Magazin

Büşra Ungan Taşbulak Kimdir?

Reklamlar

Büşra Ungan YouTube kanalı üzerinden içerik üreterek çok sayıda aboneye ulaşan fenomenlerden biridir. Youtube kanalının ismi Büşra Ungan şeklindedir kanalında makyaj malzemeleri tanıtımı ve makyaj teknikleri üzerine içerikler üretmektedir. Büşra Ungan Taşbulak’ın yaşı, doğum tarihi, burcu, boyu, kilosu, eğitimi, eşi ve hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Büşra Ungan Kaç Yaşında?

Büşra Ungan Taşbulak 1992 yılında doğduğu için 2024 itibari ile 32 yaşındadır.

Büşra Ungan Taşbulak Doğum Tarihi

Büşra Ungan Taşbulak 17 Ekim 1992 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelmiştir.

Reklamlar

Büşra Ungan Taşbulak’ın Burcu

Büşra Ungan Taşbulak terazi burcudur. Büşra Ungan herkesle iyi anlaşmasını burcuna dayandırıyor. Ve burcunun özelliklerini taşıdığını düşündüğünü söylüyor.

Büşra Ungan Taşbulak
Büşra Ungan Taşbulak

Büşra Ungan Taşbulak Kiminle Evli?

Büşra Ungan Taşbulak amatör ligde Aliağa takımında oynayan Yağız Göktuğ Taşbulak ile evlidir.

Büşra Ungan Taşbulak’ın Boyu

Büşra Ungan Taşbulak’ın boyu 1.60 cm’dir.

Büşra Ungan Taşbulak’ın Kilosu

Büşra Ungan Taşbulak 50 kilodur.

Reklamlar

Büşra Ungan Taşbulak’ın Eğitimi

Büşra Ungan Taşbulak Üniversitede Çocuk Gelişimi Bölümden mezun olmuştur.

Büşra Ungan Taşbulak
Büşra Ungan Taşbulak

Büşra Ungan Taşbulak Hakkında

Büşra Ungan Taşbulak en sevdiği şehrin doğduğu şehir olan Eskişehir olduğunu söylemektedir. Formunu korumak için yediklerine dikkat etmenin yeterli olduğunu belirtmektedir. Çocuk gelişimi bölümünü bitirmesine rağmen kendi alanı olan mesleğini sadece 1 yıl yaptığını söylemektedir. Büşra Ungan makyaja olan ilgisinden ve çevresindeki insanların yaptığı makyajını çok beğenmesinden ötürü “makeup artist” olmaya karar vermiştir.

2,5 sene M.A.C. firmasında çalıştığını makyaj ile ilgili bilgisini arttırdığını söylemektedir. Planlı olmayı sevdiğini ve bu yüzden videolarını haftanın belli günlerinde paylaşmaya çalıştığını söylemektedir. Büşra Ungan unutkanlık sorunu olduğunu, sürekli not alarak ve hatırlatıcı kurarak bu olumsuz özelliğini telafi etmeye çalıştığını söylemektedir.

Takı takmayı ve rujları çok sevdiğini dile getirmektedir. Hayat felsefesini ise iyi bir insan olmak üzerine kurduğunu belirtmektedir. Büşra Ungan’ın insanlarda aradığı en önemli kriterler ise sıcakkanlı, güler yüzlü ve iyi niyetli olması olduğunu da eklemektedir. Genelde slow-pop, yabancı müzik dinlemeyi sevdiğini söylemektedir. Ruj seçiminde de görüldüğü üzere en sevdiği renk bordo olduğunu dile getiriyor. En çok sevdiği film ise Celal ile Ceren’dir.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx