Magazin

Cem Belevi ve İrem Derici arasında buzlar erimiyor!

Reklamlar

Cem Belevi, 4 Haziran 1987 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Son dönemlerde ünlü şarkıcı İrem Derici ile olan aşkı sayesinde gündemden düşmeyen Cem Belevi Bu sefer de ayrılık iddiaları yüzünden magazinin baş köşesine oturdu. Cem Belevi ve İrem Derici arasındaki ayrılık sonrasında tabaklar, bardaklar havada uçuştu iddiaları ortalığı karıştırdı. Cem Belevi ve İrem Derici neden ayrıldı? Cem Belevi kaç yaşında? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik

Cem Belevi kimdir?

Cem Belevi 4 Haziran 1987 tarihinde İzmir’de ressam bir anne ve piyanist Bir babanın oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Yakışıklılığının yanı sıra yapmış olduğu eşsiz müzikleri ile de dikkatleri üzerine çeken Cem Belevi, İrem Derici ile olan aşkı sayesinde de magazinin gözde isimlerinden birisi olmuştur. Küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenen ve 7 yaşında piyano dersleri almaya başlayan Cem Belevi, eğitim aldığı Fatih koleji’nde de koroda şarkı söylemeye başlamıştır. Lise yıllarında gitar ile tanışan ve bu alanda kendini devam ettirmek isteyen Cem Belevi 13-14 yaşlarında iken ilk şarkı sözlerini yazmaya başlamış ve söz yazarlığı yapmıştır.

İngiltere Cambridge de 6 ay boyunca dil eğitimi alan Cem Belevi, David Hane College’ta ekonomi alanında eğitim almış sonrasında Brunel Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme okumuştur.  London Scholl Of Contemporary Music şan eğitimleri alan Cem Belevi, aynı zamanda blue ve jazz alanında da eğitim görmüştür. İngiltere’de bir şirkette çalışmaya başlayan Cem Belevi, daha sonrasında hayalinin bu olmadığının farkına vararak Türkiye dönme kararı almıştır.

Reklamlar
Cem Belevi ve İrem Derici arasında buzlar erimiyor!
Cem Belevi ve İrem Derici arasında buzlar erimiyor!

Ayşe Akın ile birlikte söylediği ” Kim Ne Derse Desin” şarkısı ile tanınan Cem Belevi, 2013 yılında “Bilmezsin” adlı albümü ile de büyük beğeni topladı. 2016 ile 2017 yılları arasında “Alışamıyorum”, “Dumanlı Sevda” ve “Aç Kollarını” adlı single parçaları ile tanınan Cem Belevi, 2019 yılında “Bundan Sonra ve Farkında mısın?” Albümleri ile de beğenilmiştir. Yalnızca sesi ile değil oyuncu ile de tanınan Cem Belevi ve 2015 ve 2016 yılları arasında yayınlanan İnadına Aşk dizisinde Deniz Aras karakteri ile ilk dizi deneyimini gerçekleştirmiştir. 2016 yılında Kaçın Kurası televizyon dizisinde Pars karakteri ile izleyicinin karşısına çıkan Cem Belevi 2022 yılında Aşk Mantık İntikam dizisinde Efe Sayanoğlu karakteri ile boy göstermiştir.

Cem Belevi kaç yaşında?

4 Haziran 1987 tarihinde İzmir’de sanatçı bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelen Cem Belevi, 34 yaşındadır.

Cem Belevi aslen nereli?

Müzik dünyasının başarılı isimlerinden birisi olan Cem Belevi’nin İzmirli olduğu bilinmektedir.

Cem Belevi hangi burç?

4 Haziran 1987 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Cem Belevi, İkizler burcudur.

Reklamlar

Cem Belevi boyu ve kilosu

İrem Derici ile aşk yaşaması sayesinde gündemlerden düşmeyen Cem Belevi, hakkında en çok sorulan sorulardan biriside boyu ve kilosu olmuştur. Başarılı sanatçı ve oyuncu 1.81 boyunda 71 kilodur.

Cem Belevi ve İrem Derici arasında buzlar erimiyor!
Cem Belevi ve İrem Derici arasında buzlar erimiyor!

Cem Belevi mesleği

İngiltere Cambridge de 6 ay boyunca dil eğitimi alan Cem Belevi, David Hane College’ta ekonomi alanında eğitim almış sonrasında Brunel Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme okumuştur.  London Scholl Of Contemporary Music şan eğitimleri alan Cem Belevi, aynı zamanda blue ve jazz alanında da eğitim görmüştür.

Cem Belevi dizileri

Sesi ile değil oyunculuğu ile de tanınan Cem Belevi ve 2015 ve 2016 yılları arasında yayınlanan İnadına Aşk dizisinde Deniz Aras karakteri ile ilk dizi deneyimini gerçekleştirmiştir. 2016 yılında Kaçın Kurası televizyon dizisinde Pars karakteri ile izleyicinin karşısına çıkan Cem Belevi 2022 yılında Aşk Mantık İntikam dizisinde Efe Sayanoğlu karakteri ile boy göstermiştir.

Cem Belevi şarkıları

Ayşe Akın ile birlikte söylediği ” Kim Ne Derse Desin” şarkısı ile tanınan Cem Belevi, 2013 yılında “Bilmezsin” adlı albümü ile de büyük beğeni topladı. 2016 ile 2017 yılları arasında “Alışamıyorum”, “Dumanlı Sevda” ve “Aç Kollarını” adlı single parçaları ile tanınan Cem Belevi, 2019 yılında “Bundan Sonra ve Farkında mısın?” Albümleri ile de beğenilmiştir.

Cem Belevi sevgilisi kim?

Müzik dünyasının parıldayan isimlerinden birisi olan İrem Derici son dönemlerde kendisi gibi müzisyen olan ünlü isim Cem Belevi ile aşk yaşıyordu. Dolu dizgin aşklarını yaşayan ikilinin arasına ayrılık iddiaları girdi. İrem Derici’nin çok seviyorum dediği büyük aşkı Cem Belevi ile birlikte yeni yaşını kutlamak için Amsterdam’a giden çift dönüşte ayrıldılar. Yaşanılan bu olaylar sonrasında ise ayrılığın arkasındaki perde aralandı. Kendisi gibi şarkıcı olan Cem Belevi’den İrem Derici’nin ayrılma sebebi ise kendisinin aldatılması olduğu ortaya çıktı.

Cem Belevi ve İrem Derici arasında buzlar erimiyor!
Cem Belevi ve İrem Derici arasında buzlar erimiyor!

Cem Belevi ve İrem Derici neden ayrıldı?

İrem Derici’nin çok seviyorum dediği büyük aşkı Cem Belevi ile birlikte yeni yaşını kutlamak için Amsterdam’a giden çift dönüşte ayrıldılar. Yaşanılan bu olaylar sonrasında ise ayrılığın arkasındaki perde aralandı. Kendisi gibi şarkıcı olan Cem Belevi’den İrem Derici’nin ayrılma sebebi ise kendisinin aldatılması olduğu ortaya çıktı.

Cem Belevi İnstagram adresi

Yakışıklılığının yanı sıra oyunculuğu, sesi ve şarkı sözleri ile de gündemden düşmeyen Cem Belevi, sosyal medya platformlarında da en çok takip edilen isimlerden birisi olmuştur. Aktif olarak İnstagram platformunu kullanan Cem Belevi’nin bu platformda 1M takipçisi vardır.

Cem Belevi İnstagram adresi https://www.instagram.com/cembelevi/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Safa Sarı kimdir? Safa Sarı nereli?  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx