Magazin

Çağla Öz Kimdir? Hakkında Tüm Merak Edilenler

Reklamlar

Çağla Öz, Luxury Boutique Turkey firmasının sahibidir. İnstagram kanalından da ürünlerinin satışını yapmaktadır. Aynı zamanda ayakkabı, tekstil, aksesuar üretim atölyesi de vardır.

İnstagram ile yükselen Öz, hızla yükselen fenomenlerden birisi haline geldi. Sosyal medya platformunu bir para kazanma yöntemine dönüştüren başarılı ve güzel fenomen, Instagram platformunda da en sık aranan ve takip edilen fenomenlerden oldu. Öz’ün takipçileri fenomen güzelin hayatı hakkında arama motorlarında sık sık sorular sormaya başladılar. Gelin birlikte Çağla Öz Kimdir birlikte inceleyelim.

Çağla Öz Kimdir?

Çağla Öz ne kadar kazanıyor?

İstanbul’da en çok tanınan lüks marka ürün mağazasının sahibi Çağla Öz’ün Aylık en az 500 bin TL kazandığı konuşuluyor.

Başarılı genç ve güzel aynı zamanda influencer olan Öz günde sadece adet 250 TL ortalamalı en az 100 kargo çıkarıyor yani günde sadece 25 bin TL kargo çıkışı yapan firmasının Ayda 750 bin TL civarı kargodan kazandığı sık sık konuşuluyor. Haricinde Mağaza içi yoğunluğuda fazla olan firmasının kargo harici kazancını araştırdık ama ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Reklamlar
Çağla Öz Nasıl Popüler oldu?
Çağla Öz Nasıl Popüler oldu?

Çağla Öz Nasıl Popüler oldu?

Liseli yıllarından beri yaptığı lüks paylaşımlarıyla üzerine dikkatleri çeken Çağla Öz, fazla kitleye sosyal medya üzerinden sahipti. 18 yaşında fazla kitlesine güvenerek işletme kurmaya karar verdi. Daha sonrasında herkesin ilgi duyduğu dünya markalarının üretimini üstlenerek ticarete atıldı. Çıktığı yolda günden güne başarı merdivenlerini tırmanarak herkesin ilgi odağı olarak tüm genç nesilin idolü haline geldi.

Çağla Öz nerede yaşıyor?

İnstagram platformunda ürettiği içerikler ile kısa sürede fenomen hale gelen Öz takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı fenomenin nerede oturduğu oldu. Başarılı fenomen İstanbul Maslak’ta yaşıyor.

Çağla Öz Hakkında
Çağla Öz Hakkında

Çağla Öz Hakkında

Luxury Boutique Turkey in sahibi Öz yapı olarak hırslı ve bir şeyleri elde etmek için oldukça çaba sarf ettiğini söylemektedir. Hayalleri ve hedefleri konusunda çok istikrarlı olduğunu da eklemiştir. Okul hayatında başarmak için çabaladığını ancak istediği yeri kazandıktan sonra ortalama bir öğrenci olduğunu da anlatmaktadır.

Çok sevdiği birine kırıldığı zaman affetmesinin de çok uzun zaman aldığını dile getiriyor. İşleri gereği İstanbul’da Maslak, Zekeriyaköy, Sarıyer, Bebek gibi yerlerde daha çok vakit geçirmeyi sevdiğini söylüyor. Yemek yapmayı ve ev işlerini yapmayı pek sevmediğini belirtiyor.

Reklamlar

En büyük hayalinin kendi işini yapmak olduğunu ve şuan kendi işini yaparak istediği yerde olduğunu söylemektedir. Kendinde sevmediği huyu dengesiz ve kaprisli olmasıdır.

Genç yaşta yakaladığı yüksek başarıdan dolayı bazen istemsizce bile olsa egolu davranabiliyormuş. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise fit vücudunu hangi spora borçlu olduğudur ancak spor yapmadığını ve diyet yapmadığını belirterek küçüklüğünden beri hep zayıf olduğunu söylemektedir.

Bir anda çok çabuk parlayan çabuk sönen bir yapısı olduğunu ve bu durumun ikizler Burcu olduğundan kaynaklı olduğunu söylemektedir.

Çağla Öz Kimdir? Hakkında Tüm Merak Edilenler 2024 Çağla Öz
Çağla Öz Kimdir?

Çağla Öz Kimdir ne iş yapıyor yazımız bu kadar. Instagram hesabı: cag1aoz

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx