Magazin

Buse Arslan kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Aygül Hatun’u kimdir?

Reklamlar

Buse Arslan kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Aygül Hatun’u kimdir? Hayatı hakkında bilinmeyen detaylar! Buse Arslan başarısı ve yetenekleri ile ekran başındakileri ve sosyal medya kullanıcılarını kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor. ATV ekranlarında Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği, Aygül karakteriyle çok sevilen Arslan izleyiciden tam not aldı. Başarılı oyunculuğu ile oldukça sevilen Arslan sosyal medyada da trend haline geldi. Başarılı oyuncunun hayranları fenomen isim hakkında sıkı bir araştırmaya giriştiler.

Buse Arslan kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Buse Arslan kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Aygül Hatun'u kimdir?
Kuruluş Osman dizisinin Aygül Hatun’u kimdir?

Buse Arslan kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Aygül Hatun’u kimdir?

ATV ekranlarının en beğenilen yapımları arasında yerini alan Kuruluş Osman dizisine Aygül karakteriyle dahil olan Buse Arslan, oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra güzelliği ile de ekran başındakiler den ve dijital platform kullanıcılarından tam not aldı. 29 Aralık 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur.

Reklamlar

Daha sonrasında Kadir Has Üniversitesi’nde Film ve Drama Oyunculuk bölümünde yüksek lisans yapan başarılı isim gün geçtikçe yeteneklerini kanıtlamaya devam ediyor. Ekranlara ilk defa 2011 yılında yayınlanan Akasya Durağı isimli dizi ile merhaba diyen başarılı isim daha sonrasında Avrupa Avrupa ve Yalan Dünya dizilerinde rol aldı. Bu dizilerde göstermiş olduğu başarısı oyunculuk yetenekleri ve güzelliği ile Benim Hala Umudum Var, Bizim Okul, Kertenkele, Kocamın Ailesi ve Aşk Yalanı Sever isimli yapımlarda da boy gösteren başarılı isim son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Aygül karakterine hayat vermektedir.

2016 yılında işadamı Kazım Akdeniz ile dünya evine giren başarılı oyuncu 5 senedir mutlu bir evlilik sürdürmektedir. Sık sık takipçileri tarafından başarılı olunca çocuk sorulmuş olsa da Buse Arslan bu konu hakkında şunları dile getirdi; “Evlilik çok güzel gidiyor. Çocuk ise şu an düşünmüyoruz. Kariyerimi odaklıyım.”

Buse Arslan kaç yaşında?

Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği, Aygül karakteri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 28 yaşında.

Buse Arslan aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler de takipçilerimizin istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Reklamlar

Buse Arslan hangi burç?

Gözlerinin güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeni oyuncu aynı zamanda bir Oğlak burcu kadınıdır.

Buse Arslan kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Aygül Hatun'u kimdir?
Kuruluş Osman dizisinin Aygül Hatun’u kimdir?

Buse Arslan evli mi?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların aranılan, beğenilen isimleri arasında yerini alan ünlü sosyal medya fenomen bir çok deneyim ve tecrübe ile şuan ki konuma ulaşan Arslan 2016 yılında Kazım Akdeniz ile dünya evine girmiştir.

Buse Arslan’ın eşi kim?

2016 yılında işadamı Kazım Akdeniz ile dünya evine giren başarılı oyuncu 5 senedir mutlu bir evlilik sürdürmektedir

Buse Arslan’ın çocuğu var mı?

2016 yılında işadamı Kazım Akdeniz ile dünya evine giren başarılı oyuncu 5 senedir mutlu bir evlilik sürdürmektedir. Sık sık takipçileri tarafından başarılı olunca çocuk sorulmuş olsa da Buse Arslan bu konu hakkında şunları dile getirdi; “Evlilik çok güzel gidiyor. Çocuk ise şu an düşünmüyoruz. Kariyerimi odaklıyım.”

Buse Arslan kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Aygül Hatun'u kimdir?
Kuruluş Osman dizisinin Aygül Hatun’u kimdir?

Buse Arslan boşandı mı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında boşandı mı? Sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı oyuncunun 2016 yılından bu yana güzel giden bir evliliği bulunuyor. Boşanma gibi bir durum şuan söz konusu değildir.

Buse Arslan’ın mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Arslan, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Buse Arslan’ın yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa 2011 yılında yayınlanan Akasya Durağı isimli dizi ile merhaba diyen başarılı isim daha sonrasında Avrupa Avrupa ve Yalan Dünya dizilerinde rol aldı. Bu dizilerde göstermiş olduğu başarısı oyunculuk yetenekleri ve güzelliği ile Benim Hala Umudum Var, Bizim Okul, Kertenkele, Kocamın Ailesi ve Aşk Yalanı Sever isimli yapımlarda da boy gösteren başarılı isim son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Aygül karakterine hayat vermektedir.

  • 2019 – Kuruluş Osman (Aygül) (TV Dizisi)
  • 2018 – Kocaman Ailem (Berrak) (TV Dizisi)
  • 2016 – Kertenkele Yeniden Doğuş (Didem) (TV Dizisi)
  • 2016 – Aşk Yalanı Sever (Perihan) (TV Dizisi)
  • 2014-2015 – Kocamın Ailesi (Gülay) (TV Dizisi)
  • 2013 – Bizim Okul (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
  • 2013 – Benim Hala Umudum Var (Beril) (TV Dizisi)
  • 2012 – Yalan Dünya (TV Dizisi)
  • 2012 – Avrupa Avrupa (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
  • 2011 – Akasya Durağı (TV Dizisi)
Buse Arslan kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Aygül Hatun'u kimdir?
Buse Arslan kimdir? Kuruluş Osman dizisinin Aygül Hatun’u kimdir?

Buse Arslan Kuruluş Osman dizisinde Aygül karakterini canlandırıyor!

ATV ekranlarında Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği, Aygül karakteriyle çok sevilen Arslan izleyiciden tam not aldı. Osman’ın amcasının kızı rolünü canlandıran Arslan burada hayat verdiği Aygül karakteri ise adaleti ve doğruyu önemseyen bir kadın karakteridir.

Buse Arslan ne kadar kazanıyor?

Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği, Aygül karakteri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Buse Arslan Akasya Durağı

Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği, Aygül karakteri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aynı zamanda Akasya Durağı dizisinde de rol aldı!

Buse Arslan Avrupa Avrupa

Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği, Aygül karakteri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aynı zamanda Avrupa Avrupa dizisinde de rol aldı!

Buse Arslan Baba Candır

Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği, Aygül karakteri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aynı zamanda Baba Candır dizisinde de rol aldı!

Buse Arslan Benim Hala Umudum Var

Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği, Aygül karakteri ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu aynı zamanda Benim Hala Umudum Var dizisinde de rol aldı!

Buse Arslan İnstagram

İnstagram hesabında busearsslan hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Arslan’ın instagram da ise 420K takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx