Reklamlar
Magazin

Bülent Kocamanoğlu Kimdir?

Reklamlar

Bülent Kocamanoğlu 1977 yılının Ekim ayında Ankara’da doğmuştur. Bülent Kocamanoğlu’nun asıl mesleği iç mimarlıktır ve iş adamıdır. Sahne ve fotoğrafçılık eğitimi almıştır. Ünlü iş adamı bir süre Amerika’da yaşamıştır. Sonrasında ülkemize dönerek burada yaşamaya başlamıştır. Aynı zamanda bir gezgin olan Bülent Kocamanoğlu eşi Elvin Levinler ile gezmektedir ve şimdiye kadar 4 farklı kıta da 32 farklı ülkeyi gezmiştir.

Elvin Levinler
Elvin Levinler

Bülent Kocamanoğlu’nun Eşi

Bülent Kocamanoğlu Elvin Levinler ile 2016 yılında Bodrum’da evlenmişlerdir. Elvin Levinler 2016 senesinde Fox Tv ekranlarında yayınlanan İnadına Aşk dizisinde rol almıştır. Bülent Kocamanoğlu iyi bir aile babası olarak hayatına devam etmektedir. Eşi Elvin Levinler’in bir youtube kanalı vardır. Kanalında eşi ile birlikte çıktıları seyahatlerin vloglarını yayınlamaktadır.

Bülent Kocamanoğlu’nun Eğitimi

Bülent Kocamanoğlu’nun lisans eğitimini iç mimarlık bölümünde almıştır. Bülent Kocamanoğlu bir de Amerika Birleşik Devletleri Michigan eyaletinde Michigan Üniversitesinde Sahne sanatları ve fotoğrafçılık eğitimini de bitirmiştir. Türkiye’de de fotoğrafçılık üzerine yüksek lisans eğitimi almıştır. Bülent Kocamanoğlu hobi olarak profesyonel fotoğraflar çekmektedir. 

Reklamlar

Bülent Kocamanoğlu  Burcu

Bülent Kocamanoğlu 1977 yılının Ekim ayında dünyaya geldiği için terazi burcudur. Eşi Elvin Levinler ise akrep burcudur.

Bülent Kocamanoğlu Kaç Yaşında?

Bülent Kocamanoğlu 1977 yılının Ekim ayında dünyaya gelmiştir. 2020 itibari ile 43 yaşındadır.

Bülent Kocamanoğlu Boyu

Bülent Kocamanoğlu’nun boyu 1.69 cm’dir.

Bülent Kocamanoğlu
Bülent Kocamanoğlu ve eşi Elvin Levinler

Bülent Kocamanoğlu Hakkında

Bülent Kocamanoğlu uzun yıllar spor yapmıştır. Spor yaptığı için sportif bir vücuda sahiptir 43 yaşında olmasına karşın oldukça genç görünmektedir. Yaşını hiç göstermemektedir. Bülent Kocamanoğlu koyu bir Beşiktaş taraftarıdır spor ile olan ilgisini hiçbir zaman kesmemiş ve spor yaşantısına devam etmiştir. Bülent Kocamanoğlu, hem kurucu hem de iç Mimardır. Amerika’da sahne ve fotoğrafçılık alanında eğitim görmüştür.

Reklamlar

Bülent Kocamanoğlu Youtube

Bülent Kocamanoğlu yakın zamana kadar eşi Elvin Levinler ile 4 kıta 32 ülke ve 90’dan fazla şehir gezmişlerdir. Bülent Kocamanoğlu, eşi ile Youtube kanalları üzerinden eğlenceli ve samimi vloglar çekerek bu içerikleri takipçileri buluşturmaktadırlar. Eşi Elvin Levinler’in Instagram’da ismi elvin şeklindedir 995 bin takipçisi vardır. Elvin Levinler’in youtube kanalında ise 925 bin abonesi vardır.

Reklamlar
0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x