Eşi Elvin Levinler ise akrep burcudur.

Bülent Kocamanoğlu Kaç Yaşında?
Bülent Kocamanoğlu Kaç Yaşında?

Bülent Kocamanoğlu Kaç Yaşında?

Bülent Kocamanoğlu 1977 yılının Ekim ayında dünyaya gelmiştir. 2022 itibari ile 45 yaşındadır.

Bülent Kocamanoğlu Boyu

Bülent Kocamanoğlu’nun boyu 1.69 cm’dir.

Reklamlar
Bülent Kocamanoğlu mesleği
Bülent Kocamanoğlu mesleği

Bülent Kocamanoğlu mesleği

Sosyal medya dünyasında üretmiş olduğu eşsiz içerikleri ile tanınan Elvin Levinler, yakın bir zamanda dünya evine girmişti. Başarılı sosyal medya fenomeni güzelin eşi Bülent Kocamanoğlu ise merak konusu oldu.  1977 yılında dünyaya gelen Bülent Kocamanoğlu mimardır. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında başarılı projelere imza atan Bülent Kocamanoğlu sahne ve fotoğrafçılık alanında da eğitim almıştır.

Bülent Kocamanoğlu Elvin Levinler
Bülent Kocamanoğlu Elvin Levinler

Bülent Kocamanoğlu Elvin Levinler

Gezip gördüğü yerleri sıklıkla paylaşan sosyal medya fenomeni Elvin Levinler, 2017 yılında Bülent Kocamanoğlu ile dünya evine girmişti. Evlendikten sonra sık sık seyahatleri çıkmaya başlayan Elvin Levinler 3 yıl boyunca yerleşik bir düzenleri olmadan ülke ülke gezerek yaşadılar. Çift 3 yılın sonunda ise Datça’ya yerleşti. 1977 yılında dünyaya gelen Bülent Kocamanoğlu ile Elvin Levinler arasında ise 14 yaş var. 

Bülent Kocamanoğlu Elvin Levinler yaş farkı

Evlendikten sonra sık sık seyahatleri çıkmaya başlayan Elvin Levinler 3 yıl boyunca yerleşik bir düzenleri olmadan ülke ülke gezerek yaşadılar. Çift 3 yılın sonunda ise Datça’ya yerleşti. 1977 yılında dünyaya gelen Bülent Kocamanoğlu ile Elvin Levinler arasında ise 14 yaş var. 

Bülent Kocamanoğlu çocuğu

2017 yılında başarılı sosyal medya fenomeni güzel Elvin Levinler ile dünya evine giren Bülent Kocamanoğlu’nun bu evlilikten şu an bir çocuğu bulunmamaktadır.

Bülent Kocamanoğlu
Bülent Kocamanoğlu

Bülent Kocamanoğlu oynadığı diziler

Sosyal medyanın ve ekranların sevilerek takip edilen isimlerinden birisi olan Elvin Levinler ile evlenen Bülent Kocamanoğlu hakkında sıkça sorulan sorulardan birisi de dizi ve film sektöründe yer alıp almadığıydı. Ünlü iş adamı Bülent Kocamanoğlu herhangi bir dizi filmde rol almamıştır. Eşi Elvin Levinler uzun bir süre dizi film sektöründe kalmış daha sonrasında sosyal medya platformunu adım atmıştır

Bülent Kocamanoğlu kaç evlilik yaptı?

Sosyal medya dünyasında aktif olarak rol alan Elvin Levinler ile evlenen Bülent Kocamanoğlu hakkında merak edilen birçok detay mevcuttur. Arama motorlarında sıklıkla sorulan sorulardan birisi de daha önce evlilik yapıp yapmadığı oldu. Bülent Kocamanoğlu’nun Elvin Levinler dışında herhangi bir evlilik yapıp yapmadığı ne yazık ki bilinmemektedir.

Bülent Kocamanoğlu ne iş yapıyor?

1977 yılında Ankara’da dünyaya gelmiş olan Bülent Kocamanoğlu 2017 yılında evlendiği Elvin Levinler ile ortak bir YouTube kanalında içerikler üretmektedir. Bunun yanı sıra ünlü iş adamı kendisine ait şirketi vardır. Bülent Kocamanoğlu oyunculuğunun yanı sıra iç mimardır.

Bülent Kocamanoğlu
Bülent Kocamanoğlu ve eşi Elvin Levinler

Bülent Kocamanoğlu Hakkında

Bülent Kocamanoğlu uzun yıllar spor yapmıştır. Spor yaptığı için sportif bir vücuda sahiptir 45 yaşında olmasına karşın oldukça genç görünmektedir. Yaşını hiç göstermemektedir. Bülent Kocamanoğlu koyu bir Beşiktaş taraftarıdır spor ile olan ilgisini hiçbir zaman kesmemiş ve spor yaşantısına devam etmiştir. Bülent Kocamanoğlu, hem kurucu hem de iç Mimardır. Amerika’da sahne ve fotoğrafçılık alanında eğitim görmüştür.

Bülent Kocamanoğlu Youtube

Bülent Kocamanoğlu yakın zamana kadar eşi Elvin Levinler ile 4 kıta 32 ülke ve 90’dan fazla şehir gezmişlerdir. Bülent Kocamanoğlu, eşi ile Youtube kanalları üzerinden eğlenceli ve samimi vloglar çekerek bu içerikleri takipçileri buluşturmaktadırlar. Eşi Elvin Levinler’in Instagram’da ismi elvin şeklindedir 995 bin takipçisi vardır. Elvin Levinler’in youtube kanalında ise 925 bin abonesi vardır.

Bülent Kocamanoğlu Instagram

Sosyal medya dünyasının ünlülerinden birisi olan Elvin Levinler, 2017 yılında Bülent Kocamanoğlu ile dünya evine girmişti. Bülent Kocamanoğlu uzun bir süre sosyal medya hesapları kullanmamıştır. Eşi Elvin Levinler ise gezip gördüğü yerleri sosyal medya dünyasında paylaşmaktadır. Sosyal medyada aktif olmaya başlayan Bülent Kocamanoğlu, Instagram platformunda 38.2B takipçi ulaşmıştır.

İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/bulent/

Bu yazımızda Elvin Levinler’in eşi olarak tanınan Bülent Kocamanoğlu kimdir, kaç yaşındadır, asıl mesleği nedir, çocuğu var mı gibi merak edilen konuları sizlerle paylaştık. Sorularınız ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca ilginizi çekebilecek içerik: Cemre Baysel Kimdir?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx